Familieberichten (ji| fnensenlinq.nl Jacobus Leijnse Jacobus Leijnse Ko Leijnse 4/ 4 Jacoba Johanna Anthonia Janse Jacoba Johanna Anthonia Janse Koos Mol-Janse A M* t .fe K m J Johannis Veerhoek Lieve Opa "Kerreven" Dag lieve opa, Johan Veerhoek Johan Veerhoek Johan Veerhoek 20 I Maandag 30 maart 2009 De Here zal uw uitgang en uw ingang bewaren van nu aan tot in eeuwigheid. Psalm 1218 Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader en opa Co in de leeftijd van 76 jaar. Middelburg: Jannie Leijnse-Cornelisse Den Dolder: Jan en Mieneke Leijnse-Coppoolse Oost-Souburg: Karin en Gauke Wijmenga-Leijnse Marieke en Arno Josseline en Gijs Purmerend: Joke en Jeffry van der Elst-Leijnse Jonathan en Charissa Joël Jedidja Jesse Middelburg: Mieke en Sico Poortvliet-Leijnse Cécilia en Dylan Zimry 4336 AC Middelburg, 28 maart 2009 Oude Vlissingseweg 95 Mijn man onze vaderen opa is thuis opgebaard. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden donderdag 2 april om 12.00 uur in kerkcentrum "De Hoeksteen" Koozenburglaan 22 te Middelburg. Aansluitend zal om 13.00 uur de begrafenis plaats vinden op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na alloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Hoeksteen". Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd delen wij u mede dat geheel onverwacht van ons is heengegaan onze zwager en oom echtgenoot van Jannie Cornelisse Dat zus Jannie en de kinderen Gods kracht mogen ontvangen dit verlies te dragen. Riek Janse David Janse (in liefdevolle herinnering) Corrie en Johan Korsman IJannie en Jaap de Smit Kees en Doortje Cornelisse Neven en Nichten 28 maart 2009 Plotseling ging van ons heen onze trouwe vriend. Wij wensen Jannie, kinderen en familie veel sterkte toe. Paul Koole (in herinnering) Bep Koole-lngelse Bert Harinck /'x- V De Heer zal uw uitgang en uw ingang bewaren, van nu aan tot in der eeuwigheid. Ps. 121:8 Verdrietig, maar dankbaar wat zij voor ons en anderen gedaan en betekend heeft, laten wij u weten dat, na een moedige strijd, is overleden mijn innig geliefde vrouw en mijn lieve zorgzame moeder Koos Echtgenote van Adriaan Hubertus Mol in de leeftijd van 84 jaar. A.H. Mol Kees Mol 27 maart 2009 Vlaamseweg 1 4458 ND 's-Heer Arendskerke De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op donderdag 2 april om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Zandkreekstraat 31 te Lewedorp. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om plm. 15.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Nieuw- dorp. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Dorpshuis 'De Zandlóöper' Zapdkreekstraat 33 te Lewedorp. Onze dank gaat uit naar de artsen dr. Wolbers en dr. Lommers en de medewerkers van Allévo voor hun deskundige en liefdevolle zorgen. Adri en Kees Mol Bedroefd zijn wij dat, na een moeizame strijd, van ons is heengegaan mijn lieve zuster, onze schoon zuster en tante Echtgenote van A.H. Mol Oude Tonge: A.M. Breure - Janse (in herinnering) J.A. Breure Bruinisse: G.J. Klompe - Janse M.J. Klompe Neven en nichten 27 maart 2009 Heden overleed mijn schoonzus en onze tante Waarde: M.J. Mol N.A de Feijter (in herinnering) Neven en nichten kijk ook op Na een leven dat gekenmerkt werd door liefde, goedheid en eenvoud, geven wij u kennis dat na een kortstondig ziekbed, door de Here uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde man, onze lieve, zorg zame vader en opa ~Johan~ in de leeftijd van 67 jaar. Jos Veerhoek-Zuijdweg Kees en Anneke Mike en Carola, Evy, Boy Peter en Marleen, Chris, Amy, Niels 28 maart 2009 Nrd. Achterweg 27/A 4424 EC Wemeldinge Johan is thuis. Gelegenheid tot condoleren maandag 30 en dinsdag 31 maart van 14.00 tot 1700 uur. De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. J. van de Putte, wordt woensdag 1 april om 14.00 uur gehouden in de Maartenskerk, Kerkweg 5 te Wemeldinge. De begrafenis zal om 15.00 uur plaatshebben op de Algemene Begraafplaats te Wemeldinge. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar Dokter Kuper en het verplegend personeel van afdeling P uit het Oosterscheldeziekenhuis te Goes voor hun nimmer aflatende zorg voor hem en voor ons. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. We zullen je missen, want je was er altijd voor ons. Dankjewel. Chris, Amy, Niels Bedankt voor alles, we zullen je missen. Evy, Roy Met droefheid in ons hart, maar dankbaar wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve broer, zwager en oom Cor Annie Veerhoek Amanda Tot ons groot verdriet is overleden onze lieve, dappere en onvergetelijke schoonzoon, zwager en oom echtgenoot van Jos Veerhoek-Zuijdweg C. van Klink-Moelaart Wil en Tinus Karin en Peter Leo en Danielle, Luc, Demi Hans en Ineke Roberten Diana Marco Zaterdag 28 maart bereikte ons het droevige bericht van het overlijden van Gedurende vele jaren heeft Johan zich ingezet als vrijwilliger voor onze vereniging. Wij gedenken Johan met veel waardering en wensen familie, vrienden en andere nabestaanden veel sterkte toe. Het bestuur en leden van de V.V. WEMELDINGE

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 22