Aanvallend Vosmeer Monsterzege brengt Yerseke periodetitel Noad'67 krijgt er zelf zeven tegen Spitsen van Patrijzen en Robur machteloos WHS verliest thuis van Klundert, remise voor Tholense Boys. Jaap Labrujere verknalt toernooi in Kapelle Goese ploeg krijgt complimenten, maar pakt maar één punt. Lebo, Kwadendamme en Hansweertse Boys boeken zeges. Krabbendijke blijft in het spoor van koploper SPS. 32 Maandag 30 maart 2009 PZC door Marco Puik MIDDELBURG - De ene wedstrijd is de andere niet. Drie weken gele den boekte Noad'67 nog een 7-1-thuiszege op The Gunners, za terdag ging de ploeg met dezelfde cijfers onderuit tegen TSW Mer- lijn. WHS verloor met 1-2 van Klundert en Tholense Boys deelde de punten met Olympia'60:1-1. Noad'67-TSW Merlijn 1-7: De middag begon nog hoopvol voor de thuisploeg. Na zeven minuten bracht Corné de Frel zijn elftal aan de leiding. Drie minuten later te kende Bart Stadhouders voor 1-1. Dankzij doelpunten van Stefan van de Ruit en Bart Stadhouders gingen de gasten rusten met een 1-3-voorsprong. Na rust ging Noad'67 op zoek naar de aanslui- tingstreffer, maar via Stefan de Ruit liep Merlijn verder uit. Met een hattrick gooide Lauren Dorlijn nog meer zout in de wonden van de thuisclub. WHS-Klundert 1-2: De eerste helft was volledig voor Klundert, dat na 21 minuten in de persoon van Christian Fuanani de score opende. Kort na rust kwamen de gasten op een o-2-voorsprong dankzij een treffer van Arno den Hollander. Zeven minuten voor tijd maakte Patrick van Schetsen de aansluitingstreffer, maar de tijd die daarna nog resteerde bleek voor de thuisclub tekort om langs zij te komen. Olympia'60-Tholense Boys 1-1: In een duel waarin de beste kan sen voor de thuisclub waren, werd er pas na rust gescoord. Tom Jan sen zorgde na een uur voor 1-0. Tien minuten voor tijd schoot aan voerder Jeroen Nieuwkoop uit een strafschop de gasten langszij. In de slotminuut leek Olympia de winst naar zich toe te trekken, maar een inzet van Halit Solmaz kon van de lijn worden gehaald. KAPELLE - Het regionaal kam pioenschap bandstoten derde klas se, dat werd gehouden in Café De Herberg in Kapelle, is gisteren ge wonnen door Henk Schepers van Hart van Gastel. Domburger Jaap Labrujere werd van VEGABV werd derde. Schepers was al voor aanvang van de laatste ronde zeker van zijn eindzege. Hij verloor weliswaar nog in de laatste ronde van Anton Ista van d'Eule, die daardoor als tweede eindigde. Labrujere verknalde zijn toernooi in de openingsronden. Met drie ne derlagen op rij was hij op slag kansloos voor de eindzege, maar hij wilde van geen opgeven weten. In de vierde ronde pakte hij zijn eerste zege en toen was het hek van de dam. De rest van het toer nooi bleef hij ongeslagen.. Als schrale troost kreeg hij het brons omgehangen. MIDDELBURG - Patrijzen heeft in de vierde klasse A van het zondag voetbal met minimaal verschil bij Clinge verloren: 1-0. Robur, hek kensluiter in de vierde klasse B, kwam bij Nieuw Borgvliet niet tot scoren: 0-0. Clinge-Patrijzen 1-0: In de eerste helft waren de beste kansen voor de thuisploeg, maar alleen Davy van Puijvelde kwam vanaf de straf schopstip tot scoren. Thomas Leeg water kwam daarna alleen voor de doelman, scoorde niet, maar raak te wel geblesseerd en moest het veld verlaten. Na rust drong Patrijzen sterk aan en met opportunistisch spel ging de ploeg op zoek ging naar de ge lijkmaker. Clinge, dat loerde op een uitval, wist de voorsprong ech ter vast te houden. Nieuw Borgvliet-Robur 0-0: Het eerste kwartier was voor de bezoe kers, echter zonder dat dit doelrij- pe kansen opleverde. Gaandeweg kwam de wedstrijd meer in even wicht, maar de aanvallers van bei de teams waren machteloos. Na af loop waren er complimenten voor het veldspel van Robur, dat deson danks slechts één punt wist in te lopen op de concurrenten. door Jos van Belzen MIDDELBURG - Lewedorpse Boys boekte in de vijfde klasse B van het zondagvoetbal een verdien stelijke 3-0-overwinning bij het hoger geklasseerde NVS. Kwa dendamme (3-0 winst tegen Ou- werkerk) en Hansweertse Boys (3-1-zege bij Volharding) bleven gisteren enigszins in het spoor van koploper ZPR'84. Vosmeer speelde met 2-2 gelijk na een 2-0-achterstand. Kwadendamme-Ouwerkerk 3-0: Na een slechte en doelpuntloze eerste helft brak Rob Landa twee minuten na rust de ban door de 1-0 binnen te schieten. Kwaden damme raakte hierna op dreef en al snel maakte Mariusz Mosiej op schitterende wijze de 2-0 uit een verre pass van voorstopper Ruud de Jonge. Johan Beulens bepaalde vanaf elfmeter de eindstand op 3-0. Volharding-Hansweertse Boys 1-3: De sterkere bezoekers liepen voor rust uit naar 0-2 door treffers van Alex Trieling en Menno For tuin. Na rust ging Volharding, ge steund door de wind in de rug, op zoek naar de aansluitingstref fer. Halverwege de tweede helft kwam die er, van de voet van club topscorer John Sommeijer: 1-2. De Boys kregen het moeilijk, maar be- door Klaas Verspoor MIDDELBURG - Yerseke verzekerde zich door een 8-o-zege bij Stavenis- se minimaal van deelname aan de nacompetitie, want de ploeg eiste daarmee de tweede-periodetitel voor zich op. Koploper SPS zette WIK'57 met 4-1 opzij en behoudt een marge van drie punten ten op zichte van naaste concurrent Krab bendijke. Stavenisse-Yerseke 0-8: Vijf mi nuten voor rust capituleerde Stave- nisse, want toen opende Anthonis Riedijk de score. Na een vroege goal in de tweede helft van Elco de Schipper kreeg Stavenisse via Kees van Putte één kans op de 1-2, maar daarna scoorde Yerseke er lus tig op los. Jordy Boone tekende voor 0-3 en daarna waren Arco van Dixhoorn, Frank Bakker en opnieuw Riedijk trefzeker. Met twee doelpunten tilde Bart van Steveninck de score naar 0-8. Mevo-Vosrneer 1-3: Vosmeer boekte een verdiende overwin ning, want de bezoekers waren in het veld feller en scherper. Via Da ve Paul kwam Vosmeer op voor sprong. Na een prima combinatie bij de thuisploeg bracht Michiel Ta- merus Mevo weer langszij. Door een doelpunt van Mourad Ti- hani leidde Vosmeer bij rust met 1-2. Vlak voor tijd besliste Rachid Bouhoudane de wedstrijd defini tief. Bij Mevo werd aanvoerder Jeroen Volkeri na twee gele kaar ten uit het veld gestuurd. Na af loop ontving ook doelman Ruud van der Linde nog een tweede ge le kaart en op weg naar de kleedka mer ontstond enig tumult waarna scheidsrechter Saritas de wegge stuurde Volkeri ook nog eens di rect rood gaf SPS-WIK'57 4-1: Al na vijf minu ten opende Bart Vane namens de koploper de score. Daarna kreeg SPS legio kansen, maar stond WIK-doelman Peter Bolle met tal van reddingen een hogere score in de weg. In de tweede minuut na rust hielp WIK'57 SPS aan een 2-o-voorsprong toen Bram Blaken- burg een inzet in eigen doel werk te. Een tweede eigen treffer, dit keer van Patrick de Broekert, leid de daarna tot de 3-0. In de 69e mi nuut scoorde Willem Bevelander met het hoofd de 4-0. Na één van de spaarzame uitvallen deed Eelco Boot namens WIK'57 nog wat te rug. Kruiningen-Waarde 2-0: Na een doelpuntloze eerste helft scoorde Urvin van Hekelen uit een pass van Edwin van Houte na een uur de openingstreffer. Vijf minuten la ter werd de doelpuntenmaker met twee gele kaarten uit het veld ge stuurd. Met tien man kwam Krui ningen in de 75e minuut aan de 2-0. Na een rush van Dennis Oppe neer besliste Claudi Kunuanina de wedstrijd. Smerdiek-Krabbendijke 0-4: Een gehavend Smerdiek was niet opge wassen tegen Krabbendijke. Wel was Erik van Haaften na tien mi nuten nog wel dicht bij de 1-0, maar zijn inzet belandde op de paal. Via Pascal van Zweden kwam Krabbendijke vier minuten later op de 0-1 en kort voor rust maakte Elco Jansen er al 0-2 van. In de tweede helft werd het 0-3 door Ronald Zuidweg en pikte ook topscorer Danny Weber nog een goaltje mee. foto Willem Mieras De derby tussen Kruiningen (geel-zwarte shirts) en Waarde eindigt in 2-0.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 38