Elegant lopen op orthopedische- en gemaksschoenen van mook De tijd waarin comfortabele schoenen er alleen maar plomp en zwaar uit konden zien ligt gelukkig achter ons. En dat geldt niet alleen voor gemakke lijke schoenen voor gezonde voetenmaar ook voor (semi)- orthopedische schoenen. Dat blijkt na een blik in de winkel van Van Mook Schoentechniek in Roosendaal. Overige producten schoentechniek schoenmode 12 I Dinsdag 31 maart 2009 Bosstraat 79 4704 RL Roosendaal T 0165-550945 F 0165-566216 E info@vanmook.nl www.van-mook.nl In de moderne winkel aan de Bosstraat staan tientallen modieuze dames- en herenmodellen. Allemaal kwaliteitsschoenen die geschikt zijn voor mensen zonder voetklachten, maar die ook vrij gemakkelijk aan te passen zijn voor mensen met minder gemakke lijke voeten. Alle modellen beschikken namelijk over een verwissel baar voetbed, waardoor het heel goed mogelijk is hierin steunzolen te dragen, zelfs in de sandalen. Ook kleine orthopedische voorzie ningen kunnen aan deze confectieschoenen in de eigen werkplaats worden aangebracht. Op maat gemaakte orthopedische schoenen worden helemaaLin eigen atelier vervaardigd. De klant kan dan zelf materiaal en kleur uitkiezen. De winkel is gevestigd in Roosendaal, maar voor het aanmeten van orthopedische voorzieningen houdt Van Mook ook spreekuren in Goes, Middelburg, Vlissingen, Oostburg, Hulst, Terneuzen, Bergen op Zoom en Prinsenbeek. Daarom is de collectie ook te bekijken op de website. In Van Rijswijk schoenen in Tilburg heeft Van Mook inmiddels een goede partner gevonden om ook in deze regio modi euze en (semi-) orthopedische schoenen te kinnen bieden. Bijzonder in de collectie van Van Mook is de MBT shoe; een schoen, met een ronde zool die zorgt voor een natuurlijke afrolbeweging van de voet waardoor knieën en heupen minder belast worden. Daarnaast beschikt Van Mook ook over een collectie stevige wandelschoenen. De zomerhit van Van Mook zijn de Fitflop slippers. Deze comfortabele teenslippers voor dames en heren zorgen voor een betere lichaamshou ding en een beter gebruik van de been- en bilspieren, waardoor rug- en voetklach ten verminderen. Samen met een onderhoud en reparatieafdeling, de ser vice van een gediplomeerd pedicure en de verkoop van therapeutisch elastische kou sen is Van Mook inmiddels hèt aanspreekpunt voor uw benen en voeten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 52