Familieberichten küt,okop dlensenlinq.nl Kr Adri Peeters Adri Peeters Anna Dijkstra-Groenendijk Jan Scheepers Michiel Pieter de Visser Ghiel de Visser Michiel de Visser Jarmo Adriana Plona Kootstra-Mulder Adriana Plona Kootstra-Mulder v. 26 I Zaterdag 28 maart 2009 ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Een lach, een traan Vele mooie momenten samen Je was een vader, een opa, een vriend, een maatje Wij zullen hem herinneren Zoals hij was: heel gewoon, heel bijzonder Verdrietig en ontroerd zijn wij door het overlijden van mijn levenspartner, broer, vader en opa Adrianus Lambertus West-Souburg Vlissingen 5 juni 1922 26 maart 2009 Serooskerke (W): Nel van Schaik Oakflats(Aus): Koos Peeters West-Souburg: Els de Waal-Peeters en Eddy de Waal Esther en Erwin Renate en Ron Oostkapelseweg 14 4353 EH Serooskerke (W) Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht Het was genoeg, het is goed zo Hij heeft zijn lichaam ter beschikking gesteld aan de wetenschap. Onze vriendelijke, optimistische, nooit klagende buurman is overleden Serooskerke Ko en Ria Wilko Marinka Thomas en Suus In een lang, gevarieerd en rijk leven heeft ze ons veel gegeven. Met zowel dankbaarheid als droefheid melden wij hierbij het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Annet weduwe van Tjaardinus Dijkstra geboren overleden 20 september 1910 25 maart 2009 Vlissingen: Ruud Dijkstra Jannie Dijkstra-van der Hof Delft: Jasper in gedachten: Annemarie Edinburg: Eer Dijkstra Silke Dykstra Alan Dykstra Jorren Anouk Camille De Keerweer 2, Barendrecht Correspondentieadres: familie Dijkstra Bellamypark 23 4381 CG Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 1 april van 10.30 tot 10.50 uur in de aula op begraaf plaats Den Ouden Dijck, 3e Barendrechtseweg 460 te Barendrecht. Vanaf 11.00 uur gedenken wij Annet gezamenlijk in de aula. Aansluitend zal.de begrafenis plaatsvinden. Na afloop hopen we nog wat met u te kunnen napraten in de ontvangstruimte. Heden bereikte ons het droevige bericht van het overlijden van onze geachte medebewoner de heer Wij wensen zijn vrouw en (klein)kinderen alle sterkte toe. Bestuur en leden WE Residence Banckert Diepbedroefd delen wij u mede, dat geheel onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Chiel echtgenoot van Marie Louise Fierinck A Axel, Terneuzen, 8 oktober 1938 26 maart 2009 Terneuzen: Loes de Visser-Fierinck Breda: Marjin en Peter Wesley, Jordi, Mitchell Baarle-Nassau: Erwin Terneuzen: Ellen en Freddie Kelly, Dennis Axelsestraat 69 4537 AD Terneuzen De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uit genodigd, wordt gehouden op dinsdag 31 maart om 13.30 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamy- straat28c. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het crematorium: Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel van ziekenhuis "De Honte", afd.A'l vooralle goede zorgen. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met grote verslagenheid delen wij u mede dat overleden is onze broer en zwager op de leeftijd van 70 jaar. Echtgenoot van Marie Louise Fierinck Tijdens zijn hobby, het vioolspelen, onwel geworden en enkele dagen later gestorven. Daarnaast waren er nog zoveel andere zaken die hem enorm interesseer den, zoals de studie over de Islam. Wij wensen Loes en de kinderen veel sterkte toe bij dit zware verlies. Axel: Janna de Visser (in herinnering) Axel: Cathrien Smies-de Visser Jan Smies (in herinnering) Axel: Jan de Visser Lenie de Visser-de Kraker Zuiddorpe: Dirk de Visser Haren (Gr): Bram de Visser Nini de Visser-de Kraker Terneuzen: Jo de Visser Ineke de Visser-Houg Verdrietig, nog niét te bevatten (zo snel gegaan) moeten wij afscheid nemen van de man van onze oudste zus Henk en Marleen Maddy en Jan (in herinnering) Jan en Sylvia Wilma Loek en Irene Neven en nichten Hoger dan de blauwe luchten en de sterretjes van goud woont de Vader in de hemel Die van alle kind'ren houdt Na een zwangerschap van 20 weken is door dejleere tot Zich genomen ons lief klein zoontje en broertje Guiljam en Coby van der Schelde-van Westen Jurrian, Adaja en Maikel 23 maart 2009 Bachlaan 16 4462 JK Goes We hebben Jarmo in besloten kring begraven. Je vocht om te blijven leven Je humor bleef bestaan Je hebt ons alles gegeven en zal nooit uit onze gedachten gaan Na een dappere strijd, zo moedig ondergaan, is toch nog onverwacht van ons heen gegaan mijn lieve, zorgzame vrouw, onze unieke moeder en geweldige oma en overgrootoma Sjaan in de leeftijd van 80 jaar. Wij zullen je zo missen Lammert Kootstra Ben en Violet t Kootstra-van Gemert Patrick en Monica Conny en Eddy Geselle-Kootstra Jim en Liane Michelle, Tim Tommy Vlissingen, 25 maart 2009 Schutterijstraat 79 4381 GLVIissingen Mijn vrouw, onze moeder en oma is overgebracht naar uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dis- hoeckstraat 620 te Vlissingen. Er is gelegenheid afscheid van haar te nemen op maandag 30 maart van 11.30 tot 12.00 uur. Aansluitend zal om 13.00 uur de plechtigheid, voorafgaande aan de crematie, plaatshebben in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Er is gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtigheid in de ontvangkamer van het crematorium. Haar lievelingsbloemen waren geel. Tot ons groot verdriet is overleden onze lieve, dappere en onvergetelijke zus, schoonzus en tante -Sjaan- I. Mulder A. Mulder-Back C. van Zuidland-Mulder Ph. van Zuidland A. Trapman-Verduyn A. Trapman Psalm 116 Met droefheid on ons hart, maar vervuld met dankbaarheid wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve zorgzame man, onze vader en opa Blaas Verheij echtgenoot van Leunt je Verheij-Janse in de leeftijd van 88 jaar. Vlissingen: L. Verheij-Jan^e Oost-Souburg: Mia en Jan Grootjans-Verheij Cynthia en Richard Lindsey 25 maart 2009 Lammensstraat 8, 4381 SZ Vlissingen De rouwdienst, voor familie en belangstellenden, zal gehouden worden D.V. dinsdag 31 maart om 13.15 uur in de "Marnixkerk", Marnixplein 41 te West-Souburg. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenisplechtigheid plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de "Marnixkerk". Geen bloemen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 62