jou! or Limagrain Banen zoeken O JobTrack.nl Scheldemond College Werkgevers Plaats snel je CV op JobTrack.nl Nederland assistent veredelaar gerst m/v QjobTrack.nl Watersportvereniging Wolphaartsdijk HAVENMEESTER (M/V) HAVENMEESTER zottLf wstdtiJtfiLtrt ttn VvAff voor mtnlfcA Medewerker Steunpunt m Vrijwilligerswerk Medewerker m Ouder Informatie Punt v Docent Nederlands, bij voorkeur 1e graads bevoegd, Docent Duits, bij voorkeur 1e graads bevoegd, Docent Natuurkunde/Scheikunde Receptioniste/telefoniste (schaal 3; max. 2025,-) 8 - 12 klokuren Conciërge (schaal 4; max. 2127,-) 1,0 fte Scheldemond College 46 Zaterdag 28 maart 2009 Kijk ook op Limagrain Nederland is een toonaangevende onderneming in landbouwzaaizaden die onder de bekende productmerken LG, Advanta en Nickerson worden vermarkt in de Benelux. Onze kernactiviteiten zijn gericht op het aanbieden van hoogwaardig uitgangsmateriaal voor maïs, granen, voeder en gazongrassen en groenbemesters. Nieuwe variëteiten, hogere opbrengsten van goede kwaliteit en duurzame teeltmethóden vormen de leidraad in geavanceerde researchprogramma's. Met hoofdkantoor in Rilland en nevenvestigingen in Lelystad en Tienen (B) maakt onze Benelux-organisatie deel uit van het Franse Limagrain, Europa's grootste zaaizaadgroep. Het concern heeft bijna 6.000 werknemers en een jaaromzet van 1,3 miljard euro, waarvan 45% in landbouwzaaizaden. www.limagrain.nl Op ons veredelingsbedrijf in Lelystad vinden belangrijke kweekactiviteiten plaats in granen, vlas en peulvruchten. Uiterlijk voorjaar 2010 zullen deze geconcentreerd worden op de hoofdvestiging in Rilland (Zld.). In dit kader zijn wij op zoek naar een enthousiaste standplaats Rilland; in eerste instantie tijdelijk gestationeerd in Lelystad Uw functie In deze functie bent u samen met een collega-assistent verantwoordelijk voor de praktische uitvoering van het gerstveredelingsprogramma. Daarbij gaat het om voorkomende werkzaamheden als het uitvoeren van kruisingsprogramma's en het voorbereiden, zaaien, verzorgen en oogsten van proefvelden en toetsen. Daarnaast is gedurende het groeiseizoen het verrichten van veldwaarnemingen een belangrijk onderdeel van deze functie. Verder draagt u zorg voor de proefveldadministratie. Uw profiel Voor deze functie zoeken wij een gedreven persoon die zich herkent in de volgende competenties: nauwkeurig, analytisch, praktisch, stressbestendig en flexibel. U heeft een opleiding op HBO- of MBO-niveau genoten en bij voorkeur enige jaren ervaring in een soortgelijke functie. Kennis van de plantenveredeling is noodzakelijk, evenals een goede beheersing van de Engelse taal. Verder is een goede kennis van automatisering en PC-gebruik (MS Office) een vereiste. Uw reactie Uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae kunt u binnen twee weken richten aan: Limagrain Nederland BV, afdefing Personeelszaken, Postbus 1, 4410 AA Rilland. Tel. 0113-55 71 00. Mailen kan ook: albert.remijn@limagrain.nl Informatie Nadere inlichtingen omtrent de functie kunt u inwinnen bij de heer Bouwman, vestigingsmanager in Lelystad, tel. 0320 - 22 57 00. 't Betere werk! Het bestuur, de commissies en de medewerkers van de vereniging werken aan een prachtige taak. het ontwikkeien en beheren van een gerenommeerde watersportvereniging inclusief de vacature heeft de vereniging drie medewerkers in dienst, waarvan twee havenmeesters en een administratief medewerker. De vereniging bestaat 48 jaar, heeft 870 leden en beschikt over 478 ligplaatsen aan het Veerse Meer. Wij zorgen ervoor, dat onze leden en passanten optimaal kunnen genieten van hun watersport Wegens vertrek van één van de havenmeesters vraagt de de "Watersportvereniging Wolphaartsdijk'Voor de havenwerkzaamheden een: Voor 40 uur per week op oproepbasis De functie Deze havenmeester draagt in samenwerking met de collega zorg voor het dagelijks beheer van de haven, met als aandachtsgebied het verrichten van: technisch beheer, onderhoud van havens, gebouwen en installaties en verricht overige werkzaamheden. De oproephavenmeester dient inzetbaar te zijn in piekperiodes en vakanties. Wie zoeken wij U beschikt over een middelbaar werk en denkniveau en een relevante beroepsopleiding. Onze voorkeur gaat uit naar kandidaten die enige ervaring hebben met voornoemde werkzaamheden en zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken. U heeft kennis op het gebied van werktuigkunde, ervaring met geautomatiseerde verwerking van gegevens. U heeft een klantvriendelijke flexibele instelling, beschikt over goede sociale vaardigheden, een goede mondelinge uitdrukkingsvaardigheid, u bent creatief in het zoeken naar praktische oplossingen en u kan accuraat werken.Tevens bent u bereid om zonodig aanvullende opleidingen te volgen. De procedure Uw schriftelijke sollicitatie richt u binnen 14 dagen-na het verschijnen van deze advertentie aan het bestuur van de "Watersportvereniging Wolphaartsdijk", Zandkreekweg 4a, 4471 NG Wolphaartsdijk, onder vermelding van 'vacature'. Voor meer informatie over de functie kunt u in de avonduren contact opnemen met dhr. A.H.W.Verspuij, tel. 06-10686670. Voor informatie over de procedure kunt u contact opnemen met dhr. E.D. de Jong, tel. 01 13-567838. Bij de selectieprocedure zijn de medewerkers betrokken. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Voor informatie over onze haven, zie www.wsvw.com Gebruik de krant en onze lesopdrachten gratis in uw les! Beste! of download gemakkelijk en snel op www.krantmdeklGS.nl 24 uur per week, standplaats Goes 18 uur per week, standplaats Goes Voor meer informatie over deze vacatures en de sollicitatieprocedure kun je terecht op onze website: www.smwo.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen wij niet op prijs. STICHTING MAATSCHAPPELIJK WERK WELZIJN OOSTERSCHELDEREGIO doe wat je zegt 12 -25 lesuren ca. 30 lesuren ca. 15 lesuren Het Scheldemond College in Vlissingen, een school voor VWO (gymnasium - atheneum), HAVO, MAVO en VMBO (inclusief LWOO) heeft in het nieuwe schooljaar de volgende vacatures (MA/): 1e of 2e graads bevoegd Docent Engels, 2e graads bevoegd (langdurige vervanging) ca. 25 lesuren Onderwijsassistenten VMBO (schaal 4; max. €2127, Voor meer informatie zie website en met ingang van 1 juni 2009: Arbeidsvoorwaarden, incl. vakantieregeling volgens CAO VO. U dient uw sollicitatiebrief voor 8 april 2009 te richten aan de rector-bestuurder, de heer H.J. van Arenthals, bijvoorkeur via e-mail C.K.vanSiahem@scheldemond.nl. Voor inlichtingen over de docentenfuncties kunt u terecht bij de directeur onderwijs, de heer E.J.A. Fagg (tel. 0118 - 486894). Voor inlichtingen over beide andere functies kunt u terecht bij het hoofd administratie, de heer A. Mondeel (tel. 0118 - 486899). Meer informatie over de school en de vacatures? Kijk op www.scheldemondcollege.nl. Weyevlietplein 7-13 4385 CH Vlissingen Postbus 69 4380 AB Vlissingen Tel. 0118-479400

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 132