40V ,„éha Familieberichten Daco Thier Anthonie Frederik Hundersmarck kijk ook op Hlensenlinq.nl öeb'jc-jf) Thijs en Maatje de Kok-den Herder Silvia van Hese-van Wijnen Silvia van Hese Roelf Bijl Silvia van Hese Dag lieve Silvia, Roelof Bijl Jo Smits-Goense Mathilda Martha de Jong-Damen 16 I Maandag 30 maart 2009 Dolblij zijn wij met de geboorte van onze zoon en mijn broertje 28 maart 2009 Frank Thier, Caroline de Voogd en Puck Vlissingsestraat 22 4388 HD Oost-Soeburg 30 maart 1944 - 30 maart 2009 Psalm 93:3 en 4 Vandaag, 30 maart, zijn onze ouders 65 jaar getrouwd! Hun dankbare kinderen, klein-en achterkleinkinderen. We vieren dit in familiekring. Zorgcentrum „De Kraayert" Deltastraat 2, kamer 130 4456 BB Lewedorp Je wilde zo graag bij ons blijven en vocht daarvoor zojang je kon. Maar de strijd was niet te winnen voor ons blijft de vraag waarom? Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat toch nog onver wacht van ons is heengegaan mijn innig geliefde vrouw en mijn lieve mama in de leeftijd van 39 jaar. Ronnie Erik 29 maart 2009 Noordsingel 10 4454 AG Borssele De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden donderdag 2 april om 12.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Na een moedige strijd is rustig ingeslapen, onze schoonzus en tante, Dennus,Sandra, Jordy en Lotte Jezus zei tot haar "Ik ben de opstanding en het leven, wie in mij gelooft oefent in mij, zal, ook al sterft hij. tot leven komen Johannes 1125 Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben 'wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve man en vader in de leeftijd van 60 jaar. Middelburg: Nora Bijl - Bosman Laura en Freddie Goes, 28 maart 2009 Meanderhof 65 4337 GN Middelburg Roelf is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen donderdag 2 april van 19.00 tot 19.30 uur. De lezing zal worden gehouden vrijdag 3 april om 14.00 uur in de Koninkrijkszaal van de Jehovah's Getuigen, Dauwendaelselaan 35 te Middelburg. Aansluitend zal om 15.00 uur de crematie plaats vinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Een lach en een traan. Vele mooie momenten samen. Wij zullen je herinneren zoals je was. Heel gewoon heel bijzonder Wij wensen Ronnie en Eric alle sterkte toe. Borssele Eric Silvia Indjomar Olivier We hebben alles nog gezegd, gelachen, gehuild en afscheid genomen. Je collega, Anja Meerman Onze optimistische vriend is onverwacht tijdens het uitoefenen van zijn passie in de natuur van ons heengegaan. Wij verliezen in hem een geweldig mens. Een onderzoeker en natuurvriend is niet meer. Wij wensen de familie en vele vrienden kracht en sterkte toe. de Zeeuwse Floristen afd. Walcheren: Jo Clarijs afd. Zuid-Beveland: Justus van den Berg de K.N.N.V. afd. Walcheren: Ria Verhagen; Peter Sneltjes; Ria Verhagen; Peter sneltjes; Michiel Kruit; Cobie Gouwen Met veel verdriet nemen wij afscheid van onze lieve zus, schoonzus en tante in de leeftijd van 76 jaar We zullen haar altijd missen. Oudelande: Kees en Lonie Goense-Boonman 's-Gravenpolder: Lau en Plonie Goense-van 't Westeinde Goes: Jozien Goense Kinderen en kleinkinderen Geleen, 29 maart Veel heb je ons gegeven, veel heb je voor ons betekend, plotseling uit ons leven gedreven, blijf je in onze harten voortleven. Onverwacht is op 83 jarige leeftijd van ons heengegaan, mijn man, onze vader, schoonvader en onvergetelijke opa ~~Toon~~ Biezelinge: J. Hundersmarck - Wisse Gert-JanenJosé Dennis Rens Biezelinge, 28 maart 2008 Nieuwe Kerkstraat 24a, 4421 KA Biezelinge Er is gelegenheid tot afscheidnemen op woensdag 1 april van 19.00-19.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaats vinden. Donderdag 2 april is er vanaf 15.15 uur gelegenheid tot condoleren in voornoemd rouwcentrum. Opeens was er nog zo veel te zeggen. Opeens was er nog zo veel te vragen. Opeens is het te laat. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is plotseling van ons heengegaan ons ma, schoonmoeder en oma Tilly weduwe van Johannes Marinus Petrus de Jong Zij overleed op 28 maart 2009 in de leeftijd van 68 jaar. Middelburg: Marion en Erik den Boer-de Jong Sanne t Stephan Inger Ossendrecht: René de Jong en Anne-Sophie Vogelaar,* De Kuil 9,4641 GN Ossendrecht U kunt afscheid nemen van ons ma op woensdag j 1 april van 19.15 tot 19.45 uur in het Uitvaart centrum, Scheidreef 10 te Hoogerheide. De crematieplechtigheid wordt gehouden op dondei^ dag 2 april om 10.00 uur in de aula van crematorim Zoomstede, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Samenkomst in de ontvangkamer van het cremati. rium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid d I familie persoonlijk te condoleren in de koffiekam- zp van het crematorium. -

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 44