:<s
51
media
pestende scholieren
'Ik begrijp wel dat er docenten zijn die gaan huilen.
Het liefst was ik zelf weggegaan.' Karin de Groot, presentatrice
media@wegener.nl
024-3650570
PZC
Zaterdag 28 maart 2009
07:05 Lachen om home
video's 08:00 Tommy te
leshopping 09:00 Da
vid Maasbach 09:55 De
Tuinruimers 10:50 S8S
6 Sport: Spaans voetbal
- Bar<;aTV 11:25 Run
ners life 11:55 De grote
beult 12:55Teletrends
15:00 Word ik rijk? 15:35
Droomhuis in de zon
16:30 Nederland kam
peert! 17:00 Verbouwen
verkopen
06:30 RTL GP: Crashes
07:00 RTL GP: Formu
le 1 - Australië (race)
10:00RTLGP: WTCC -
Mexico 10:30 Fight for
your ride 11:00 Business
class 12:15 RTLGP: Ral
ly report 12:30 RTL GP:
WTCC - Mexico 13:00
RTL GP: Formule 1 - Au
stralië (race) 16:00 RTL
GP: MotoGP IRTA-test
17:00 RTLGP: Crashes
17:30 PRAutotype
07:00Teleshop8:Tel
sell 09:00 Klassiek op 8
09:01 From Rome to St.
Petersburg 09:30 Clas
sical light 10:30 Mu
sic to worship 11:00
Gala! 12:00 Teleshop 8:
Tel sell 16:55 RTL Voet
bal: Eredivisie vrouwen
17:10 Design Ine 17:35
Friday night lights
07:00 Twins 07:55 Passi
on for fashion 08:50 Ex
treme home makeover
09:45 TekTVShop 10:45
Astro TV 13:05 Het Blok
IV 14:05 Restaurant ma
keover 14:35 Samen-
Wonen 15:05 Buffalo
dreams 17:00 Runners
life 17:35 Ready stea
dy cook
VERONICA
09:20 J ETIX: Kinderpro- O
gramma's, met onder
meer The suite life of
Zack and Cody, The re
placements, Rangers,
Totally Spies, A kind of
magic, Recess, Fillmore,
Famous 5, Kim Possible,
The suite life of Zack
and Cody, Jetix megata-
lent, Beugelbekkie, To
tally Spies
18:00 De grote verhui
zing, realityserie
18:00 Gekopwielen,
autoprogramma
18:30 RTLTransport-
wereld, transport-
magazine
18:30 Crash test mom
my, wedstrijd
18:35 Extreme home
makeover
18:00 Top Gear, auto-
magazine (h)
19:00 De 25 grootste
waaghalzen aller
tijden, overzicht
19:00 RTL Autowereld,
autoprogramma
19:30 Mr. Bean, come
dyserie
19:30 Huisdokter, reali
tyserie
19:30 Doe-het-zelf-
date, datingpro-
gramma
19:05 Fear factor USA,
spelprogramma
20:30 Wegmisbrui
kers!, verkeerspro-
gramma
20:00 RTL GP: Formule
1 - Australië (sa
menvatting), sa
menvatting
20:30 Knight rider
2009, actieserie
20:00 Opening soon,
realityserie
20:30 Mijn tent is top,
realityprogramma
20:30 Medium, mis
daadserie
20:00 Border security,
realityprogramma
(h)
20:30 NCIS, detectivese-
21:30 Undercover in
Nederland, un
dercoverprogram
ma
21:20 Echte mannen: 21:30 Je leven in de
De tunnelgravers steigers
van New York, re
alityserie
21:25 Ghost whisperer, 21:30 Numb3rs,mis-
dramaserie daadserie
22:30 Hart van Neder
22:15 The 4400, sf-serie 22:45 Blessed, thriller
22:25 Supernatural, 22:20 Down met John-
land - Late editie,
horrorserie ny, realityprogram
reportages
ma
22:45 Piets weerbericht
22:50 Reportage: Do
delijke seksspel-
letjes
23:50 Autopsie: De lijk
23:05 Andromeda, sf-
23:15 Cold case, detecti- 23:00 Fobiac
schouwer ont
serie
veserie 23:55 The Shield, poli
leedt live een lijk,
tieserie
serie documentai
res
00:50 Happy Hour
00:00
Business class (h) 00:40
Aspe
01:05 Nachtprogram
00:55
Nachtprogram
01:15
Teleshop 7
01:40
Teleshop 8
mering: Relax TV
mering: Lekker-
01:16
Nachtlounge
01:41
Sneak preview
04:00 Hart van Neder
live
03:00
Sneks
02:00
KamasutraTV
land - Late editie/
02:25
Nachtprogram
05:30
Car tracks
05:30
Car tracks
Shownieuws (h)
03:55
mering
Hart van Nederl.
(laat) (h)
de leerlingen zich nog hadden in
gehouden, omdat er camera's bij
zijn! Het kan dus nóg erger."
De Groot kan niemand iets verwij
ten. Zelf dacht ze mee over de op
drachten die ze in het programma
uitvoert, luist om het zichzelf lasti
ger te maken. Zij weet immers pre
cies wat ze moeilijk vindt. De
vraag die ze zich voorafhad ge
steld 'heb ik genoeg over voor een
ander?' bleek geen juiste. „Het
voelde niet als iets over hebben
voor een ander. Als je genoeg lief
de hebt, lukt het. We hebben zo'n
plezier gehad bij het voorlezen,
dat ik zeker nog eens bij de demen
te bejaarden ze op bezoek ga."
Het programma maakt veel emo
ties los, die een intense indruk op
haar hebben achtergelaten.
Heb ik Genoeg? Nederland 2, 23.1 Ouur
00
O
vo
O
N>
O
O
O
to
O
to
to
O
to
UI
O
Omroep Zeeland
07:00 11:00 Om
roep Zeeland Dag-tv
18:00 Trugkieke. Herh
18:10 In het theater. Herh
18:28 Wie nu? Herh
18:37 De kunstkeet. Herh
19:00 Herhalingen
BUITENLAND
België 1
09:00 09:10 Het programma
van de IGU. 09:45 Programma
van de Orthodoxe Kerk. 10:00
Eucharistieviering. 11:00 De ze
vende dag. 13:00 Het journaal.
13:30 Het weer. 13:35 Half uur
natuur: Big cat diary. 14:05 The
lavender hill mob. 15:25 Clips.
15:35 De rode loper. 15:55
National Geographic Special.
16:45 Vrolijk Vlaanderen.
17:15 Vlaanderen vakantieland.
18:00 Het journaal. 18:10
De rode loper. 18:30 Gentse
waterzooi. 19:00 Het journaal
- Sportweekend. 19:50 Het
weer. 19:55 Dierendokters
Australië. 20:25 Mercator.
21:25 Flikken. 22:10 Het Bour
gondische complot. 22:45 Het
journaal laat. 23:05 Het weer.
23:10 De zevende dag.
België 2
07:00 Musti. 07:1 OWizzy
en Woppy. 07:20 Mijn liefste
vriendjes Teigetje en Poeh.
07:44 CANVAS. 07:45 Sporza:
Autosport: Formule 109:59
KETNET. 10:00 Ketnetpop2.
10:15 De 5.10:40 Sherlock.
11:10 Disney's Lilo en Stitch.
11:35 De Smurfen. 11:59 CAN
VAS. 12:00 Canvas klassiek.
12:5013:00 Sporza. 17:59
KETNET. 18:00 Alexander.
18:20 Mijn sport is top. 18:55
Disney's Lilo Stitch. 19:20
De week van Karrewiet. 19:30
Carl2.19:59 CANVAS. 20:00
Het journaal. 20:10 Pano
rama. 21:00 Lux. 21:55 Ermo.
23:25 Het programma van de
IGU. 00:00 Programma van
de Orthodoxe Kerk. 00:15
Panorama.
RTBF1
07:15 Doorlopende herhaling.
08:15 Basket 108:30 Auto
mobile. 09:00 Une brique dans
Ie ventre. 09:30 En quête de
sens - La pensée et les hom
mes. 10:00 Opinions - Ecolo.
10:35 Marée noire: L'héritage
de L'Exxon Valdez. 11:30 Mise
au point. 12:50 Weerbericht.
13:00 Nieuws. 13:15 Le 7ème
jour. 13:35 Weerbericht.
13:40 Escapade gourmande.
14:10 Jardins et loisirs. 14:40
Qui perd gagne. 16:10 Quand
passent les rapaces. 17:30
Wildfire. 18:15 Questions
d'argent. 18:20 Contacts.
18:30 Week-end sportif. 19:25
Weerbericht. 19:30 Nieuws.
20:05 Weerbericht. 20:10 Le
jardin extraordinaire. 20:46
Chiens et chats a La Une. 20:50
Facteur chance. 22:35 The
office. 23:00 Week-end sportif.
00:00 Le 12 minutes. 00:15
Une brique dans le ventre.
RTBF2
07:30,07:55 Autosport:
Formule 109:55 Autosport:
WTCC. 10:05 C'est pas sorcier.
10:30 En quête de sens: Shema
Israël. 10:55 Messe. 11:55 La
spirale du mensonge. 13:20
Autosport: Formule 1.15:00
Wielrennen: Brabantse Pijl.
17:20 Le meilleur de web.
17:30Tru calling: Compte a
rebours. 18:15,18:40,19:10,
19:40,20:05 Plus belle la vie.
20:35 Coup d'éclat. 22:15 Le
meilleur du web. 22:23 D'art
d'art. 22:25 Weerbericht.
22:30 Le 12 minutes. 22:45
Hep taxi! 23:20 Reflets sud.
00:10 Doorlopende herhaling.
BBC 1
07:00 Autosport: Formule
110:00 The Andrew Marr
show. 11:00 The big questions.
12:00 Countryfile. 13:00 The
politics show. 14:00 Autosport:
Formule 116:00 EastEnders.
17:55 Keeping up appearan
ces. 18:25 Songs of praise.
19:05 After you've gone.
19:35 Nieuws en weerbe
richt. 19:50 Regionaal nieuws
en weerbericht. 20:00 The
hottest place on earth. 21:00
Antiques roadshow. 22:00 The
no. 1 ladies detective agency.
23:00 Nieuws en weerbericht.
23:20 Damages. 00:00 In the
company of men.
Karin de Groot (r) geeft les op een vmbo.
foto GPD/KRO
BBC 2
07:00 Tikkabilla. 07:30 Doodle
do making moments. 07:40
Big cook little cook. 08:00
Batfink. 08:10,08:25 Rocket
Boy and Toro. 08:35 Three
delivery. 08:55 Prank patrol
pocketsize. 09:00 The revenge
files of Alistair Fury. 09:25
Diddy Dick and Dom. 09:30
M.I. High. 10:00 The sorcerer's
apprentice. 11:00 Something
for the weekend. 12:30 Film
2009 with Jonathan Ross.
13:00 Kunstschaatsen. 14:00
Lt. Robin Crusoe, USN. 15:50
Coast. 16:00 Wielrennen op de
baan. 18:00 Orang-utan diary.
19:00 10 things you didn't
know about volcanoes. 20:00
Top gear. 21:00 Yellowstone.
22:00 Monty Hall's great es
cape. 23:00 Proof.
Duitsland 1
07:15 Sesamstrafêe. 07:40,
08:05 Wie erziehe ich meine
Eltern? 08:30 Die Pfefferkörner.
09:00 Tigerenten Club. 10:00
Die Sendung mit der Maus.
10:30Tagesschau. 10:35
Sportschau live: Biatlon. 12:00
Tagesschau. 12:03 Presseclub.
12:45 Sportschau live: Biatlon.
14:00 ARD-exclusiv. 14:30
Otto ist auf Frauen scharf.
15:55 Die Dino-Fundgrube
- Utahs wilder Siiden. 16:30
ARD-Ratgeber: Heim Garten.
17:00 Tagesschau. 17:03 W
wie Wissen. 17:30 Gott und
die Welt: Leben am Todes-
streifen. 18:00 Sportschau.
18:30 Bericht aus Berlin.
18:49 Ein Platz an der Sonne.
18:50 LindenstraRe. 19:20
Weltspiegel. 20:00 Tagesschau.
20:15 Tatort: Gesang der toten
Dinge. 21:45 Anne Will. 22:45
Tagesthemen. 22:58 Das Wet
ter im Ersten. 23:00 ttt - titel
thesen temperamente. 23:30
Kuttners Kleinanzeigen. 00:00
Caché - Versteekt.
Duitsland 2
07:00 Das Zauberkarussell.
07:20 Bibi Blocksberg. 07:45
H20 - Plötzlich Meerjungfrau.
08:35 Total Genial. 09:00
heute. 09:02 sonntags. 09:30
Protestantse kerkdienst.
10:15 Nesthocker - familie
zu verschenken. 11:00 Kult
am Sonntag - Harald Juhnke.
12:45 heute. 12:47 blickpunkt.
13:20 ZDF.umwelt. 13:55
Der Gendarm vom Braodway.
15:35 heute. 15:40 Police
Academy 3 - ...und keiner kann
sie bremsen. 17:00 heute.
17:10 ZDF SPORTreportage.
18:00 ML Mona Lisa. 18:30
ZDF.reportage. 19:00 heute.
19:10 Berlin direkt. 19:30 Terra
X. 20:15 Eine Liebe in Venedig.
21:45 heute-journal. 22:00 Der
Preis des Verbrechens. 23:10
ZDF-History. 23:55 heute.
00:00 nachtstudio.
Discovery
07:50 World's toughest
jobs: Aircraft carrier removal.
08:45 Overhaulin': Wake up
call. 09:40 How it's made: Ice
cream cones/Tent trailers/Shoe
polish/Pliers. 10:05 How it's
made: Solid tyres/Cheese
cake/Canoe paddles/Globes.
10:35 Fight Quest: Brazil.
11:30 Alaska: Surviving the
last frontier - Alaska bites back.
12:25 Ray Mears' bushcraft:
Four seasons. 13:20 Deadliest
catch: Seeking the catch. 14:15
Prototype this: Boxing robots.
15:10 Chop shop: Congestion
buster. 16:05,16:35 Wheeler
dealers: BMW 325i. 17:05
Brainiac. 18:00 How it's made:
Boomerangs/Barbecues/Pin-
bal I machines/Strobe lights.
18:30 How it's made: Wooden
bowls/Chainsaws/Stackable
potato chips. 19:00 American
chopper: Gander Mountain.
20:00 Mythbusters: Western
myths. 21:00 Time warp: Body
modification. 21:30 Time
warp. 22:00 Ultimate survival:
Romania. 23:00 Weapon
masters: Katana. 00:00 LA ink:
Boobs rule.
National Geographic
07:00 Teleshopping. 07:30
Wall Street Journal. 08:00 Tele-
shopping. 08:30 Answers with
Bayless Conley. 09:00 Creflo
Dollar. 09:30 Wall Street Jour
nal. 10:00 Teleshopping. 10:30
Ed Young. 11:00 Teleshopping.
11:30 David Hathaway. 11:58
National Geographic Channel.
11:59 National Geographic
Junior. 12:00 Richard Ham
mond's engineering connecti
ons: Taipei tower. 13:00 Green
dream district. 13:30 Prove it!
14:00 Long way down: Tobruk
to Khartoum. 15:00 Carrier:
Get home. 16:00 Breaking up
the biggest: Historic bridge.
17:00 Earth investigated:
Roman technology. 18:00
Crocodile chronicles: Lizard
kings. 19:00 I didn't know that.
19:30 Green dream district.
20:00 Planet mechanics: Solar
paella. 21:00 Big, bigger, big
gest: Bridge. 22:00 Lockdown:
Women behind bars. 23:00
Underworld: Boston. 00:00
Superhuman: Strongman.
TMF
10:00,10:30 Sascha im
Schnee. 11:00,11:30 Holly
wood Buzz. 12:00 Wat te doen
voor je poen. 12:30 Clipkennis.
13:00 TMF Superchart. 15:00
Top 25.17:00,17:30 Sascha
im Schnee. 18:00 Clipkennis.
20:00 Wat te doen voor je
poen. 20:30 De videotheek.
21:00 TMF NL. 22:00 Clipken
nis. 23:00 TMF Classics.
MTV
08:55 MTV Breakfast club top
10.09:45 My super sweet 16.
10:10 Videography: The Cure.
10:40 Making the video: Never
miss a beat - Kaiser Chiefs.
11:05 Hogan knows best week
endbreak. 18:10 America's
best dance crew. 19:05 Paris
Hilton: My new BFF. 20:00
The city. 20:25 A double shot
at love. 21:20 America's next
best dance crew. 22:10 Busted.
22:40 Fist of zen. 23:05 Viva
la Bam. 23:30 Scarred. 00:00
After hours.
TV 5
07:45 Le dessous des cartes.
08:00 Découverte. 08:45
Canadees nieuws. 09:10
TV5Monde l'info. 09:15 TiVi
5.11:05 Fiction. 11:35 Paroles
de clips. 11:45 La vie en vert.
12:05 Silence qa pousse. 12:35
360° - GEO: Le toubib touareg.
13:30 Belgisch nieuws. 13:50
Geopolitis. 14:00 30 millions
d'amis. 14:30 Vivement di-
manche. 16:00 Nieuws. 16:30
Acoustic. 17:00 Kiosque. 18:10
Internationales. 19:00 Des ter-
res des hommes: Patrimoine
immatériel, chef-d'oeuvre de
l'humanité. 19:55 Marathon
des sables 2009.20:00
Zwitsers nieuws. 20:30 Frans
nieuws. 21:00 Le corbeau.
22:35 Sur ses deux oreilles.
23:00 Nieuws. 23:10 Afrikaans
nieuws. 23:25 Khamsa.
Eurosport
08:30 Curling. 11:00 Biatlon.
11:45,12:30 Voetbal: WK
2010.13:00 Biatlon. 13:45
Wintersports Weekend Ma
gazine. 14:00 Wielrennen op
de baan. 16:30 Roeien. 17:30,
18:15,19:00 Voetbal: WK
2010.19:30 Kunstschaatsen.
21:00 Tennis. 23:00 Kunst
schaatsen.
CNN
07:00 Best of BackStory. 07:30
i report for CNN. 08:00 CNN
today. 08:30 World sport.
09:00 CNN today. 09:15 CNN
Marketplace Middle East.
09:30 Vital signs. 10:00 Politi
cal Mann. 10:30 The daily show
with Jon Stewart: Global edi
tion. 11:00 Larry King. 12:30
World sport. 13:30 Inside Af
rica. 14:00 Fareed Zakaria GPS.
15:00 State of the Union with
John King. 16:00 Your world
today. 16:30 World's untold
stories. 17:00 Vital signs. 17:30
World sport. 18:00 State of the
Union with John King. 19:00
African voices. 19:30 The
screening room. 20:00 Best
of BackStory. 20:30 i report
for CNN. 21:00 Fareed Zakaria
GPS. 22:30 World sport. 00:00
The situation room.