Familieberichten JubUêUfll (D ITlensenlinq.nl Francien en Karei Malcorps-de Hulster OyBfleiten Johanna Nieuwenhuize-Minnaard Suus den Hollander Gerritje Hermina Goud Boyenk Gerrie Gerry Wilma T alsma-van Dijk Gerry Wilma Talsma-van Dijk Gerry Wilma Talsma-van Dijk Gerry Talsma-van Dijk Gerard Meeuwse Geert Meeuwse 20 I Woensdag 25 maart 2009 kijk ook op 1949 2009 Onze ouders, hopen op dinsdag 31 maart aanstaande hun 60-jarig huwelijksfeest te vieren. Indien u hen met deze dag wilt feliciteren, dan bent U op deze dag van harte welkom op de receptie in Hotel Noordzee, Noordzeestrand 2 te Cadzand-Bad vanaf 15.00 tot 16.30 uur. Namens de kinderen: Sluis: Suzan Malcorps Hörgen (Z): Nicolien en Tony Groosman-Malcorps Schoondijke: Robert en Tine Malcorps en hun kleinkinderen: Maxime, Lode, Sophie, Justin, Jason, Megan en Joyce Nieuw adres van onze ouders: De Toren van Bourgondië, Hoogstraat 58 D, 4524 AD Sluis driebergen-rijsenburg harlingen wanneer ik 's avonds naar de sterren kijk knipoogt er altijd eentje terug 05-07-1925 23-03-2009 op de leeftijd van drieëntachtig jaar is overleden onze sterke moeder en oma aaltjethiele - hoogsteen aukje chris-jan en anet joke en frank annelies karlijn en niels arjen en janneke sanne en jeremy ode hasse correspondentieadres heiligeweg 46 8861 eb harlingen ali wordt in driebergen begraven op de algemene begraafplaats op zaterdag 28 maart 2009 voor die tijd ontmoeten we elkaar tussen 9.30 en 10.15uurin restaurant de bergse bossen, (naast de begraafplaats), traay 299 te driebergen Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde zus, schoonzus en tante Yerseke: A. Hollestelle-Minnaard Yerseke: Joh. Minnaard Yerseke: A. Minnaard-Herrebout Vlissingen: P. Minnaard Kapelle: J.M. Blok-Dek J.A.C. Blok Neven en nichten Hoek van Holland, 21 maart 2009 Na zestig jaar vriendschap is overleden mijn lieve vriendin Dankbaar ben ik voor de goede jaren die we samen deelden. Oost-Souburg Maatje Goozen Heden overleed onze geliefde schoonzuster en tante Zij overleed in de leeftijd van 85 jaar A.J. Boyenk Boogaard neven en nichten De liefde zal nooit vergaan. 1 Korintiërs 138a Voor ons geheel onverwachts heeft God bij Zich geroepen mijn lieve vrouw "myn Sintsje", mijn lieve dochter, mijn lieve schoondochter, onze lieve zus, schoonzus en tante A Kampen, 2 maart 1964 Kruiningen, 24 maart 2009 Kruiningen: Sicco Talsma Kampen: Deinum: Kampen: Deinum: Scharnegoutum: Tytsjerk: Leeuwarden: Minnertsga: J.D. van Dijk T. Talsma-Hietkamp Frederike Thijs Hidde en Janke Attje en Jack Tjitse en Brigitte AnneDirk en Dionne Neven en nichten We missen je, rust zacht. Marconistraat 46 4416 DE Kruiningen De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. J. Geertse, zal worden gehouden op zaterdag 28 maart om 13.30 uur in de Johanneskerk, Burg. Elenbaasstraat 4 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Vooraf is er vanaf 13.00 tot 13.20 uur in de Johannes kerk gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er in het verenigingsgebouw Hansweertsestraatweg 1 te Kruiningen gelegenheid tot condoleren. Bedroefd hebben wij kennisgenomen dat, voor ons veel te jong, is overleden onze zeer gewaardeerde collega medewerkster van de afdeling Ruimtelijke en Economische Ontwikkeling van de gemeente Reimerswaal Gerry was de afgelopen 22 jaar werkzaam voor de gemeente Reimerswaal. In die jaren is ze een zeer gewaardeerde collega geworden. Gewaardeerd om haar deskundigheid en haar warme persoonlijkheid. De afgelopen weken hebben we in spanning mee geleefd met Gerry, haar man Sicco en hun dierbaren. Onze hoop op herstel, ging over in de angst voor het verlies. Nu delen we in de rouw om het afscheid van Gerry. Wij wensen haar man Sicco en ieder die haar liefhad heel veel sterkte toe. Collega's en directie Gemeente Reimerswaal Vanmorgen bereikte ons het droevige bericht van het overlijden van medewerkster van de afdeling Ruimtelijke en Economische Ontwikkeling van de gemeente Reimerswaal In de afgelopen 22 jaar was zij van grote waarde voor de gemeente Reimerswaal. Haar deskundigheid, loyaliteit en collegialiteit maakten haar tot een gewaardeerd collega. Voor haar inzet voor de gemeente zijn wij haar veel dank verschuldigd. In de afgelopen weken hebben collega's, directie en bestuur intensief meegeleefd met Gerry en haar man Sicco. Het verdriet en de verslagenheid onder de collega's bij het overlijden is dan ook groot. Wij wensen haar man en een ieder die haar liefhad veel sterkte en God's nabijheid toe in deze moeilijke tijd. Gemeenteraad en college van burgemeester en wethouders van de gemeente Reimerswaal Op 24 maart 2009 is onze zeer gewaardeerde collega Gerry Talsma op 45-jarige leeftijd overleden. Gerry werkte sinds 1987 bij de gemeente Reimerswaal. Gerry was op 14 februari 2009 onverwacht opge nomen in het Oosterscheldeziekenhuis en we wisten dat haar toestand ernstig, mogelijk zelfs terminaal was. Na een periode van onzekerheid kwam vorige week het bericht dat het niet meer goed zou komen met Gerry. We zullen Gerry erg missen. Niet alleen vanwege haar brede kennis van procedures, maar vooral vanwege de betrokken manier waarop zij meeleefde met haar collega's. Inhoudelijk streefde Gerry naar het hoogst haalbare. De belangen van de burgers stonden voor haar centraal. We hadden haar graag nog langer bij ons gehad. We blijven Gerry herinneren als een fijne collega. We wensen haar man Sicco en iedereen die haar lief heeft veel sterkte toe in de komende tijd om dit grote verlies te kunnen dragen. Collega's afdeling Ruimtelijke en Economische Ontwikkeling Marjolein Baas Marije van Belzen Catrineke van den Dikkenberg Rob van Dijck Piet van Dijke Peter Driesprong Daniëlle Fierloos Leny Geuze Johan Gideonse Joost Hërmus Ko Kloet Anja Koeman Line Komkommer Sascha Maatjes Janet Nieuwenhuijse Annemarie Paauwe Saskia Reubens Anneke van Rooijen Chantal Ros Ben Sandee Arnold Schiettekatte Carolien Sinke Jurgen Smeenk José Smet Léone Somers Lianne in de Weij Janneke Weststrate Joost Zegers Op 22 maart is overleden onze broer en zwager weduwnaar van Wilhelmina Verschuure Zusters en schoonzus Neven en nichten Wolphaartsdijk, 25 maart 2009 Heden hebben wij kennisgenomen van het overlijden van gewaardeerd oud-medewerker Wij wensen zijn famüie sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Wolphaartsdijk: Familie Janse Maart 2009

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 86