Familieberichten I11ensenljnq.nl "V Maria Cornelia Jolliffe-Rosier Mies Jolliffe-Rosier Willem Joost Kopmels Lieve Opa Tuin Willem Joost Kopmels Willem Joost Kopmels Jacoba Otte Pieter de Jager Jacoba Otte P.A. Bouwense Cor Dalebout 1 8 Maandag 30 maart 2009 kijk ook op Dankbaar voor alle mooie-en fijne herinneringen die zij achterlaat, geven wij u kennis van het plotseling overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Albert Kitchener Jolliffe in de leeftijd van 86 jaar. Wilhelminadorp Mary Rose en Herman Boot- Jolliffe Jan en Ana Jolliffe-Figueiró Joy Iris Daniël Onze dank gaat uit naar dokter J.AN. Huysman en de medewerksters van de thuiszorg. 26 maart 2009, Karei Doormanstraat 28 Goes Correspondentie-adres: Westhavendijk 78, 4475 AE Wilhelminadorp Er is gelegenheid om afscheid van onze moeder, schoonmoeder en oma te nemen maandag 30 maart van 19.00 uur tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum van "Monuta", Fluitekruidstraat 8 te Goes. De crematieplechtigheid zal plaatvinden dinsdag 31 maart om 15.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude j Havendijk 3. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in'de ontvangkamer van het crematorium. Voorafgaand aan de crematieplechtigheid is er ook gelegenheid tot afscheid nemen in de aula van het crematorium. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. S Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze zus, schoonzus en tante, Kapelle: F.A.Sonke-Rosier J.Sonke t Rosmalen: J.Rosier t M.Rosier-Adriaanse Neven en nichten ln het huis van God zijn vele woningen, ook ik word daar verwacht. Met groot verdriet hebben wij op onze 51-jarige huwelijksdag afscheid moeten nemen van mijn liefste man, onze allerliefste papa, opa en overgrootopa echtgenoot van Jacoba Jannetje de Witte A 29 juli 1927-f28 maart 2009 Heinkenszand: Heinkenszand: Veldhoven: Heinkenszand: Heinkenszand: Heinkenszand Goes: Koos Kopmels-de Witte Theo en Petra Kopmels Rianne, Dennis en Mike Jordy en Wendy Clazien en Piet Beenhakker Marino, Tijs en Karlijn Koes en Tamara Kopmels Wilco en Chris Anita en Bas van Damme Toni en Jacolien René en Marit Kopmels Joran Wilma en Edwin de Laat Jens en Bente Kerklaan 22 4451 BG Heinkenszand Gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag 31 maart van 19.30 tot 20.00 uur in Rouwcentrum van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De afscheidsdienst wordt gehouden woensdag 1 april om 13.00 uur in de Dorpskerk, Dorpstraat 71 te Heinkenszand. Aansluitend zal omstreeks 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Noordlandseweg te Heinkens zand. Na de begrafenis is er in de Dorpskerk gelegenheid tot condoleren. Een ieder die door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Een opa om mee te stoeien, Een opa om mee te lachen, Een opa om mee te knuffelen. Een opa om mee te praten, Een opa om mee te spélen, Een opa om ontzettend veel van te houden. We gaan je missen opa. Toni Jacolien van Damme Waar ben je nou? We zullen je zo missen. Jens en Bente de Laat Bedroefd om zijn heengaan, maar dankbaar dat hij voor verder lijden gespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Nieuwdorp, 29 juli 1927 Goes, 28 maart 2009 Jo de Kam-Kopmels t Ben de Kam t Sien Butijn-Kopmels Janus Butijn t Mien Pluijmers-Kopmels t Joop Pluijmerst Joost Kopmels Koos Kopmels-Koppejan Lijn Kopmels Sien Kopmels-Sandee Theo Kopmels Bets Dominicus-Kopmels Piet Dominicus t Dien Wondergem-Kopmels Rinus Wondergem Neven en nichten Met droefheid geven wij u kennis dat is overleden onze zwager en oom echtgenoot van Koos Kopmels-de Witte Kees en Dien Platschorre Rinus en Christina de Witte Neven en nicht 28 maart 2009 Het verdriet om haar heengaan kan nooit zo groot zijn als de vreugde die zij ons heeft geschonken. Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid genomen van onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder weduwe van in de leeftijd van 93 jaar. Rijnsburg: Ede: Sto Domingo: Nelly en Gerard Ina en Dick in herinnering Ad en Sandra Hannie in herinnering Kleinkinderen Achterkleinkinderen Correspondentieadres: Familie Prudon - de Jager Karei Doormanstraat 12 2231 RX Rijnsburg De afscheiddienst zal worden gehouden op vrijdag 3 april om 13.00 uur in crematorium "Middelburg", Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde zus, schoonzus en tante weduwe van Pieter de Jager in de leeftijd van 93 jaar. Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe in de komende tijd. namens de familie J. Otte en S.P. Otte-Minnaarts 29 maart 2009 Vol bewondering voor de manier waarop hij zijn ziekte heeft gedragen is overleden onze vriend Een groot mens is van ons heengegaan. Zijn vrienden Piet Veen Alewijn Dom sr. Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden. Met groot verdriet delen wij u mee dat wij afscheid hebben moeten nemen van mijn broer, mijn zwager en onze oom echtgenoot van K. Dalebout-Anthonisse Ovezande: W. Dalebout J.M. Dalebout -Zandijk en kinderen Groenlo: M. van der Maas M. van der Maas - Dalebout (in herinnering) en kinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 20