Televisie
ooit heb gemaakt'
'Ik heb het gevoel dat de medische wereld minder moeite heeft met praten'
to
to
to
Pieter Jan Hagens presenteert 'Missers'
PZC Dinsdag 31 maart 2009 35
07:10JAC 08:05 The
bold and the beauti
ful 08:35 Trauma cen
trum 09:05 SUUS, jouw
winkel 09:20 Tommy te
leshopping 12:05 My
wife and kids 12:30 Joey
13:00 Planet's funniest
animals 13:25 Deop-
voedpolitie voor die
ren 13:55 Wegmisbrui
kers 114:55 De grote
verbouwing 15:45 The
Cosby show 16:20 Ac
cording to Jim 16:40 The
bold and the beautiful
17:05 JAG
07:00 Teleshop 7 07:01 07:00 Teleshop 8: Tel
Car tracks 07:30 Suerte sell 17:10 De bruiloft
08:00 RTL Nieuws 08:15 van... 17:40 Oprah Win-
Teleshop 7: Suerte freyshow
08:45 RTL Nieuws 09:00
RTL Z Nieuws 10:20 Stu
dio E Si W 10:40 RTL Z
Nieuws 14:20 PRAutoty-
pe 14:40 RTL Z Nieuws
15:20 Wekelijks gesprek
met de minister van Fi
nanciën 15:30 RTL Z
Nieuws 15:50 Wekelijks
gesprek met de minister
van Financiën 16:00 RTL
Z Nieuws
07:00 Disney feest 07:30
Suddenly Susan 08:00
Hotel 08:30 Born2Cook
09:05 Ready steady cook
10:00 TekTVShop 11:00
Astro TV 13:00 Samen-
Wonen 13:35 Roseanne
14:05 Friends 14:35 Sud
denly Susan 15:05 Dis
ney feest 15:35 Will Si
Grace 16:00 Home and
away 16:30 Born2Cook
17:10 Ready steady cook
VERONICA
09:00 JETIX: Kinderpro
gramma's, met onder
meer In de droom tuin,
Yo Gabba Gabba, Bam
boe club, Meteor and
the mighty monster
trucks, Bamboe club,
Bob de Bouwer, Bam
boe club, Koala broer
tjes, Bamboe club, Fin-
ley the fire engine, Mus-
ti, In de droom tuin, De
drieling, Tofu's, Totally
spies, Kim Possible, Fa
mous 5, Timon en Pum-
baa, Lilo Stitch, Dis
ney's The legend ofTar-
zan, Recess, Fillmore,
Kim Possible, A kind of
magic, Matt's monsters,
Recess, Jackie Chan, The
replacements, Phine-
as Si Ferb
O
O
18:00 De grote verbou
wing, realitypro-
gramma
18:00 The A-Team, ac
tieserie
18:55 Knight rider, ac
tieserie
18:35 Dr. Phil, talkshow
18:05 Charmed, fantasy- 18:00 Sneak, filmupdate
serie 18:10 My wife and kids,
comedyserie
18:35 According to Jim,
comedyserie
19:00 Hart van Neder- 19:55
land - Vroege
editie, nieuwspro
gramma
19:20 Shownieuws-
Vroege editie, het
laatste nieuws
Married with
children, comedy
serie
19:30 Debbie's face
lift voor je huis,
woonprogramma
19:05 Ghost whisperer, 19:05 Will Grace, co-
dramaserie medyserie
19:35 Friends, comedy-
20:00 Trauma centrum, 20:30 RTL Voetbal: Ne- 20:30 Antonia, filmdra-
realityprogramma derland B - Jong ma
20:30 NCIS, detectivese- Italië, liveverslag
20:00 Smaken verschil
len, culinair pro-
gramma
20:30 Desperate hou
sewives, dramase-
20:00 Joey, comedyserie
20:30 The matrix, sf-ac-
tiefilm
21:30 Flashpoint, mis
daadserie
21:25 Ugly Betty, come
dyserie
22:30
Hart van Neder
22:25 As the world
22:25 Law Order:
land - Late editie,
turns, soapserie
Special Victims
reportages
Unit, dramaserie
22:45
Piets weerbe
richt, weerbericht
22:50
Shownieuws -
Late editie
-
23:15 Harry van Oranje, 23:00 Zware jongens 23:20 Oprah Winfrey
programma in de bajes, docu- show, talkshow
23:30 Holland's gotta- mentaire (h)
lent(h)
23:15 Criminal intent,
dramaserie
23:10 Fortress, sf-actie-
film
01:35 LekkerLive
00:05
RTL Poker: Heads
00:10
Teleshop 8
00:05
Home and away
01:05
Veronica poker
02:35 Happy Hour
up
00:11
Sneak preview
(h)
02:10
Poker after dark
01:05
Teleshop 7
02:00
KamasutraTV
00:35
Sunday Jam
02:45
Nachtprogram
01:06
Nachtlounge
05:30
Car tracks
01:10
Nachtprogram
mering
03:00
Sneks
mering
05:00
Hart van Nederl.
05:30
Car tracks
04:00
Hart van Nederl.
(laat) (h)
by sterft kort na het bezoek van
een huisarts, een doodzieke stuca-
door loopt maanden rond met
niet gediagnosticeerde alvleesklier
kanker en een peuter belandt aan
de beademingsapparatuur omdat
de 112-telefonist geen ambulance
stuurt.
Hagens benadrukt dat ook in de
nieuwe serie veel aandacht aan pre
ventie wordt besteed. „Stap bij
voorbeeld altijd in de taxi naar de
eerste hulp als de ambulance niet
komt en he't gevoel zegt dat het an
ders niet goed gaat."
Heeft Missers effect gehad? „Ik heb
het gevoel dat de medische wereld
minder moeite heeft met praten,
maar het gaat wel heel langzaam.
Dit is al met al het nuttigste pro
gramma dat ik ooit heb gemaakt."
Missers, 21.05 uur, Nederland 1
00
O
O
VD
O
O
O
O
O
IO
O
O
IO
W
n
X
H
Pieter Jan Hagens benadrukt dat ook in de nieuwe serie Missers veel aan
dacht aan preventie wordt besteed. foto GPD
TELEVISIE
OVER
Omroep Zeeland
11:00 Omroep Zeeland Dag-
tv
18:00 Zeeland nu
18:15 Weer
18:20 Nu of nooit
18:30 In het theater
18:45 Regioned
19:00 Herhalingen
BUITENLAND
België 1
09:00 Radio 2 op één. 12:00
12:10 De rode loper. 12:35
Blokken. 13:00 Het journaal.
13:30 Het weer. 13:35 Man
bijt hond. 14:00 Lemur street.
14:25 Sporza: Wielrennen.
17:00 Clips. 17:05 Are you
being served? 17:35 Buren.
18:00 Het journaal. 18:10 De
rode loper. 18:35 Blokken.
19:00 Het journaal. 19:40 Man
bijt hond. 20:05 Het weer.
20:10 Thuis. 20:35 Tess van de
D'Urbervilles. 21:30 Koppen
XL. 22:00 The one man show.
22:45 Het journaal laat. 23:06
KENO-uitslagen. 23:07 Het
weer. 23:10 Blackadder. 23:40
Man bijt hond. 00:05 De rode
loper. 00:25 Doorlopende
herhalingen van Het journaal
laat en weer.
België 2
07:05 Zoé Kezako. 07:15
Cawayn. 07:30 Disney's Brandy
Mr. Whiskers. 07:50 Oggy en
de kakkerlakken. 08:00 Sam
son en Gert. 08:25 Sprook
jesboom. 08:30 Sherlock.
08:40 Karrewiet. 08:50 08:59
CANVAS. 09:00 Terzake. 09:35
Winterbeelden. 12:00 15:29
KETNET. 15:30 Musti. 15:35
Draakje. 15:40 Charlie en Lola.
15:50 Bol en Smik. 16:05 Mijn
liefste vriendjes Teigetje en
Poeh. 16:30 Samson en Gert.
16:55 Disney's Brandy Mr.
Whiskers. 17:15 Zoé Kezako.
17:30 Gawayn. 17:45 George
van de jungle. 18:00 Sherlock.
18:10 Karrewiet. 18:20 De
pretroulette. 18:40 Click-ID.
18:55 Disney's Zoem in op
Maggie. 19:05 Sherlock. 19:15
Karrewiet. 19:25 Oggy en
de kakkerlakken. 19:30 The
Sleepover Club. 19:59 CAN
VAS. 20:00 Terzake. 20:40 The
office. 21:10 De film van mijn
leven. 21:40 In Europa. 22:40
Evolution Cyborg, auf dem Weg
zur Menschmaschine. 23:10
Phara. 23:50 De film van toen.
RTBF1
09:35 Escapade gourmande.
10:00 Jardins et loisirs. 10:20
Le rêve Américain. 11:54 Ques
tions d'argent. 11:55 Table
des terroirs. 12:05 Les feux de
l'amour. 12:50 Weerbericht.
12:55 Questions d'argent.
13:00 Nieuws. 13:40 Weerbe
richt. 13:45 Télétourisme quo-
tidien. 13:55 Derrick. 14:55 Le
lien. 16:40,17:30 Arabesque.
18:25 Jamais sans mon livre.
18:27 Chaud devant. 18:30 Le
6 minutes. 18:40 Weerbe
richt. 18:45 Au quotidien.
19:20 Monsieur Dictionnaire.
19:21 Weerbericht. 19:30
Nieuws. 20:10 Weerbericht.
20:15 Y a pas pire conducteur.
21:30 Père et maire: Le choix
d'Agathe. 23:10 Eco-crimes.
00:04 Questions d'argent.
00:10 En quête de sens - La
pensée et les hommes. 00:20
50° Nord.
RTBF2
07:01 Tekenfilms. 07:31 II était
une fois... notre terre. 07:48
Tekenfilms. 09:00 Les niouzz.
09:10 Tekenfilms. 11:10 Auto
mobile. 11:37 Questions
d'argent. 11:40 Plus belle la
vie. 12:05 Toute une histoire.
13:03 Tekenfilms. 13:45 Ou
est l'amour dans la palmeraie.
14:35 Toute une histoire.
15:30 C'est pas sorcier. 16:00
Tekenfilms. 16:35 II était une
fois... notre terre. 16:51 Teken
films. 17:40 Les niouzz. 17:50
Air de familie. 17:55 Toute une
histoire. 19:00 Plus belle la vie.
19:25 Les dessous de Veronica.
19:50 Un gars, une fille. 20:00
Beursberichten. 20:05 Seule
la mort peut m'arrêter. 21:45
Screen agenda. 22:05 Une gars,
une fille. 22:10 Le meilleur du
web. 22:19 Jamais sans mon
livre. 22:21 D'art d'art. 22:23
KENO. 22:25 Weerbericht.
22:30 Le 12 minutes. 22:45
Beursberichten. 22:50 Noms
de dieux. 23:50 Doorlopende
herhaling.
BBC 1
07:00 Breakfast. 10:15 Mis
sing live. 11:00 Homes under
the hammer. 12:00 To buy
or not to buy. 12:30 Cash in
the attic. 13:15 Bargain hunt.
14:00 Nieuws en weerbericht.
14:30 Regionaal nieuws en
weerbericht. 14:45 Doctors.
15:15 Diagnosis murder. 16:00
Nieuws en weerbericht. 16:05
Mister Maker. 16:25 Mona
the vampire. 16:40 Pinky and
Perky. 16:50 Uncle Max. 17:05
Hotel Trubble. 17:35 Blue
Peter. 17:55 Gone. 18:15 The
weakest link. 19:00 Nieuws en
weerbericht. 19:30 Regionaal
nieuws en weerbericht. 20:00
The One show. 20:30 EastEn-
ders. 21:00 Holby City. 22:00
All the small things. 23:00
Nieuws en weerbericht. 23:25
Regionaal nieuws en weerbe
richt. 23:35 The planners are
coming. 00:05 Film 2009 with
Jonathan Ross.
BBC 2
07:00 Tikkabilla. 07:30 Our
planet. 07:40 Big cook little
cook. 08:00,08:10 Arthur.
08:25 Newsround. 08:30
Hider in the house. 09:00 Do
something different. 09:30
Pinky Dinky Doo 09:45
Jackanory junior. 10:00 Harry
and Toto. 10:15 Finley the fire
engine. 10:30,10:35 Louie.
10:45 Bob the buildef. 10:55
Pingu. 11:00 Big barn farm.
11:15 Charlie and Lola. 11:30
In the night garden. 12:00
Dangermouse. 12:10,12:35
The Flintstones. 13:00 The
daily politics. 13:30 Working
lunch. 14:00 Coast. 14:10 The
watcher in the woods. 15:30
Escape to the country. 16:00
Murder, she wrote. 16:45 Flog
it! 17:30 A question of genius.
18:15 Bargain hunt famous
finds. 19:00 Eggheads. 19:30
Great British menu. 20:00 Did
Darwin kill God? 21:00 Coast.
22:00 Horizon. 23:00 Ql. 23:30
Newsnight. 00:15 Weerbe
richt. 00:20 The wire.
Duitsland 1
09:00 Tagesschau. 09:05 Rote
Rosen. 09:55 ARD-Wetter-
schau. 10:00 Tagesschau. 10:03
60 x Deutschland - Die Jahres-
schau. 10:15 Brisant. 10:30 30
Karat Liebe. 12:00 Tagesschau
urn zwölf. 12:15 ARD-Buffet.
13:00 ARD-Mittagsmagazin.
14:00 Tagesschau. 14:10 Rote
Rosen. 15:00 Tagesschau.
15:10 Sturm der Liebe. 16:00
Tagesschau. 16:10 Eisbar,
Affe Co. 17:00 Tagesschau
urn fünf. 17:15 Brisant. 18:00
ARD vor acht. 19:45 Wissen
vor acht. 19:50 Das Wetter im
Ersten. 19:52 Tor der Woche
des Monats. 19:55 Börse im Er
sten. 20:00 Tagesschau. 20:15
Urn Himmels Willen. 21:05 In
aller Freundschaft. 21:50 Plus-
minus. 22:15 Tagesthemen.
22:43 Das Wetter im Ersten.
22:45 Menschen bei Maisch-
berger. 00:00 Nachtmagazin.
00:20 60 x Deutschland - Die
Jahresschau.
Duitsland 2
09:00 Tagesschau. 09:05
Voile Kanne - Service taglich.
10:30 Alisa - Folge deinem
Herzen. 11:15 girl friends
- Freundschaft mit Herz. 12:00
Tagesschau urn zwölf. 12:15
drehscheibe Deutschland.
13:00 ARD-Mittagsmagazin.
14:00 heute - in Deutschland.
14:15 Die Küchenschlacht.
15:00 heute - Sport. 15:15
Tierische Kumpel. 16:00 heute
- in Europa. 16:15 Alisa - Folge
deinem Herzen. 17:00 heute
- Wetter. 17:15 hallo deutsch
land. 17:45 Leute heute. 18:00
SOKO Köln. 19:00 heute.
19:20 Weerbericht. 19:25
Die Rosenheim-Cops. 20:15
Kreml, Kaviar und Milliarden:
Russlands neue Zaren. 21:00
Frontal 2121:45 heute-jour-
nal. 22:12 Weerbericht. 22:15
37°. 22:45 Johannes B. Kerner.
00:00 heute nacht. 00:15 Neu
im Kino. 00:20 Infernal Affairs
- Die achte Hölle.
Discovery
07:40 Scrapheap challenge.
08:30,08:55 Fifth gear. 09:20
Die Ludolfs. 10:15 Ultimate
biker challenge: Russia. 10:40
Overhaulin': Roadies stole my
'vette! 11:35 Nextworld: Future
flight. 12:30 How do they do
it?: Tetra pak/House/Ambulan-
ce. 13:00 How do they do it?:
Storms/Hovercraft. 13:25 Brai-
nia'c. 14:20 Download: The true
story of the internet: Search
wars. 15:15 American hotrod:
'65 Mustang. 16:10 American
chopper: Miller electric. 17:05
Mean green machines. 17:35
Massive speed: Power boats.
18:05 LA Ink: Corey's dilemma.
19:00 Mythbusters specials:
Ultimate mythbusters. 20:00
Dirty jobs: Billboard installer.
21:00 Time warp. 21:30 Time
warp: Pilot. 22:00 Dirty jobs.
23:00 Destroyed in seconds.
23:30 Shocking survival
video's: Disaster at 4.000 feet.
00:00 Really big things.
National Geographic
07:00 Squawk box Europe.
10:00 Worldwide exchange.
11:59 National Geographic
Channel. 12:00 Mad labs.
12:30 Animal inspectors. 13:00
Rough trades. 13:301 didn't
know that. 14:00 Predator CSI:
Bodiless bear. 15:00 Gospel of
Judas. 16:00 Is it real? The Da
Vinci Code. 17:00 Megastruc-
tures: Hawaii super ferry. 18:00
Animal inspectors. 18:30
Trent's wild cat adventures:
Moholoholo. 19:00 Animal
inspectors. 19:30 Talking to
animals. 20:00 Air crash inves
tigation: Radio silence. 21:00
Hometown Baghdad. 22:00
Underworld: Philadelphia.
23:00 America's hardest
prisons: Last chain gang. 00:00
Hometown Baghdad.
TMF
09:00 De videotheek. 11:00
TMF Classics. 12:00 TMF
Pure. 13:00 10 X. 14:00 De
videotheek. 15:00serveert.
15:30 Your chart. 16:30 Kijk
dit nou live. 17:30 Hollywood
Buzz. 18:00 De videotheek.
20:00 Yotir chart. 21:00 Wat
te doen voor je poen. 21:30 De
videotheek. 22:00 TMF rockt.
23:00 De videotheek. 00:00
Midnight.
MTV
10:40 MTV Breakfast club
top 10.11:30 M is for music.
15:25 MTV soundbites. 15:30
Made. 16:25 My super sweet
16.16:50 Room raiders. 17:20,
17:45 The Hills. 18:10 Life of
Ryan. 18:40 Wanna come in?
19:05 Room raiders. 19:30
Made. 20:25 My super sweet
16.20:50,21:20 Pimp my ride.
21:45 Wanna come in? 22:10
A shot at love with Tila Tequila.
23:05 Wildboyz. 23:30 Jackass.
00:00 After hours.
TVS
08:45 Canadees nieuws. 09:10
TV5Monde I'info. 09:15 7 Jours
sur la planète. 09:40 Cöté
jardins. 10:10 TV5Monde I'info.
10:15 Télétourisme. 10:40 Des
chiffres et des lettres. 11:10
Tout le monde veut prendre sa
place. 12:03 Les escapades de
Petitrenaud. 12:30 PJus belle
la vie. 12:55 Rêves d'hötels.
13:00 Rumeurs. 13:25 Les 10
ans du cabaret. 13:30 Belgisch
nieuws. 14:00 Une vie en
retour. 15:55 Kelif et Deutsch
a la recherche d'un emploi.
16:00 Nieuws. 16:30 Les sa-
mouraïs. 17:30 Questions pour
un champion. 18:00 Nieuws.
18:20 L'invité. 18:35 Rumeurs.
19:00 Temps présent. 19:55
Marathon des sables 2009.
20:00 Zwitsers nieuws. 20:30
Frans nieuws. 21:00,22:00
Le silence de l'épervier. 23:00
Nieuws. 23:10 Afrikaans
nieuws. 23:30 Mots croisés/
Complement d'enquête/Un
oeil sur la planète.
Eurosport
08:30 Snooker. 11:30,12:15
Voetbal: WK 2010.12:45,
13:30 Snooker. 16:30 Tennis.
18:00 Eurogoals flash. 18:15,
19:00 Tennis. 21:00 Boksen.
23:00 Snooker.
CNN
08:30 World sport. 09:00 CNN
today. 09:30 World business
today. 10:30 Inside Africa.
11:00 Larry King. 12:30 World
sport. 13:00 World news Asia.
15:00 World's untold stories.
15:30 World business today.
16:00 Your world today. 17:30
World sport. 18:00 Your
world today. 19:30 World's
untold stories. 20:00 Quest
means business. 21:00 World
news Europe. 22:00 Best of
BackStory. 22:30 World sport.
23:00 World news Europe.
00:00 The situation room.