Skateplein Westduin toegestaan fl|t De fusie komt eraan Beroep omwonenden bij bestuursrechter is onmogelijk. VLISSINCEN - Bewoners van de Bur gemeester van Woelderenlaan in Vlissingen staan met lege handen tegen een inmiddels aangelegd ska- tepleintje in park Westduin. Dit blijkt uit een uitspraak die de Raad van State gistereren bekend maakte. Voor het plein is geen ver gunning nodig, zodat de weg voor de omwonenden naar de bestuurs rechter is afgesneden. De gemeen te Vlissingen heeft de buurt naar het oordeel van de Raad van State dan ook terecht niet-ontvankelijk verklaard. Volgens Vlissingen past de skate- voorziening naadloos in de parkbe stemming die Westduin heeft. Hierover heeft de Raad van State zich niet uitgelaten, omdat de be woners niet-ontvankelijk zijn. Dat betekent ook dat hun bezwaren niet inhoudelijk zijn bekeken. Omwonende Guy van Thiel verdui delijkte dat het skatepleintje niet het grootste probleem is. De voor ziening kan echter de begin zijn van meer bebouwing in het park, bijvoorbeeld van reptielenzoo Igua na, vreest de woordvoerder van de tegenstanders. W PZC Donderdag 26 maart 2009 127 GOES - De sfeer van het circus; het blijft iets won derbaarlijks: donker bij binnenkomst, mysterieus verlicht in het midden. Veel volk is er niet, deze eerste voorstelling van Circus Althoff, maar de sfeer is er niet minder om. Die maak je natuurlijk niet met alleen een tent en mooi licht. Actie moet er zijn, romantiek, spanning, humor, mu ziek en je moet vertederd worden door dieren. Bij Circus Althoff, een Nederlands circus met in ternationale artiesten, zit dat helemaal snor. Tot en met zondag staat het op het Molenplein in Goes. foto Willem Mieras WAT IS ONS DOEL? Walcheren, de Bevelanden of Schouwen-Duiveland zijn afzonderlijk te klein om goede ziekenzorg te blijven bieden. Alleen samen kunnen we de ziekenhuiszorg in deze regio behouden én ontwikkelen. Daarom zetten we in op twee volwaardige ziekenhuizen, met een duidelijke taakverdeling. Zowel op Walcheren als in Goes, als in Zierikzee blijven er poliklinieken. Dus voor een onderzoek bij een KNO-arts of andere specialist kunt u terecht in het dichtstbijzijnde ziekenhuis. Het Waicherse ziekenhuis wordt óf gerenoveerd óf er wordt een nieuw ziekenhuis gebouwd. Hier verrichten specialisten in de toekomst alle operaties die op afspraak gedaan kunnen worden, zoals een knie-operatie. Goes wordt het ziekenhuis waar acute hulp geboden wordt of complexe behandelingen plaatsvinden. We zijn ervan overtuigd dat dit de manier is om u op handen te blijven dragen. HOE VERDER? Het komende jaar werken we onze plannen uit. Begin 2010 verwachten we meer duidelijkheid te hebben. We houden u graag op de hoogte van onze plannen, lees meer op www.metzorgvooru.nl Ziekenhuis Walcheren OOSTERSCHELDEZIEKENHUIZEN Nu de Nederlandse Mededingingsautoriteit (NMa) onze plannen heeft goedgekeurd voor een fusie, kunnen we aan de slag. Samen werken wij, Ziekenhuis Walcheren en de Oosterschelde- ziekenhuizen verder aan de verbetering van de zorg in Zeeland. We slaan onze handen ineen zodat u kunt vertrouwen op: 1meer zorg, doordat we meer specialisaties aan kunnen bieden dan nu het geval is. Dat houdt in dat u voor bepaalde behandelingen niet meer naar Rotterdam, Gent of Antwerpen moet. 2. kortere wachttijden, omdat we de zorg anders kunnen regelen. We combineren verschillende onderzoeken, u krijgt uitslagen sneller en u wordt eerder geholpen door een specialist. 3. kwalitatief goede zorg, omdat we als groter ziekenhuis meer interessante functies kunnen aanbieden, behouden we onze artsen en verplegend personeel én zijn we een aantrekkelijke werkgever voor nieuw medisch personeel. Kortom, we behouden de huidige kwaliteit van zorg en verbeteren die zelfs.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 29