Familieberichten IT1ensenlinq.nl kijk ook op Wim Vermeule Willem Vermeule Willem Vermeule Jannie Aarnoutse-van der Ham - Maria Cornelia Jolliffe-Rosier A_ g. Emerie Alphons Louis Fassaert Pieternella Adriana Feleus-Saaman Rozalia Maria de Smet-Mel Giny Arentshorst Johannes Aloysius Doppegieter Annette Delles-Bohler Ursula Boogaart-Vaal Cornelia de Korte 28 I Zaterdag 28 maart 2009 ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Leef de dag van vandaag alsof er geen morgen is Veel te vroeg, want hij had nog zoveel plannen, hebben wij toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van onze zoon, broer, vader, oom en zwager 26 maart 1959 te Sittard t 25 maart 2009 te Kortgene J.J. Vermeule, Goes Luca Vermeule, Goes Ans en Ted van der Star, Roosendaal Rina Vermeule, Goes Neven en nichten Correspondentieadres: Kastanjestraat 28, 4462 VE Goes De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden maandag 30 maart om 10.30 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraafplaats) te Goes. Na de plechtigheid is er in de condoléanceruimte van bovengenoemd rouwcentrum gelegenheid om te condoleren. Wij vragen iedereen ter afscheid één gekleurde bloem voor Wim mee te brengen. Het is stil, papa is weg, maar in mijn hart blijft hij de stralende held van vroeger. "Je kindje" Luca "tiredof waisting my time" Onze vriend is er niet meer. Hij was een bijzonder mens en speelt nu de sterren van de hemel. We zullen hem missen, hij is in ons hart. Frank, Marianne Beerens en kinderen lieve willem blues in heaven! renée (irine) Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve schoonzus en tante Koudekerke 25 augustus 1929 Heerlen: Edmonton: Aardenburg: Middelburg: Vlissingen: Nortmoor (Did) 25 maart 2009 C. Hoefman-Aarnoutse J.F. Hoefman A. Aarnoutse t T. Aarnoutse-van Dixhoorn A. Aarnoutse-Aarnoutse t P. Aarnouste M.C. Janse-Aarnoutse G. Janse F. de Nooyer-Aarnoutse J. deNooyer N. van Noppen-Aarnoutse H.L. van Noppen t Neven en nichten Dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen die zij achterlaat, geven wij u kennis van het plotseling overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Albert Kitchener Jolliffe in de leeftijd van 86 jaar. Wilhelminadorp: Mary Rose en Herman Boot-Jo Jan en Ana Jolliffe-Figueiró Joy Iris Daniël Onze dank gaat uit naar dokter J.A.N. Huysman en de medewerksters van de thuiszorg. 26 maart 2009 Karei Doormanstraat 28 Goes Correspondentie-adres Westhavendijk 78, 4475 AE Wilhelminadorp Er is gelegenheid om afscheid van onze moeder, schoonmoeder en oma te nemen maandag 30 maart van 19.00 uur tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum van "Monuta", Fluitekruidstraat 8 te Goes. De crematieplechtigheid zal plaatvinden dinsdag 31 maart om 15.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Voorafgaand aan de crematieplechtigheid is er ook gelegenheid tot afscheid nemen in de aula van het crematorium. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. v DANKBETUIGING De belangstelling en deelneming welke u ons heeft betoond na het overlijden van onze lieve zorgzame vader, schoonvader, opa en overgrootvader hebben ons diep getroffen.Wij zijn u zeer dankbaar voor de steun welke ons dit heeft gegeven. Daar het ons onmogelijk is u allen persoonlijk te schrijven, betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. Clinge, maart 2009 Kinderen Kleinkinderen en achterkleinkinderen DANKBETUIGING Voor uw medeleven betoond na het overlijden van onze lieve moeder, oma en oud-oma danken wij u allen hartelijk. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Kattendijke, maart 2009 Aan allen, die tijdens het ziekbed, het overlijden en de crematie van onze moeder, schoonmoeder, oma, over-oma, zus en schoonzus hun liefdevolle belangstelling en steun aan ons hebben betoond, betuigen wij onze welgemeende dank. Uw warmte en medeleven heeft ons hart verlicht in deze droevige tijd. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Broer, zus en schoonbroer Axel, maart 2009 DANKBETUIGING Alle brieven, kaarten, telefoontjes en armen om ons heen gedurende de ziekte en na het overlijden van Hebben ons getroost en de kracht gegeven om verder te gaan. Nely den Toom-Arentshorst Ciska Arentshorst, Jack en Wessel Anita Arentshorst, Jaap en Hanneke Papenhoeflaan 94 3421 XT Oudewater De overweldigende belangstelling en deelneming welke u ons heeft betoond na het overlijden van onze lieve pa en opa Hilair Leonardus Dierikx hebben ons diep getroffen.Wij zijn u zeer dankbaar voor de steun en troost welke ons dit heeft gegeven. Daar het ons onmogelijk is u allen persoonlijk te schrijven betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. Kinderen en kleinkinderen Familie Dierikx Aardenburg,maart 2009 Heel bijzonder, heel gewoon gewoon een heel bijzonder mens. Wij willen iedereen bedanken voor de warme belangstelling en het medeleven na het overlijden van onze lieve vader, schoonvader en opa Hij laat een grote leegte achter. Ria en Marcel Ina en Piet Anny en Walter Klein en achterkleinkinderen Breskens, maart 2009 Voor al uw blijken van medeleven na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder en oma, mevrouw willen wij u hartelijk bedanken. Uw medeleven heeft ons goed gedaan. Familie Delles Westdorpe, maart 2009 De vele blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve en zorgzame moeder en oma hebben ons zeer getroffen. Al de uitingen van deelneming, persoonlijk schrijven en uw aanwezigheid bij de begrafenis waren voor ons een grote steun. Onze oprechte dank hiervoor. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Kloosterzande, maart 2009 Voor uw belangstelling en medeleven na het overlijden en bij de begrafenis van onze geliefde moeder en oma zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen en kleinkinderen Oost-Souburg,maart 2009

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 30