Mooi werk maak je niet alleen! ProBaz Directeur m/v Banen O JobTrack.nl Grontmij Manager Infra Engineer/Werkvoorbereider Infra Accountmanager Water Industrie Process engineer Water Industrie Adviseur gebouwinstallaties planning connecting respecting the future Scholengroep www.probaz.nl Tevens zoeken wij invalleerkrachten voor groep 1 t/m 8 38 I Zaterdag 28 maart 2009 Kijk ook op Grontmij in Middelburg is op zoek naar nieuwe, ondernemende collega's voorde teams Infra, Water Industrie en Bouw voor 40 uur per week. s Pieter Kuyck, Grontmij'er sinds 1985: "Bij Grontmij krijg ik alle ruimte om concrete oplossingen te bedenken voor klantvragen. Door de kennis en ervaring van alle betrokkenen te gebruiken, weetje zeker dat een oplossing echt winst oplevert." Grontmij is een internationaal advies- en ingenieurs bureau. Met bijna 8.000 professionals actief op het gebied van milieu, water, energie, bouw, industrie en infrastruc tuur. Wij ontwerpen en realiseren plannen voor de toekomst door mensen en partijen in regio's bij elkaar te brengen en met elkaar te verbinden. Wij doen dat met respect voor de omgeving, voor onze klanten en elkaar. Wat biedt Grontmij? Samenwerken met collega's die de ambitie hebben om landelijke en/of stedelijke gebieden beter in te richten. Met de nadruk op duurzaam en vernieuwend. Een open en informele bedrijfscultuur waar kennisdelen hoog in het vaandel staat. Een goed arbeidsvoorwaardenpakket. Een structurele investering in jouw persoonlijke groei en loopbaan. Meer dan twintig vestigingen in Nederland, dus 'werken om de hoek'. Parttime werken en flexibele werktijden behoren tot de mogelijkheden. Solliciteren? Uitgebreide informatie over deze functies vind je op www.werkenbijgrontmij.nl. Stuur je schriftelijke sollicitatie met CV aan marloes.janknegt@grontmij.nl. Vereniging Protestants Christelijk Basisonderwijs Midden Zeeuws-Vlaanderen CBS De Hille is een christelijke basisschool in de wijk Zeldenrust in Terneuzen. De Hille is een van de 9 scholen van de scholengroep ProBaz onder het bestuur van de Vereniging voor Protestants Christelijk Basisonderwijs Midden Zeeuws-Vlaanderen. In de afgelopen jaren is de school gegroeid tot 210 leerlingen verdeeld over 9 groepen. Het doel van de school is een christelijke school te zijn waar kwalitatief goed onderwijs gegeven wordt en waar kinderen met plezier naar toe gaan. De school heeft een enthousiast team van 17 leerkrachten dat zorg draagt voor de kwaliteit van het onderwijs en werkt aan onderwijsontwikkeling en -vernieuwing en een fijne sfeer in de klas. Het bestuur van de scholengroep ProBaz zoekt voor een van de scholen onder haar bestuur, te weten CBS De Hille te Terneuzen een (wtf0,8- 1,0) Per 1 oktober 2009 Wij zoeken een enthousiaste directeur, die zich herkent in de hieronder genoemde omschrijving: - een duidelijke visie op onderwijsvernieuwing en schoolontwikkeling en deze ingezette visie vertalen naar ontwikkelplannen, waarbij het belang van de kinderen voorop staat - gericht op resultaat/ kwaliteitsverbetering van het onderwijsproces - teamleden de ruimte bieden voor ontwikkeling en hen betrekken bij het ontwikkelen van het beleid - een protestants-christelijke levensovertuiging en de christelijke identiteit van de school kunnen onderschrijven en vormgeven - volledig bevoegd voor het basisonderwijs en enige jaren gewerkt in een leidinggevende functie - bijdragen aan het beleid van de vereniging samen met collega-directeuren Wat biedt de school: - een enthousiast jong team dat goed samenwerkt in een prettige werksfeer en graag initiatieven neemt - werken met bouwteams - goede zorgstructuur - betrokkenheid van de ouders - collegiaal directieberaad - moderne huisvesting Een assessment kan deel uitmaken van de procedure. Voor meer informatie met betrekking tot de functie kunt u zich wenden tot: Hans Kennis, voorzitter schoolcommissie, 0115-630413 Ellen Brand, leerkracht maandag, dinsdag, donderdag), 0115-612445 Voor meer informatie met betrekking tot de school kunt u de website van de school: www.cbsdehille.nl of de website van de vereniging: www.probaz.nl bezoeken. Uw brief, voorzien van cv en motivatie, kunt u uiterlijk 15 april 2009 richten aan: Het bestuur van de scholengroep Probaz, Polderstraat 24,4543 AB Zaamslag.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 124