O IDensenlinq.nl Familieberichten Jubifeum Thijs en Maatje de Kok-den Herder Oysrlsdsn Freek Ben+e Roelf Bijl Maria Philomena Petronella Eeman dag lieve Oma Sluiskil Jo Smits-Goense Elizabeth Janneke van Dale - de Voldere Janna Lambregtse-van Pagee 16 I Maandag 30 maart 2009 kijk ook op 30 maart 1944 - 30 maart 2009 Psalm 93:3 en 4 Vandaag, 30 maart, zijn onze ouders 65 jaar getrouwd! Hun dankbare kinderen, klein-en achterkleinkinderen. We vieren dit in familiekring. Zorgcentrum „De Kraayert" Deltastraat 2kamer 130 4456 BB Lewedorp Verdrietig ben ik, omdat mijn man is overleden. 12-12-1936 26-03-2009 Ik zal mijn maatje missen die altijd opkwam voor de zwakkere en mijn sociale betrokkenheid mede gevormd heeft. Jannie Hogendoorn Steenovens 16 4543 RM Zaamslag Jezus zei tot haar "Ik ben de opstanding en het leven, wie in mij gelooft oefent in mij, zal, ook al sterft hij, tot leven komen Johannes 1125 Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare berinnering aan zijn leven, hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen'van mijn lieve man en vader in de leeftijd van 60 jaar. Middelburg: Nora Bijl - Bosman Laura en Freddie Goes, 28 maart 2009 Meanderhof 65 4337 GN Middelburg Roelf is opgebaard in het uitvaartcentrum 11. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen donderdag 2 april van 19.00 tot 19.30 uur. De lezing zal worden gehouden vrijdag 3 april om 14.00 uur in de Koninkrijkszaal van de Jehovah's Getuigen, Dauwendaelselaan 35 te Middelburg. Aansluitend zal om 15.00 uur de crematie plaats vinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Je was voor ons een moeder en oma om van te dromen, omdat de hemel reeds in jou was gekomen. Je was oud in jaren, maar jong van hart, dat maakte je als moeder en oma zo heel apart. Jou te verliezen dat doet ons veel pijn, in gedachten zal je altijd in ons midden zijn. Bedroefd delen wij u mede dat, na een liefdevolle verzorging in 't Verlaet", in het bijzijn van hen die haar dierbaar waren, zacht en kalm van ons is heen gegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder weduwe sinds 1969 van Josephus Eduardus van den Bosch A 27-12-1914 Boschkapelle t27-03-2009 Westdorpe Sas van Gent: Betsy en Tinus van Rossum-van den Bosch SintJansteen: Mariëtte en Theo de Kind-van den Bosch Hengstdijk: Jacqueline en Eduard Kint-van den Bosch Terneuzen: George en Lilian van den Bosch-Dutrée Clinge: Willy van den Bosch Klein- en achterkleinkinderen Westdorpe, 27 maart 2009. Corr.adres: Burgemeester Hoefnagelsstraat 55, 4551 HG Sas van Gent. De plechtige uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op woensdag 1 april om 10.00 uur in de kerk van de Heilige Antonius van Padua te Sluiskil, alwaar u voorafgaand aan de dienst het condoleance register kunt tekenen. Samenkomst aan de kerk. De crematieplechtigheid zal aansluitend plaatshebben in het crematorium van Terneuzen, aan de Bellamy- straat 28c. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Zo zorgzaam, zo dierbaar een warm hart voor iedereen een hart van goud Dit was pas een oma waar iedereen van houdt. Johnny en Marian, Michiel en Ilse Els en Carl Saskia en Wim, Sebastiaan en Liselore Conny en Eddy, Melanie, Tom en Robin Eric en Anneke, Jasper en Vincent Davy en Linda, Aaron en Romé Marie-José en Jan, Daphne en Tim Sylvia en RobDaniël en Simon Frangois Patricia Martin Met veel verdriet nemen wij afscheid van onze lieve zus, schoonzus en tante in de leeftijd van 76 jaar We zullen haar altijd missen. Oudelande: Kees en Lonie Goense-Boonman 's-Gravenpolder: Lau en Plonie Goense-van 't Westeinde Goes: Jozien Goense Kinderen en kleinkinderen Geleen, 29 maart Nu zijn de rivieren aangekomen bij zee Een troostende eeuwigheid Een uniek mens is heengegaan De stille kracht van de cirkel blijft (Fragment uit een gedicht van Ilse de Winne) Bedroefd om het afscheid, maar dankbaar voor de lange tijd die wij met haar hebben mogen doorbrengen, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Pieter Matthijs Abraham van Dale j Retranchement, Sluis, 19 oktober 1915 27 maart 2009 M.C. de Winne - van Dale I.P. de Winne Niels de Winne Judith Streefkerk Marinella Niklas Ilse de Winne J Rozenoord, kamer 111 Hoogstraat 58 4524 AD Sluis Er is gelegenheid tot het nemen van afscheid op dinsdag 31 maart van 19.00 tot 19.30 uur in het mortuarium van het Antonius Ziekenhuis te Oostburg. De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 1 april om 14.00 uur in de aula van het Woonzorgcentrum Rozenoord te Sluis. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de begraafplaats in Retranchement. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Rozenoord. Indien wij u in deze moeilijke tijd niet tijdig hebben kunnen bereiken met een rouwbrief, gelieve dit bericht als zodanig te beschouwen. I Bedroefd delen wij u mede dat na een moeitevolle levensavond door de Heere van ons is weggenomen onze lieve moeder, oma en overoma sinds 10 mei 2008 weduwe van Andries Lambregtse geboren te Waarde, 17 april 1921 overleden te Goes, 28 maart 2009 Borssele: Corrie Boone-Lambregtse Rook Boone Hoevelaken: Annie Boone-Lambregtse - Adrie Boone (in herinnering) 's-Gravenpolder: Leo Lambregtse Janny Lambregtse-Elenbaas Spijk: Annet Roodhart-Lambregtse Marcel Roodhart Borssele: Jan Lambregtse 's-Heer Arendskerke: Rens Lambregtse Katrien Lambregtse-Verbart Klein- en achterkleinkinderen Goes, Zorgcentrum 'Rehoboth', afd. 'De Zwaluw' kamer 12 Correspondentieadres: Westsingel 53,4454 AJ Borssele D.V. dinsdag 31 maart is er van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid tot condoleren in de zaal van de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oostsingel 21 te Borssele. De rouwdienst wordt gehouden D.V. woensdag 1 april om 12.00 uur in bovengenoemde kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Borssele. Na de begrafenis is er eveneens gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd kerkgebouw. Geen bloemen. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wij willen het verplegend personeel en vrijwilligers van Zorgcentrum 'Rehoboth 'hartelijk dank zeggen voor de liefdevolle verzorging.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 58