van de elite' Veel fouten, weinig feiten op winkels Winterswijk ziet af van verbod vrolijke stickers OM in beroep tegen vrijlating bedreiger Jongen van vijftien neergestoken in Gouda REIZEN MAUA brandstof- en veiligheidstoeslagen. Vljegtax wordt «nu* ooco <omiuo verrekend bij boeking.' H Excursiereis SAUERLAND iBjExcursiereis LUXEMBURG Fietsen in het SAUERLAND Excursiereis TOSCANE fandelen in ANDORRA ITALIË, KROATIË SLOVENIE Excursiereis KRETA IX I™1 k» waarom zou je verder zoeken BOEK ONLINE of bel 0900 - 9697 is cPm ffi door Hans Jacobs Voor pikante onthullingen over haar jeugd was prinses Maxima niet bang, zei zij vorig jaar over de 'spraakmakende' biografie waar twee Argentijnse journalisten aan werkten. Het boek zou nieuwe feiten bevatten over haar jeugd en liefdesleven. Willem-Alexander was zéér be nieuwd, hij keek er zelfs naar uit, zei hij toen. De hooggespannen verwachtingen worden door Gonzalo Alvarez Guerrero en Soledad Ferrari niet ingelost. Integendeel. Twee jaren speuren leverde meer fouten dan feiten op. Nieuws staat er niet in. Enkele fouten: verkeerde boot van prins Bernhard, het verkeerde huis van Willem-Alexander, niet de juiste secretaris van Maxima. Kwa lijker wordt het wanneer de verlo ving en het huwelijk aan bod komt. Premier Wim Kok bepaalde de huwelijksdatum, koningin Bea trix liet in de huwelijkse voorwaar den opnemen dat Maxima 'de Kroon een opvolger moest schen ken' en zij bepaalde ook de namen van de prinsesjes. Allemaal onzin, en het blijft een raadsel waar de scribenten het allemaal vandaan halen. Ook beweren Alvarez en Ferrari dat Maxima's cv niet klopt. Haar stage bij de Mercado Abierto Bank zou twee jaar later hebben plaats gevonden dan het cv meldt, en wel in een periode dat die bank ge leid werd door iemand die later als gangster is ontmaskerd. „Klopt niet", zegt de RVD namens de prinses. Het wachten is op een degelijke biografie over Maxima. heel Argentijns is gebleven. „De machinerie om haar als Nederland se neer te zetten, is heel sterk. Maar ze heeft het gepassioneerde van Italianen, het schreeuwerige. Ze is wat grof in de mond en ja loers. Die Maxima is veel interes santer. De Maxima zoals Neder land haar kent, heeft weinig van doen met de realiteit." De omslag van een nieuw boek over prinses Maxima dat op 6 april ver schijnt. WINTERSWIJK - De gemeenteraad van Winterswijk heeft een streep gehaald door een voorstel van het college van B en W om het plak ken van vrolijke stickers op vuil containers te verbieden. Het colle ge vreest dat als de Winterswijkers massaal hun container versieren er een 'onrustig straatbeeld' ontstaat. Een ruime raadsmeerderheid oor deelde dat deze bemoeizucht nog al betuttelend is. Het college haalt nu bakzeil en trekt het voorstel in. BREDA - Het Openbaar Ministerie (OM) in Breda tekent hoger be roep aan tegen de beslissing van de raadkamer van de Bredase rechtbank om een 18-jarige man uit Rijsbergen op vrije voeten te stellen. De jongeman wordt ervan verdacht via het internet te heb ben gedreigd met een schietpartij op een Bredase onderwijsinstel ling. Het OM wil dat de man uit Rijsbergen eerst psychiatrisch wordt onderzocht. GOUDA - In Gouda is gistermiddag een 15-jarige jongen neergestoken. De politie hield in verband daar mee twee jongens van 16 jaar aan. Het slachtoffer werd met spoed naar het ziekenhuis gebracht. Zijn toestand is inmiddels stabiel, aldus de politie. Zowel het slachtoffer als de twee verdachten wonen in Gou da en zijn bekenden van elkaar. Aan de steekpartij op de Kruger- laan zou een ruzie zijn voorafge gaan. gele loper voor u uit! U bent welkom voor een heerlijke vakantie. Oad Reizen is: de beste in prijs en kwaliteit de grootste met aanbod in meer dan 60 landen het meest betrouwbaar door 85 jaar reiservaring Sliema Hotel Bayview 2-persoonskamer 8 dgn. o.b.v. logies en ontbijt vroegboekvoordeel bij boeking voor 30/4/09 Vertrek in april of mei Prijs is een variafprijs p.p. o.b.v. V-klasse bij 2 pers, iricl. luchthaven- en vfiegtax en Ga naar uw ANVR-reisadviseur of oad.nl voor de voorwaarden S(8) Sinds 2007 stijgt het aantal geweld dadige berovingen. De politiechefs noemen het een schrijnend pro bleem dat gemeenten, politie en ondernemers samen moeten aan pakken. Dat vergt volgens de woordvoerder van de Raad van Hoofdcommissarissen een enor me inspanning. Bijvoorbeeld om dat het in de huidige economische situatie extra zwaar is voor onder nemers om te investeren in beveili ging. Gemeenten zouden meer moeten bijdragen aan de aanpak van de overvallers, zegt een woord voerder van het Platform Detail handel Nederland. De detaillisten doen al het maximale, zegt hij, en het probleem ligt vooral buiten de winkel. Het platform pleit voor surveillance door toezichthouders voor openingstijd en na sluiting. Oad Reizen rolt de Zie www.kras.nl/22603 Zie www.kras.nl/22608 Zie wvmv.kras.nl/22604 Zie www.kras.nl/22619 Zie www.kras.nl/22627 Zie www.kras.nl/22622 Zie www.kras.nl/22631 PZC Zaterdag 28 maart 2009 7 Altijd een >rsoonskamer Bent u single (45+), maar wilt u niet alleen op vakantie? Dan zijn KRAS.NL Single Reizen speciaal geschikt voor u! Want u reist ongedwongen en gezellig in groepsverband, maar met behoud van uw privacy! U heeft namelijk altijd uw eigen kamer en dat zonder toeslag. Deze keer selecteren we voor u een zevental interessante reizen, kijk op www.kras.nl/singles voor het complete aanbod. Vertrekdata: 27/4, 3/8 en 5-12/10 prachtige excursies door het 'Land der duizend bergen'! Met tochten naar de Kahler Asten, de Diemelsee en over de Kaiserroute en bezoek aan Attendorn en Arolsen. verblijf in het zeer comfortabele 4-sterren Parkhotel Olsberg inclusief ontbijt en diner. vanaf Vertrekdata: 20/4* en 5-26/10 door de bosrijke, heuvelachtige omgeving maken we leuke uitstapjes naar onder meer het gezellige Vianden, het oude stadje Echternach en natuurlijk Luxemburg-Stad. verblijf in het 3-sterren Hotel du Com merce in Clervaux inclusief ontbijt en diner. vanaf Vertrekdata: 20/7 en 14/9 het licht glooiende landschap van het Sauerland is een ideale fietsbestemming! Met Ned.sprekende fiets/reisleiding fietst u naar de Diemelsee en over de Kaiserroute. verblijf in het 4-sterren Parkhotel Olsberg inclusief ontbijt, diner en Gazelle huurfiets. Vertrekdata: 11/4*, 20/6, 22/8 en 10/10 ontdek het mooiste van Toscane! Door het karakteristieke heuvellandschap rijden we naar de kunststad Florence, Lucca, Arezzo, San Gimignano en de scheve toren van Pisa. verblijf in het 3-sterren Hotel Marram in Ronta inclusief ontbijt en 3-gangen diner. Vertrekdata: 1/5, 12/6, 3/7 en 11/9 onder leiding van een lokale wandelgids maakt u tochten door het adembenemende berglandschap van Andorra. Optioneel excursie naar het bruisende Barcelona. verblijf in het 3-sterren Hotel Marco Polo in La Massana inclusief ontbijt en diner. Vertrekdata: 27/4, 22/6, 27/7, 17/8 en 7/9 een reis met enkel hoogtepunten! Op het programma staan excursies naar o.a. Padua, Verona, Venetië, Rovinj, Porec en Opatija. verblijf in het 4-sterren Hotel Ca 'Brugnera en het 3-sterren Vakantiecomplex dei Fiori Maslinica inclusief ontbijt en diner. Vertrekdata: 16/4, 4/6, 24/9 en 15/10 Ideale combinatie van strand en cultuur! U heeft dagen om te genieten van zon, zee en strand én maakt excursies naar o.a. Knossos, Spinalonga, Elounda en Aghios Nikolaos. verblijf in 3-sterren Hotel Palmera aan het strand van Chersonissos incl. ontbijt en diner. gegarandeerd vertrek. Busreizen exclusief reserveringskosten 17,50 per boeking.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 7