Sportabonnem op de PZC PZC ALL INCLUSIVE AMELAND 169 KRA5.NL Gravel van Roland Garros ot gras van Wimbledon? I Ja, ik wil een Sportabonnement op de PZC! lees vind leef voor de lezers van deze krant! 3-/4-/5-daagse autovakantie Nes vanaf o.b.u. 4 pers. Kom naar het prachtige Waddeneiland Ameland! En dat kan nü wel heel luxe en voordelig! Want exclusief voor u als lezer van deze krant selecteerden wij het luxe 4-sterren Golden Tulip Noordsee, in het plaatsje Nes, op basis van all inclusive! Hierbij is het volgende allemaal inbegre pen; een uitgebreid ontbijtbuffet, een lunchpakket (zelf samen te stellen), 's middags koffie/thee, 3-gangendiner of dinerbuffet en bier, fris en wijn van 18.00 tot 22.00 uur. Een 3-daags all inclusive arrangement boekt u al vanaf slechts 169. Dat is nog eens voordelig er tussenuit! Kom heerlijk genieten op één van de mooiste Waddeneilanden: Ameland... 42 I Maandag 30 maart 2009 Speciaal voor alle sportliefhebbers heeft de PZC het sportabonnement; iedere zaterdagen maandag de krant boordevol voorbeschouwingen, wedstrijdverslagen, interviews, standen, achtergrondverhalen en nog veel meer bij jou in de bus. Stuur nu de bon op, bel 088 - 013 9910 of geef je op via www.pzc.nl/abonneren Ik neem een sportabonnement op proef: ik ontvang 13 zater- en maandagen de krant voor €30,-. (zamapl3) Ik neem een doorlopend sportabonnement: ik ontvang de eerste 13 zater- en maandagen de krant voor maar €30,- Daarna betaal ik per: O halfjaar automatisch 66,50 (De_zamapl3) O halfjaar accept 69,50 (De_zamap13) Ik kies ingangsdatum: O zo spoedig mogelijk O per 2009 Naam: Voorletters: O m Adres: Postcode Plaats: Telefoon: (o a. voor bezorgcontrole) Telefoon mobiel: E-mailadres: Geboortedatum: Ik verleen éénmalig/tot wederopzegging toestemming het abonnementsgeld automatisch af te schrijven van mijn Bank-/girorekening: Handtekening: Stuur deze bon naar: PZC, Afdeling lezersservice, Antwoordnummer 54050, 5004 VC Tilburg of kijk op www.pzc.nl/abonneren Deze aanbieding is geldig t/m 1 juli 2009 en alleen als u de laatste drie maanden geen proefabonnement heeft gehad. Prijswijzigingen voorbehouden. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant treft u nadere informatie aan. ONTDEK UNIEK AMELAND Maak mooie fiets- en wandeltochten door de prachtige duinen en de unie ke natuurgebieden 'Het Oerd' en 'De Hon', bevolkt door een rijke vogelpo pulatie. Negentig kilometer fietspad slingert zich door een afwisselend landschap, u kunt iedere dag een andere route kiezen zonder in herha ling te vallen. Voor wie liever wandelt, zijn er schitterende wandelroutes die u langs de mooiste plekjes van het eiland voeren.. Of bezoek het gezel lige dorp Nes met vele leuke winkels, restaurants en cafés. De museumlief hebber kan terecht in het Cultuur Historisch Museum Sorgdrager waar de Amelander cultuur in beeld wordt gebracht. Bezoek ook de 58 m hoge vuurtoren in Hollum of maak een strandrit met de Strandexpress! GOLDEN TULIP RESORT NOORDSEE**** Het luxueuze Golden Tulip Resort Noordsee ligt aan de rand van het dorp Nes en op ca. 1 km van het strand. Het 4-sterren hotel beschikt o.a. over een Grand Café met hotel bar, restaurant, overdekt zwem bad, sauna, stoombad (niet gratis). Bovendien kunt u uw auto gratis par keren bij het hotel. Vanaf de voordeur van het hotel kunt u zo de fiets- en wandelpaden op om te genieten van de fraaie natuur. En een fiets? Die kunt u gewoon bij het hotel huren! Aankomstdata: maandag, vrijdag en zaterdag van 16/3 t/m 29/6 Appartement 3/4/5 dagen Maart v.a. €169 April v.a. €175 Mei v.a. €175 Juni v.a. €175 Hotel 3/4/5 dagen Maart v.a. €179 April v.a. €199 Mei v.a. €199 Juni v.a. €199 Inclusief: verblijf in het 4-sterren Golden Tulip Resort Noordsee in een hotelkamer of appartement. Exclusief: vervoer, reis- en annule ringsverzekering, reserveringskosten 17,50 per boeking (verplicht). Prijzen zijn p.p., o.b.v. 2 personen (hotel) en 4 personen (appartement). Voor meer informatie en boekingen: Uitgebreide reisbeschrijving en online boeken zie www.kras.nl/LRl 7772 24 uur per dag, 7 dagen per week Of bel met: 0900 - 9697 (15 cpm), o.v.v. reisnummer LR 17.772 Deze reis is uitsluitend te boeken met dit reisnummer. waarom zou je verder zoeken

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 88