PZC - dinsdag 31 maart 2009 outerieën. Uiteraard dan wel mannelijk en stoer. Dus veel titanium, zwaar zilver en leer. De echte durfals gaan voor een of meer lange kettingen met grote hangers (kruizen, doodshoofden, aller lei symbolen, Franse lelies, munten, ankertjes). Wat bescheidener types houden het op een zwart met zilveren armband of een zegelring. Feit is dat er voor de man heel wat te kiezen valt deze zo mer. OOK VOOR DE MAN Sjaaltjes vallen ook in de smaak bij de man. Lie ver dan de stropdas, kiest hij dit seizoen voor een fleurig sjaaltje rond de nek om zijn outfit com pleet te maken. Sjaals en sjaaltjes zijn dit voorjaar erg populair. Lekker nonchalant omgeslagen (fijn op killere zomeravonden) of mooi gedrapeerd of geknoopt om een saaie outfit een beetje op te leu ken. Een belangrijk accessoire in de zomer is natuurlijk de zonnebril. En ook die is, hoe kan het anders, behoorlijk prominent aanwezig. Dat mag weer ge rust in combinatie met grote sieraden. DOKTERSTAS Dan hebben we nog onze grote vriend de tas. Het formaat gaat van piepkleine babybag tot XL shop per. Veel tassen zijn geïnspireerd op ouderwetse dokterstassen of bowlingbags, maar ook de dames achtige handtas doet het goed. De materialen: van slang, kroko en vissenschub- ben tot hoogglanslak of juist mat leder of kunst stof Ook stof is erg hip en dan met name canvas. Een ding hebben alle tassen van zomer 2009 in ie der geval gemeen: kleur, kleur en nog eens kleur!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 43