Familieberichten Bik ook op fllensenlinq.nl Marco de Jager Marco de Jager Marco de Jager Marco de Jager André Petrus Raymond Rammeloo André P.R. Rammeloo Cathelijne de Rover Cathelijne Cathelijne de Rover Johan Veerhoek Johan Veerhoek 22 I Dinsdag 31 maart 2009 Niemand weet wat leven is, alleen dat het gegeven is. Dat van deze geheimenis God het begin en het einde is. Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze papa en zoon 44 jaar Christel Manon, Rob Jos en Ina (in herinnering) 29 maart 2009 Tilburgseweg 4, 5133 BB Riel Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid te nemen van Marco op vrijdag 3 april om 11.00 uur in de H. Antonius Abtkerk aan de Kerkstraat te Riel. Daarna gaan we hem begraven op het kerkhof bij de kerk. Donderdag 2 april zal om 19.00 uur een avondwake worden gehouden in genoemde kerk. Na de wake is daar gelegenheid om Marco een laatste groet te brengen. Geen bloemen, graag een gift aan KWR Collectebus staat in de kerk. Wij danken dr. Boeke, dr. Van Riel en het verplegend personeel van afd. H1, H2 en B2 van het Elisabeth ziekenhuis voor de goede zorgen. Belangrijk is niet alleen de weg die je gaat maar ook de sporen die je achterlaat. Veel te snel en te vroeg hebben we afscheid moeten nemen van onze zoon, broer, zwager en oom Jos de Jager Ina de Jager-Eversdijk (in herinnering) Corrie en Frans Kloosterman-de Jager Carolien, Monique, Mirjam Kees en Rian de Jager-de Winter Mariella, Linda, Jordi Er viel nog zo veel te genieten, niet te bevatten. Intens verdrietig, maar vol bewondering voor zijn optimisme en wilskracht hebben we afscheid moeten nemen van onze schoonzoon, zwager en oom Martin van der Heide (in herinnering) Nel van der Heide-Lagerberg Joop van der Velde Hanneke en Leo Traas-van der Heide Max, Fleur Roland van der Heide en Ela Kosten Rene Martha en Dick Klijn-van der Heide Bart Petra van der Heide en Erwin Stobbelaar Saskia, Remco 'het was, het werd, het is gedaan. Veel te vroeg is onze neef Marco overleden. We zullen hem missen. Jo de Haan-de Jager Tjeerd de Haan Martin de Haan en Silvia Marijnissen Nathalie en Lisa Ina Wertheim-de Jager Bob Wertheim Ineke Wertheim Rien Wertheim en Rieke Hart Rosa, Noor en Calle Hans Wertheim en Andrea Schuurman Rob Wertheim en Aljona Davigora Kolja en Jan Willie de Jager J. Mol J. Mol-Vermont Verdrietig en bedroefd, nog niet te bevatten, moeten we afscheid nemen van Zoon van Jos en Ina (in herinnering) Corrie Kloet-Eversdijk Lau Kloet (in herinnering) Kees Eversdijk Els Eversdijk-Gijzel Finus Eversdijk (in herinnering) Rinus Everdijk Lenie Everdijk-Luyck Neven en nichten Met heel veel bewondering en respect voor zijn kracht en doorzettingsvermogen, is nu de tijd gekomen om afscheid te nemen van mijn lieve man echtgenoot van Annie Romani Marie Wijffels - Ridder in de Orde van Oranje-Nassau - 8-4-1920 t 28-3-2009 A.R.M. Rammeloo-Wijffels Familie Rammeloo Familie Wijffels Gentsebreedstraat 11 4553 AB Philippine De uitvaartdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op donderdag 2 april om 13.30 uur m de parochiekerk H. Maria Hemelvaart te Philippine. Na afloop van de dienst kunt u de familie condoleren in de kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de RK begraafplaats. Woensdag 1 april is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen. Mijn dank gaat uit naar de huisartsen J.P. Neeteson en M.C.L. Deleu en het personeel van Zorgsaamkliniek Hulst en verpleeghuis 'Ter Schorre' voor alle zorg en aandacht. Een lieve vriend heeft ons verlaten.... We wensen Annie heel veel sterkte. Annie, weet dat we er altijd voor je zijn. Johan en Janey de Geus Philippine, 28 maart 2009 ONS ZEEUWS MEISJE Verbijsterd en verdrietig geven wij u kennis dat na een tragisch ongeval uit ons midden is weggenomen in de leeftijd van 29 jaar, mijn liève vriendin, onze dochter, kleindochter, schoondochter en schoonzus Middelburg, Kaapstad, 15 november 1979 22 maart 2009 OuddorpVincent Breen Arnemuiden Hannie van Arkel Jan en Renate de Rover Oma de Rover-van de Rhee GoedereedePiet en Janneke Breen Danny Oma Breen Contactadressen: Tramlijnweg 5, 3252 BR Goedereede Tuindorp 64,4341 CD Arnemuiden Bremstraat 12 4341 JH Arnemuiden Cathelijne is overgebracht naar het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden donderdag 2 april om 15.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangstruimte van het crematorium Cathelijne hield van bloemen Als wij u vergeten zijn een rouwbrief te zenden wilt u dan deze aankondiging als zodanig zien. In dierbare herinnering José en Hildegard Met verslagenheid delen wij mede, dat onze medewerkster op 21 maart 2009 na een tragisch ongeval in Zuid-Afrika op 29-jarige leeftijd is overleden. Cathelijne werkte sinds december 2005 als Kwaliteits functionaris bij onze businessline Environmental Services op het laboratorium in 's-Gravenpolder en was een gewaardeerd coüega en een goede werk neemster die een buitengewone inzet heeft getoond. Ons medeleven gaat uit naar haar partner en de overige familieleden. Directie, Ondernemingsraad en medewerk(st)ers SGS Nederland B.V. Spijkenisse, 30 maart 2009 Wij zijn verdrietig omdat uit onze vriendenkring is weggenomen. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe om dit zware verlies te dragen. Fya Traas Adri en Gre Schouwenaar Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde oud-medewerker en -collega Meer dan 40 jaar is hij in ons bedrijf werkzaam geweest. Onze gedachten gaan uit naar Jos en de (klein)- kinderen en we wensen hen sterkte met dit zware verlies. Kees en Corlien Lindenbergh en kinderen Rinus en Marian Klippel Jan en Leny Geschiere

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 24