Familieberichten Jo van de Gruiter Cornelia Jongepier-Tazelaar Geert B.L. van Kesteren Hendrik Bastiaan van der Linden Theresia Marquinie-van Avermaete Willem Pieter de Zwart Liesbeth Mattheijssen-Becht Fleur Henk Sandee Pieter Frans Sanderse Roger de Schepper Ton de Bruine kük.okop ff)ensen[jnq n[ Sara Johanna Cornelia Fieret-Meertens Tine Valk-Krijgsman Florent Petrus Verdurmen Jan Janna WiifieCmina vanWouwe-Dronkers 30 I Zaterdag 28 maart 2009 Het gemis zal altijd blijven, maar de steun en het medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma heeft ons goed gedaan. Onze hartelijke dank daarvoor. Namens de familie: D. van de Gruiter Arnemuiden, maart 2009 Nu alleen de herinneringen. Voor uw blijken van medeleven ons betoond na het overlijden van onze moeder en (over-) grootmoeder willen wij u oprecht dank zeggen. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Maart 2009 Flown into the Great Silence Door velen gerespecteerd gewoon zoals hij was en waar hij voor stond Dit is gebleken uit het overweldigende aantal lieve berichten, kaarten en telefoontjes. Hij moest eens weten! Onze oprechte dank voor al deze aandacht. Henny van Kesteren Gaby van Kesteren en Sander Koetzier Graag willen wij een ieder hartelijk bedanken voor het medeleven tijdens het ziek-zijn en na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader, opa en overopa Uw telefoontjes, kaarten en persoonlijke warme belangstelling hebben ons erg goed gedaan. J. van der Linden-de Jongste Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Goes, maart 2009 DANKBETUIGING Langs deze weg willen wij U hartelijk bedanken voor de grote belangstelling en de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw en onze lieve moeder De mooie woorden, bloemen, lieve brieven en kaarten, telefoontjes en bezoekjes die wij mochten ontvangen zijn voor ons een grote hulp en troost om dit zware verlies te dragen en te verwerken. Rob Marquinie, Noud en Anneke Sas van Gent, maart 2009 DANKBETUIGING De overweldigende belangstelling en deelneming welke u ons heeft betoond na het overlijden van onze lieve man, vader, opa en overgrootvader hebben ons diep getroffen. Wij zijn u dankbaar voor de steun en troost welke ons dit heeft gegeven. D. de Zwart-Verhage Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Oostburg, 28 maart 2009 DANKBETUIGING Langs deze weg willen wij u allen hartelijk bedanken voor de kaarten, bloemen en vele andere blijken van medeleven, die wij van u ontvingen tijdens het ziek bed en na het overlijden van Uw belangstelling was en is voor ons een grote steun. Een speciaal woord van dank aan dr. den Ouden, de thuiszorg en aan Miranda Brasser van DELA. Eddy Mattheijssen Kinderen en kleinkinderen Wij danken alle lieve familie, vrienden, kennissen en patiënten voor de steun en medeleven na het overlijden van onze lieve Fam. van MIEGHEM Wat je diep treft doet eeuwig pijn. Langs deze weg willen wij u hartelijk dank zeggen. Hartverwarmend was uw medeleven tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn geliefde man en onze papa Uit de vele kaarten, bloemen, telefoontjes en bezoekjes, blijkt hoe geliefd en gewaardeerd Henk was. Ondanks het enorme verdriet, de pijn en gemis, heeft het ons troost en steun gegeven om dit zware verlies te dragen. Nu zijn aanwezigheid is vervangen door herinneringen en we hem zo sterk missen in alle dagelijkse dingen, is er één ding, dat troost ons nog het meest. Wij zijn trots en dankbaar dat jij mijn man en onze papa bent geweest. Annet, Yordi en Django Sandee Middelburg, maart 2009 Voor het meeleven dat wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn broer, zwager en onze oom Peter betuigen wij u onze welgemeende dank. Familie Sanderse Goes/Yerseke, april 2009 DANKBETUIGING Wij willen u langs deze weg hartelijk bedanken voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, na het overlijden van mijn dierbare man, onze lieve vader, schoonvader en opa Het heeft ons goed gedaan, Lidia de Schepper-Engels Saskia en Erik, Laura Marco Westdorpe, maart 2009 Wij kijken terug op een heel mooi afscheid van papa Dit hebben we met veel familie en vrienden mogen vieren. Een paard en wagen, veel bloemen, muziek, de kerk van Burgh, klokgelui en een lange stoet. Er waren prachtige verhalen en ontroerende brieven. Voor ons een fijne herinnering. Hartelijk dank Samen hebben we veel gehuild en veel gelachen. Janna, Hester, Patty, Anky, Hanneke de Bruine en hun gezin ~t Bootje Burghsluis Voor uw blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn innig geliefde vrouw, onze zorgzame moeder en lieve oma - Sari - betuigen wij u onze oprechte dank. A. Fieret Kinderen en kleinkinderen Terneuzen, maart 2009 Groot is de leegte die zij achterlaat Waardevol zijn de herinneringen aan haar Voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, na het overlijden van mijn zeer geliefde vrouw, onze moeder en oma willen wij u langs deze weg bijzonder hartelijk dank zeggen. Uw steun was voor'ons van grote waarde. Frans Valk Eric, Hanneke Natalia en Mats Jean Marc, Marianne Charlotte en Michelle Langs deze weg willen wij allen bedanken voor de blijken van medeleven na het overlijden van onze dierbare, zorgzame vader, schoonvader en opa Floor De belangstelling van velen is voor ons een grote steun. Alsmede een bijzonder woord van dank aan Huisarts Dr. Schulte en de medewerkers van de thuiszorg voor de liefdevolle verzorging tijdens zijn ziekte. Familie Verdurmen Absdale, maart 2009 Door de vele hartverwarmende reacties en de overweldigende belangstelling die wij van u mochten ontvangen is wel.gebleken wat voor iedereen betekende. Het is fijn te weten dat hij bij zo velen geliefd was en dat wij niet de enigen zijn die hem ontzettend zullen missen. Dit alles geeft ons de kracht om verder te gaan. Bedankt, lieve mensen. Nelly Vermeule-Koole Kinderen en kleinkinderen Ovezande, maart 2009 ©e mensen van voorbij v zij blijven met ons leven. ©e mensen van voorbij, zij zijn met ons verweven in liefde en verbalen die wij zo graag bethalen. In bloemengeuren in een lied dat op/finijt uit verdriet. Het was hartverwarmend zoveel blijken van meeleven en belangstelling te ontvangen tijdens haar ziekte en na het overlijden van onze lievezorgzame moeder en oma Hiervoor willen wij u hartelijk bedanken. Simon en Carola Reinier en Eline Tineke en Rob Suzan en Saco Serooskerke, maart 2009 en kinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 32