K01 Shop Vijverspeciaalzaak DFORPIET.COM ONLINE a PZC-redacteuren hebben tafelvoetbalspel Boulevardherrie Fusie Fortis RAVZ2 Vijverbouw en verkoop van Japanse koi Westduin AAbcér 'uu^(eidü Lees het weblog van de lezersredacteur op www.pzc.nl/blogs PZC Zaterdag 28 maart 2009 1 3 LEZERS SCHRIJVEN Brieven richten aan: Lezersredacteur PZC Postbus 91 4330 AB Middelburg 0118-434005 lezersredacteur@pzc.nl (max. 150 woorden) Eindelijk een actie van de Vlissing- se politie, waar de grote zwijgende meerderheid zich goed in kan vin den. De Vlissingse boulevards zijn al sinds jaren een geliefkoosd tra ject voor allerlei figuren op knette rende scootertjes, waarop ze als zielige circusaapjes 'wheelies' pro beren te maken. Daarnaast er rij den allerlei opgepimpte ouwe au tootjes, waaruit oerwoudmuziek davert en waaronder knalpijpjes hangen, die juist herrie produce ren in plaats van te dempen. Al die pseudo-Schumachertjes geven dotten gas en herrie, zodra ze tien meter ruimte hebben en al het wandelend publiek geniet met vol le teugen van hun capriolen en uit laatgassen. Dat de politie hier maatregelen tegen neemt, verdient waardering. Het uitdelen van zo veel mogelijk bekeuringen is de beste win-winactie van de politie sinds jaren! Ik meld me bij deze als parttimer aan, geheel pro deo. Jammer dat redactrice Wendy van den Hurk het blijkbaar allemaal nog niet zo snapt. Met die VTEC is van alles mis, want 99,9 procent van je lezers rijdt normaal, in een normale auto en rijdt daarmee zo sociaal mogelijk. Lex Hoogstrate Boulevard Bankert 264, Vlissingen In de jaren tachtig heeft de provin cie zich ingespannen om de bestu ren van de ziekenhuizen in Zee land te 'democratiseren'. Drie oude besturen op Walcheren ver dwenen en zijn vervangen door een Raad van Toezicht. Ook in Goes is dat gebeurd. Bij de fusie moet de toen ingezette democrati sering worden gehandhaafd. Dit betekent dat een nieuwe opzet van Raad van Toezicht nodig is. Een voudig gezegd de Raad moet be staan uit 15 procent Zierikzeeëna- ren, 25 procent Goesenaren en 60 procent Walchenaren. Georg H. Lindner Haydnlaan 10, Vlissingen In 2008 is Fortis aangekocht door de Nederlandse staat voor slechts 6,5 miljard. Nu blijkt dat over 2008 18,5 miljard verlies geleden is. Aan gezien we nu spreken over een 'staatsbank' ga ik er vanuit dat dit verlies opgehoest moet worden door de Nederlandse belastingbeta ler. De AOW-leeftijd moet om hoog, de lonen moeten op de nul lijn, uitkeringen zijn gekoppeld aan de lonen, die blijven dus ook achter. Begin 2008 stond Neder land er volgens Bos en Balkenende heel goed voor. Minder dan een jaar later moet er veel bezuinigd worden. Daarenboven komt dan dat Fortis bank waarover Bos nog niet zolang geleden zei, die kun nen we wel verkopen met winst zodra deeconomie aantrekt, nu 18,5 miljard verlies afboekt. Op de ze manier kan iedereen een bank beginnen. Grote risico's nemen, en die vervolgens afwentelen op de gewone man. Als straks de eco nomie aantrekt, moeten wij maar afwachten of die 18,5 miljard in de staatskas terechtkomt. Laat die banken en verzekeringsmaatschap pijen een pas op de plaats maken. Als Bos een echte kerel is, trekt hij de miljardensteun aan ING in nu die bonussen blijkbaar via een om weg toch betaald kunnen worden." Waarschijnlijk wordt deze 'krediet crisis' gebruikt om de AOW-leef- tijd door te drukken naar 67 jaar en de lonen op de nullijn te krij gen. Ik krijg steeds meer de indruk dat het zo'n vaart niet zal lopen met de crisis. A. de Waele H. Dunantstraat 20, Koewacht Reactie op brief van M. Blom. Zij zegt dat Van der Zaag een mens is en dat hij daarom wat haar betreft weer gekozen zou worden als bur gemeester van Goes. Zijn de mede werkers van Bureau van Toerisme Zeeland, jeugdhulporganisatie AZZ en de RAVZ geen mensen dan? Mensen die afhankelijk zijn van hun bestuurders! Als burge meester van Goes heb je wel dege lijk verantwoordelijkheden en als je die bent aangegaan, moet je daar ook inspanning voor leveren. In het geval van de RAVZ is het zo dat de werknemers door disfunc- tioneren van de toenmalige direc teur en slechte controle van de raad van Toezicht maandenlang in spanning hebben gezeten door reë le faillissementsdreiging. Zij heb ben zelfs salaris ingeleverd. Als je ziet aan wat voor kwaliteitseisen ambulancepersoneel moet vol- Voor openingstijden kijkt u op onze site: Ritthemsestraat 9 4388 JM Oost-Souburg Mob: 06-54927845 Fax: 0118-466539 email: info@floorskoishop.nl doen, vind ik het niet meer dan normaal dat zij diezelfde eisen aan hun bestuurders stellen. En als het toezicht heeft gefaald, en de voor zitter fouten heeft gemaakt, dan mag dat gerust gezegd worden en dan moet diegene gewoon mans genoeg zijn om dat toe te geven. Daar zijn we mens voor. C. Markwat-Jonkers ambulanceverpleegkundige Tulpstraat 66, Goes Vlissingse bestuurders zijn er van overtuigd dat Park Westduin op de schop moet en dus wordt de trukendoos weer opengetrokken. Na de skatebaan, Iguana, uitbrei ding sauna, wordt op ondoorzichti ge en slinkse wijze het plan voor een zendmast doorgedrukt. Wet houder Polderman 'weet van niets'. Nee natuurlijk niet, denk maar aan de weerstand bij de Re genboogflats. Kiezen de Vlissingse gemeentebestuurders voor finan ciële belangen? Moet daarvoor de veiligheid van de burger wijken? Steeds vaker blijkt uit rapporten dat stralingsgevaar wel degelijk aan wezig is. Dus gevaar voor omwo nenden en wandelaars. Of zijn de versteningsplannen zodanig dat wandelen niet meer de moeite is? P.L. Brounts Kenau Hasselaarstraat 153, Vlissingen De voordelen van het D FOR DIET proteïnedieet: Tenminste 2 kilo per week afvallen Forse besparing op normale voeding Gemakkelijk vol te houden Vitaminen en mineralen al in het product Bescherming van spiermassa Snelle vermindering van maten Geen bijwerkingen Geen hongergevoel Geen vermoeid gevoel Geen slappe huid Geen jojo-effect Inhoud van THE DIET BOX: 6 doosjes met 30 maaltijden Een duidelijke handleiding GRATIS Power Mixer GRATIS I busje multivitaminen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 13