V «yocERa WIJ ZIEN jTCZiaM»] CARRIÈRE VOOR JOULE Banen c Directeur v/m QJobTrack.nl Woonconsulent m/v Slagenland wonen zoekt met haar dealers TOPVERKOPERS en TOP SERVICE ENGINEERS ENEXIS Monteur Gas Monteur Elektra b voor bs 't Carillon Gemeente Valkenswaard, tien uitdagende vacatures! www.valkenswaard.nl 44 I Zaterdag 28 maart 2009 Kijk ook op is een kleine wooncorporatie die actief is in kleine kernen, met name in Waspik en 's Gravenmoer. Met tien medewerkers beheren wij ruim 850 woningen. Wij maken werk van de kwaliteit van onze dienstverlening. Onze orga nisatie kenmerkt zich door korte lijnen, een servicegerichte houding en een prettige werksfeer. Wij zijn op zoek naar een: voor 20 uur per week Als woonconsulent ben je het eerste aanspreekpunt voor de klanten op het gebied van wonen en huren. Je vervult een dienstverlenende, klantvriendelijke, gevarieerde en zelfstandige functie. Omdat je binnen een klein team werkt, ben je breed inzetbaar en draag je ook in algemene zin bij aan de bedrijfsdoelstellingen. Meer informatie vind je op onze-website: www.slagenlandwonen.nl. Voor vragen kun je contact opnemen met mevr. Van Bokhoven via 0416-312396. Stuur je sollicitatiebrief en CV vóór 10 april 2009 naar Slagenland Wonen, Postbus 36,5165 ZG Waspik. Kyocera Mita is wereldwijd één van de meest toonaangevende fabrikanten van office docu ment solutions. Het productportfolio bestaat uit printers, multifunctionele producten (MFP's) en een compleet portfolio software solutions. Onze producten worden in heel Nederland verkocht via een uitgebreid dealernetwerk en wordt ondersteund door een professioneel opererende servicedienst. Kijk voor meer informatie over de vacatures op www.kyoceramita.nl (Breda) (Breda/Tilburg) Enexis is de nieuwe naam van Essent Netwerk. En bij Enexis weten we van aanpakken. Wij beheren het energienetwerk in Noord-, Oost-, en Zuid-Nederland. Zo zorgen we ervoor dat de energie (gas en/of stroom) van de energieleveranciers netjes bij de klant terechtkomt. In totaal zorgen we voor de aansluiting van ongeveer 2,5 miljoen huishoudens, bedrijven en overheden. Daarnaast werken we voortdurend aan een steeds beter, slimmer en efficiënter netwerk, dat klaar is voor de toekomst. Het energienetwerk van Enexis behoort dan ook tot de beste van Nederland. Je werkt elke dag in de buitenlucht. En altijd bij jou in de buurt. Je hebt een eigen bus, een laptop en vrijheid op maat. Daar weet je ook goed mee om te gaan. Voor problemen en onderhoud kom je op tal van locaties. Op distributiestations. Maar ook bij mensen over de vloer. Ga naar Kranten online: ideaal bronmateriaal voor het onderwijs Gebruik de krant en onze lesopdrachten gratis in uw les! rï-rMf: kik Krant In de Klas Bestel of download gemakkelijk en snel op www.krantindeklas.nl Stichting Katholiek Primair Onderwijs Etten-Leur heeft 7 basisscholen, één school voor speciaal basisonderwijs, ongeveer 2900 leerlingen en 250 medewerkers. '£Hi BS t Carillon" is één van de vier basisscholen in de wijk Grauwe Polder te Etten-Leur. Op dit moment telt de school ongeveer 280 leerlingen, die verdeeld zijn over 15 groepen en 25 teamleden. Aangezien de huidige directeur een andere functie aanvaard heeft, ontstaat er per 1 mei 2009 een vacature: De kinderen en teamleden zijn op zoek naar: een directeur en collega die plezier heeft in het begeleiden van kinderen van 4 t/m 12 jaar; een leidinggevende die zich kwetsbaar durft op te stellen naar kinderen, ouders en teamleden toe en door hen wordt ervaren als een invoelende, warme persoonlijkheid; een teamplayer die op een collegiale manier de schouders zet onder de visie en missie van het team. Het volledige competentieprofiel directeur Basisschool 't Carillon is aan te vragen bij het bestuurskantoor. Het onderwijsconcept van basisschool 't Carillon is gebaseerd op de visie dat het individuele kind ontplooiingskansen dient te krijgen waarbij het kind zelf proactief in het leerproces staat en uitgedaagd wordt om zelfstandig of in groepjes te onder zoeken, te ontdekken en te leren. Kinderen krijgen binnen be paalde grenzen de vrijheid om zelf hun taken in te delen of het eigen werk te controleren. Basisschool 't Carillon is een school met een eigen gezicht waar kinderen steeds meer gaan 'samenwerken en samen leren' in een betekenisvolle omgeving. Een herkenbare structuur waarbij taakopvatting, discipline en verantwoordelijkheid voor het eigen handelen kernbegrippen zijn zowel voor kinderen als volwassenen binnen onze school. Informatie: Voor meer informatie met betrekking tot de functie en/of de procedure kunt u contact opnemen met de algemeen directeur/ bestuurder SKPOEL, de heer J. van Oers, tel. (076) 503 0260. Voor onderwijsinhoudelijke vragen kunt u contact opnemen met de heer J. Verdaasdonk, directeur van de school, tel. (076) 501 6994 of www.bscarillon.nl Een assessment kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Sollicitatie: Sollicitatiebrieven kunnen tot 11 april 2009 gestuurd worden naar SKPOEL, de heer J. van Oers, algemeen directeur/bestuurder, Postbus 182, 4870 AD Etten-Leur of jvanoers@skpoel.net. f n 't Carillon... dat klinkt goed! (iSj Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Valkenswaard, ongeveer 31.000 inwoners, zo'n 10 kilometer ten zuiden van Eindhoven. Een veelzijdige gemeente met een hoog voorzieningenniveau. Gastvrij en een tikkeltje Bourgondisch. Het is er goed leven. En werken bij de gemeente Valkenswaard is uitdagend! GEMEENTE Omdat Valkenswaard een prikkelende werkomgeving biedt De toekomst is morgen niet meer zoals hij jer gisteren uitzag! Werken in Valkenswaard betekent werken in een zich steeds veranderende omgeving Kansen zien en kansen benutten Weten watje klanten en opdrachtgevers willen Omvangrijke klussen op een projectmatige manier aan- en oppakken Optimaal gebruikmaken van alle mogelijkheden die er zijn Je kwaliteiten ontwikkelen en die dienstbaar maken aan de doelstelling van ons 'bedrijf: een in alle opzichten florerende gemeente Valkenswaard. Valkenswaard is op zoek naar afdelingshoofd leefomgeving/ lid managementteam (m/v) afdeling Leefomgeving, fulltime (36 uur per week) schaal 13: van 4.042,— tot 5.403,— bruto per maand teamleider uitvoering (m/v) afdeling Leefomgeving, fulltime (36 uur per week) schaal 11van 3.001tot 4.378,-- bruto per maand teamleider realisatie/vastgoed beheer (m/v) afdeling Leefomgeving, fulltime (36 uur per week) schaal 11van 3.001tot 4.378,— bruto per maand medewerker realisatie (m/v) afdeling Leefomgeving, fulltime (36 uur per week) schaal 8: van 2.079,— tot 3.027,— bruto per maand senior medewerker wijkbeheer <m/v) afdeling Leefomgeving, fulltime (36 uur per week) schaal 5: van 1.505,-- tot 2.320,— bruto per maand medewerker economische zaken (m/v) afdeling Publiekszaken, fulltime (36 uur per week) schaal 10: van 2.497,— tot 3.800,— bruto per maand medewerker toezicht en handhaving, specialisme bouw (m/v) afdeling Publiekszaken, fulltime (36 uur per week) schaal 9: van €2.312,— tot 3.418,— bruto per maand medewerkers klantcontactcentrum <m/v) afdeling Publiekszaken, parttime (2 x 24 uur per week) schaal 7: 1.810,— tot 2.672,— bruto per maand senior medewerker ruimtelijke ordening (m/v) afdeling Beleid, Ontwikkeling en Ondersteuning, fulltime (36 uur per week), schaal 10: van 2.497,-- tot 3.800,-- bruto per maand klantmanagers WWB (m/v) Samenwerkingsverband Werk en Inkomen, parttime en fulltime (24-36 uur per week), schaal 8: van 2.079,— tot 3.027,— bruto per maand Interesse? Bezoek onze website www.valkenswaard.nl (button 'Vacatures'). Daar vind je informatie over de inhoud van de functie, de eisen die we stellen aan kan didaten, onze arbeidsvoorwaarden en de wijze van solliciteren. Natuurlijk vind je op onze site ook informatie over de aantrekkelijke woon-, werk- en leefomgeving die Valkenswaard biedt en over belangrijke actuele thema's. Je reactie, die we met grote belangstelling tegemoet zien, moet uiterlijk 13 april aanstaande in ons bezit zijn. VALKENSWAARD Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 130