Familieberichten O 0 IHens6nlinq.nl Douwe Pieter Bakker P. Bouwense P.A. Bouwense Maria Kesteloo-Hage Silvia Lieve Silvia Silvia van Hese Silvia Silvia van Hese-van Wijnen Dina Deurwaarder-de Pagter Andries Cornelis van der Linde Andries Cornelis van der Linde Dries van der Linde NeeltjeMelieste-Verpoorten 20 I Dinsdag 31 maart 2009 kijk ook op Muziek was z 'n lust en z 'n leven. Verdrietig, maar dankbaar voor de mooie herinneringen die hij ons gegeven heeft, laten wij u weten dat heel rustig is ingeslapen op de gezegende leeftijd van bijna 89 jaar mijn vader, schoonvader, onze opa, mijn broer en zwager Geboren te Breda op 27 april 1920 Weduwnaar van Adriaantje (Sjaan) Daniëlse Eerder weduwnaar van Paulien Wisse Piet en Melina Carlien en Gunther Pascal en Mariëlle Rianca Christian |an en Annie Vlissingen, 30 maart 2009 Correspondentieadres: Piet Bakker, Lekstraat 33,4388 SR Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 1 april van 19.00 lot 20.00 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg" aan de Industrieweg 20, 4382 NA te Vlissingen. De begrafenis zal plaatshebben op donderdag 2 april om 11.00 uur op de algemene begraafplaats aan de President Rooseveltlaan 766 te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemd uitvaartcentrum. Mot droefheid geven wij kennis van het overlijden van ons lid de heer Broederschap van oud-padvinders Broederschap Oud Padvinders Vlissingen-Middelburg Verdrietig over het verlies en dankbaar voor de goede herinneringen geven wij u kennis dat na een moeilijke, laatste levensfase is overleden mijn geliefde vrouw, onze zorgzame moeder, oma en overoma in de leeftijd van 95 jaar. Zierikzee, C.H. Kesteloo Kattendijke, Henk Kesteloo Joke Kesteloo-Hendrikse Soa Jin en Maarten Sander Emma Nathan Soek Kerkwerve, Corrie Berrevoets-Kesteloo Piet Berrevoets Arjen Marije en Gert-Jan Zierikzee, 30 maart 2009 Zorgcentrum "De Wieken" Correspondentieadres: Beatrixstraat 7 4321 AP Kerkwerve De begrafenis zal in besloten kring plaatshebben. We willen alle medewerkenden van zorgcentrum "De Wiekenen verpleeghuis "Corneliadankzeggen voor de liefdevolle aandacht en verzorging. We gaan er voor. dat was je motto Steeds weer en met nieuwe moed Je hoeft niet meer, je strijd is nu gestreden Je hebt je rust verdiend Intens verdrietig en veel te vroeg, maar dankbaar voor alles wat we samen hebben gedeeld hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve schoondochter en dochter Goes: J. Kaaijsteker N. Kaaijsteker-Ollebek Zuidhorn: L. Senneker G. Senneker-Drewes 29 maart 2009 Jij was iemand die met je lacht en met je grient. Bedankt voor de fijne vriendschap, ik zal je enorm missen. Astrid en Angelique Zo lang, zo sterk. heeft deze ongelijke strijd niet mogen winnen. Wij wensen Ronnie en Eric veel sterkte toe. Silvia was ruim 10 jaar peuterleidster van peuter speelzaal Jodocus te Borssele. Bestuur en collega's Stichting Peuterspeelzalen Borsele Betrokken en ontdaan door het overlijden van echtgenote van onze collega Ronnie van Hese Ronnie, Erik, familie en vrienden: veel sterkte gewenst met dit grote verlies. Collega's van de afdeling Onderhoud, N.V. EPZ - kerncentrale Borssele Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van echtgenote van onze medewerker en collega Ronnie van Hese Wij wensen Ronnie, Erik, familie en kennissen veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Directie en medewerkers N.V. EPZ. Dankbaar voor alles wat zij voor ons betekend heeft, geven wij U kennis van het overlijden van onze lieve moeder, oma en overgrootoma weduwe van Marinus Cornells Deurwaarder A 20 mei 1918 f29 maart 2009 Oost-Souburg: Mia Botswana: Jan en Emulo Goes: Janny en Jaap Oldenzaal: Freddy en Mariëlle Klein-en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Hazelaarstraat 13 4462 SW Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 3 april van 12.30 tot. 12.45 uur in de rouwkamer van het uitvaartcentrum, Fluitekruidstraat 8 te Goes. De afscheidsdienst zal aansluitend plaatshebben in de aula van het uitvaartcentrum om 13.00 uur, waarna de begrafenis plaatsvindt op de Algemene Begraaf plaats te Eindewege. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd uitvaartcentrum. "Het is goed geweest. In alle rust en vrede is overleden mijn lieve man, onze vader, groot- en overgrootvader - Dries in de leeftijd van 85 jaar. Nellie van der Linde-Uijl Gonunert en Piëta Henriëtte en Michel Kostas, Eléni Ella en Henk March, Sophie Andrea Dirk en Wilma (in herinnering) André Janneke Evelien, Hilde, Giel 29 maart 2009 Keetenstraat 13,4301VX Zierikzee De crematieplechtigheid zal plaatshebben donderdag 2 april om 11.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht tijdig aanwezig te zijn. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium tot 12.30 uur gelegenheid de familie te condoleren. - Geen bezoek aan huis - Geen bloemen - Wij hebben afscheid moeten nemen van onze geliefde broer en zwager Hij is ruim 85 jaar geworden We zullen hem missen. Zandvoort: Francien Kauffman-van der Linde Henk Kauffman t Zierikzee: Flip van der Linde Lien van der Linde-Berrevoets Jan van der Linde Zierikzee, 29 maart 2009 Wij wensen Nelly, kinderen en kleinkinderen veel sterkte voor de komende tijd. Tot ons verdriet is toch nog onverwachts van ons heengegaan onze lieve oom Wij wensen tante Nellie en haar gezin veel sterkte toe. Mieke, Hans en kinderen Kees en Miranda 29 maart 2009 "De Heer is mijn Herder" Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het plotselinge overlijden van onze moeder, oma en overoma sinds 4 februari 2008 weduwe van Christiaan Pieter Melieste N 23 juli 1922 Breskens t 22 maart 2009 Vlissingen Vlissingen: Joke en Henk Krista, Florens en Pieter Liesbeth en Sander Vlissingen: Johan t en Lotje Correspondentiead res H.C. Stam, Rosenburglaan 244, 4385JS Vlissingen De begrafenis heeftop vrijdag 27 maad plaatsgevonden op de algemene begraafplaats te Vlissingen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 58