TOT SLOT Megagroot en opzichtig. Dat is het devies voor de Breed Accessoires horen bij mode. Ze maken een outfit 'af. Dat wil niet meteen zeggen dat iedereen er hetzelfde onder verstaat. IA deze laatste special van Maart Modemaand is het begrip ruim geno men. Dus is er ook aandacht voor make-up, schoenen en zonne brillen. En mooi in de pas met de zomertijd: zelfs badmode wordt belicht. ange kettingen, opvallende hangers, brede armbanden, armbanden vol rinkelende bedels, bungelende oorbellen en grote ringen. Het is de zo mer van de sieraden. Het mag lek ker opvallend, kleurrijk en ook een beetje kitsch, camp li hippie. Lange, gouden kettingen met grote schakels zijn fa voriet. Liefst een paar over elkaar heen met grote, opzichtige fantasiehangers eraan. De vorm en af beelding van de hanger mag heel plastisch zijn. Bloemen, munten, peace-tekens, muziekinstru menten, lieveheersbeestjes, doodshoofdjes, vlin ders, insecten, hartjes, kruizen, ach ja, wat niet ei genlijk? NIET BANG Wees ook niet bang voor de combi van opvallend halssieraad en al even opvallende bungeloorbel- len. Deze zomer kan het allemaal! De oorbellen zijn tevens van behoorlijk formaat en ook daar hangt van alles aan. Het liefst ook nog eens rijke lijk bezet met bling-bling swarovski-steentjes. Grote gouden ringen, druppelvormige hangers, kleurrijke kraaltjes of stenen. Als het maar mega is. Brede armbanden afgezet met studs of stenen worden met twee of drie tegelijk aan de pols ge dragen en ook brede ringen passen helemaal in het plaatje. Wat materiaal betreft, kan werkelijk alles. hc. Plastic, goud, zilver, gekleurde stenen, Hk schelpen, been, metaal en (een echte trend) koraal. Naast wit- en geelgoud is ook rosé- goud waanzinnig populair dit voor- pHHB jaar. Ook de man gaat voor opzichtige bij- Voorpagina Accessoires Charlotte: Missoni (sjaal), Mental Points (ring), ketting (Johnny Ramli), verzorgd door Blue Rose, Roosendaal. Zonnebril van Yoshi Yamato. Aan de special werkten verder mee: Robert van den Berge (coverfoto) Dyon Caractère (modellen) Mariska de Jong (visagie) Susanne Boogers (vormgeving) John van der Most (art direction) Herbert Kats (coördinatie) door Machteld Leistra Bennetton

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 42