Banen O JobTrack.nl Een onafhankelijke voorzitten een nieuw lid Van der Straaten Ziekenhuis Walcheren leerlingen operatïeassistent 36 uur p.w. leerlingen anesthesiemedewerker 36 uur p.w. Magazijnmeester (m/v) Schipper/constructie- remmingswerker (m/v) Kijk ook op Zaterdag 28 maart 2009 I 45 De gemeente Noord-Beveland heeft ca 7200 inwoners. Zes dorpskernen - Kamperland, Wissenkerke, Colijnsplaat, Geersdijk, Kats en Kortgene - geven Noord-Beveland een uniek karakter. De economische pijlers van de gemeente zijn het toerisme en de akkerbouw. Omringd door water en gelegen in het groene hart van Zeeland, is Noord-Beveland een prachtige gemeente om te wonen, te werken en te recreëren. Vanuit de Wet maatschappelijke ondersteuning (Wmo) is er binnen de gemeente IMoord-Beveland een Wmo-adviesraad ingesteld. Deze raad adviseert het gemeentebestuur over beleidsvoornemens van de gemeente op het gebied van de Wmo. De Wmo omvat het brede terrein van welzijn en zorg. gemeente noörd-beveland Wilt u adviseren over de Wmo-prestatievelden? Het bevorderen van sociale samenhang en leefbaarheid in wijk of kern. Preventieve ondersteuning aan jongeren en hun ouders/verzorgers, die te maken hebben met opvoed- en opgroeiproblemen. Ondersteuning van mantelzorgers en vrijwilligers. Het bevorderen dat mensen met een beperking zelfstandig aan het maatschappelijk leven kunnen deelnemen. □e Wmo-adviesraad van de gemeente Noord-Beveland zoekt: Voorzieningen voor mensen met een beperking, die noodzakelijk zijn voor hun zelfstandig functioneren en deelnemen aan de samenleving. Maatschappelijke opvang en advies- en steunpunten huiselijk geweld. Openbare geestelijke gezondheidszorg. Ambulante verslavingszorg. Informatie, advies en ondersteuning over zorg- en welzijnsvoorzieningen. Heeft u? gevoel voor bestuurlijke verhoudingen? een brede belangstelling voor maatschappelijke ontwikkelingen? de attitude om collegiaal in teamverband te kunnen samenwerken? goede communicatieve vaardigheden? bekendheid met één of meer van de Wmo-prestatievelden? □an zijn wij op zoek naar u! De Wmo-adviesraad vergadert gemiddeld 10 keer per ja'ar, doorgaans elke eerste maandag van de maand overdag. Wij bieden Per vergadering presentiegeld en een reiskostenvergoeding Wilt u meer informatie? Kijk dan op www. noord-beveland. nl klik op actueel en vervolgens op vacature. Hier vindt u een uitgebreide profielschets. Solliciteren! Wilt u als lid of voorzitter een bijdrage leveren aan de Wmo-adviesraad? Dan kunt u tot uiterlijk 10 april een brief met motivatie sturen naar: Per post Gemeente Noord-Beveland, t.a.v. het college van burgemeester en wethouders, postbus 3, 4490 AA Wissenkerke. o.v.v. sollicitatie Wmo-adviesraad. Per e-mail naar info@noord-beveland.nl Gemeente Noord-Beveland, t. a. v. het college van burgemeester en wethouders, o.v.v. sollicitatie Wmo-adviesraad. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. OOSTERSCHELDEZI EKEN HUIZEN Wie wil in ons team komen werken! In de operatieafdeling in het Oosterschelde Ziekenhuis in Goes en het Ziekenhuis Walcheren in Vlissingen zijn alle basis specialismen vertegenwoordigd, tevens de specialismen plastische chirurgie en kaakchirurgie. De teams van de operatie-af delingen van beide ziekenhuizen zijn op zoek naar: vacaturenummer: 09.17 vacaturenummer: 09.18 We zoeken kandidaten die: - in het bezit zijn van HAVO- ofVWO-diploma natuur en gezondheid of techniek, het certificaat Verpleegkunde niv. 4, 5 of een MBO-diploma van een vergelijkbaar niveau; - rustig en stressbestendig zijn; - goed kunnen samenwerken; -accuraat zijn; - een flexibele instelling hebben; - zelfstandigheid en zelfdiscipline in de studie hebben. We bieden voor de leerling-operatieassistent: - een leer-arbeidsovereenkomst per september 2009, voor de duur van de opleiding. - een opleiding voor het theoretische deel aan het Erasmus MC in Rotterdam. Informatie te krijgen bij praktijkopleiders van de operatieassistenten: - mevrouw J. van Oevelen, tel. (0118) 42 54 50. - mevrouw L. Pol-van Fraassen, tel. (0113) 23 47 77. We bieden voor de leerling-anesthesiemedewerker: - een leer-arbeidsovereenkomst per september 2009, voor de duur van de opleiding. - een opleiding voor het theoretische deel aan het UMC opleidingscentrum in Utrecht. Informatie te krijgen bij de praktijkopleiders van de anesthesiemedewerkers: - mevrouw S.S.J. de Graaff, tel. (0118) 42 54 50. - de heer A. Schrier, tel. (0113) 23 47 77. De gesprekken vinden plaats op 14, 17 en 21 april 2009. Sollicitaties: De sollicitatiebrief én curriculum vitae kunt u voor 6 april 2009, onder vermelding van het vacaturenummer, richten aan de Stichting Oosterschelde-ziekenhuizen, t.a.v. PO&O Servicecentrum, bestemmingsnummer 90, Postbus 106, 4460 BB Goes of via het e-mailadres: solliciteren.goes@zzlnd.nl. Medewerkers die op grond van het Sociaal Plan of in het kader van een re-integratietraject moeten worden herplaatst hebben bij de invulling van deze vacature een voorrangspositie. is een middelgroot, meer dan 100 jaar bestaand aan nemingsbedrijf binnen de G.W.W.-sector met als kernactiviteiten: Droog en nat heiwerk (betonpalen, damwand- constructies, stalen buispa- len etc.) Constructies in hout, beton en staal (o.a. steigers, remmings- werken, aanleginrichtingen, sluizen, bruggen, kades, gemalen, waterzuiveringen, bezinkbassins etc.) Technisch bodemonderzoek (sonderingen) Grond-, wegen- en leidingbouw Het bedrijf met ca. 85 medewerkers is VGA"' en ISO 9001 gecertificeerd. De werkzaamheden wor den voornamelijk uitge voerd in Zuidwest Neder land terwijl ook in Belgisch Vlaanderen en buiten deze regio regelmatig wordt gewerkt. (acquisities naar aanleiding van deze advertentie worden niet op prijs gesteld.) Aannemingsmaatschappij B.V. In verband met pensionering van een medewerker en ter versterking van ons team komen we graag in contact met kandidaten voor de volgende functies: In deze zelfstandige functie bent u verantwoordelijk voor het runnen van het magazijn. U zorgt voor een juist en overzichtelijk voorraadbeheer, de inkoop van bouwgerelateerde materialen en gereedschappen alsmede de keuring van elektrisch- en hijsmateriaal. Verder bent u in staat om zelfstan dig kleine reparaties en onderhoud uit te voeren aan hand- en elektrisch gereedschap. De juiste kandidaat dient binnen de volgende profielschets te passen: Opleiding op MBO-niveau werktuigbouw/electrotechniek) In het bezit van WA lof basisveiligheid diploma of bereid dit te behalen Aantoonbare leidinggevende capaciteiten en een enthousiaste werkinstelling Commerciële instelling Kennis en ervaring met geautomatiseerde systemen Kennis van bouwmaterialen en materieel is een pre Woonachtig, cq bereid om te gaan wonen binnen de regio van Hans- weert voor een van onze werkschepen (multicat). In deze boeiende en uitdagende functie voert u de meest uiteenlopende werkzaamheden uit op het gebied van staalconstructie- en remmingswer- ken in staal en hardhout. Deze werkzaamheden worden samen met een collega uitgevoerd vanaf en met behulp van een modern en zeer volledig uitgerust werkschip. Wij vragen: Constructiewerker/lasser/remmingswerker en/of bereid zich hierin te bekwamen In het bezit van een groot vaarbewijs In het bezit van WA I of basisveiligheid Goed in teamverband kunnen werken Eventueel bereidheid tot het volgen van cursussen Interesse in de waterbouw Ervaring in een soortgelijke functie is een pre Wij bieden een prettige werksfeer, in een zeer afwisselende functie met een grote mate van zelfstandigheid waarin voldoende ruimte is voor eigen initiatief. De juiste kandidaten kunnen verder rekenen op: Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden Op deze functies is de CAO bouwnijverheid van toepassing Voor eventuele telefonische inlichtingen kunt u zich wenden tot: Dhr. Van Damme/Dek, telefoon 01 I3- 3825 10 Gelieve uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van een C.V. binnen twee weken te zenden naar onderstaand adres: Van der Straaten Aannemingsmaatschappij B.V. Postbus 5 4417 ZG Hansweert SAMENGAAN IN DENKEN EN DOEN

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 131