(J) I1lensenlinq.nl Familieberichten Neeltje Melieste-Verpoorten Kenneth Oscar Reynaldo Morsen Kenneth Morsen Kenneth Morsen Fake Krijn Haak Piet Johan van der Zwaag Sam Geldof Diiijlibsiui^ifiP. Fake Krijn Haak Elisabeth (Bep) Louwerse-Logemann 22 I Woensdag 25 maart 2009 kijk ook op ■sfiF «SL "^e Heer 's m'in Herder" 'w Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het plotselinge overlijden van onze moeder, oma en overoma sinds 4 februari 2008 weduwe van Christiaan PieterMelieste 23 juli 1922 t 22 maart 2009 Breskens Vlissingen Vlissingen: Joke en Henk Krista, Florens en Pieler Liesbeth en Sander Vlissingen: Johan en Lotje j" Correspondentieadres: H.C. Stam, Rosenburglaan 244, 4385JS Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 26 maart van 19:30 tot 20:00 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg" aan de Industrieweg 20 te Vlissingen. De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 27 maart om 10:30 uur in het gebouw aan de RehoBoth- straat 9 te Oost-Souburg Aansluitend zal om 12:00 uur de begrafenis plaats hebben op de algemene begraafplaats aan de President Rooseveltlaan 766 te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemd uitvaartcentrum. Lieve Kenneth Plots liet je ons in de steek en ben je van ons heen gegaan. Had je maar meer gezegd wat er in je omging, dan hadden we je beter kunnen bijstaan. Het doet ons pijn te beseffen dat je misschien nog wat langer bij ons had kunnen zijn. Je hield je groot en sterk, maar van binnen was dat kennelijk allemaal schijn. Je was alles voor ons, echtgenoot, vader, opa, zoon, broer, neef, vriend. Daarom doet het ook zo 'n pijn, nu je er niet meer bent. Kenneth, je zult altijd in onze herinnering blijven bestaan. Met grote verslagenheid maken wij bekend, dat op zondag 22 maart jl. van ons is heengegaan mijn man, onze vader en mijn opa in de leeftijd van 50 jaar. Er is gelegenheid om afscheid van Kenneth te nemen op vrijdag 27 maart van 11.30 tot 14.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620, 4382 XW Vlissingen. Aansluitend zal de begrafenisplechtigheid om 14.30 uur op de Noorderbegraafplaats aan de President Roosevelt laan te Vlissingen plaatsvinden. Na de plechtigheid is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in bovengenoemd uitvaartcentrum. Namens: Francisca Morsen-Slagveer Jane Morsen Natascha Morsen, Jerone Sherida Sibelo Harvey Sibelo Correspondentieadres: Bonenburg 30 4385 HK Vlissingen Maandag ontvingen wij het droeve bericht van het plotseling overlijden van onze collega Wij wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Directie en medewerkers ASK Romein Vlissingen B.V. Ons bereikte hét trieste bericht van het onverwachte overlijden van Echtgenoot van onze collega Ciska Morsen-, Wij wensen haar, de kinderen en de naaste familie alle kracht toe in de komende periode om dit onverwachte en zware verlies te verwerken. Collega's van de Huishoudelijke Dienst, medewerkers en Raad van Bestuur ServiZZ en Ziekenhuis Walcheren Als ik niet had geloofd. Onze lieve vader, schoonvader en opa is overleden sinds 31 oktober 1987 weduwnaar van Anna Cornelia Moens Zaamslag, 28-6-1922 Terneuzen, 24-3-2009 Vader zag verlangend uit naar het ontmoeten van zijn Heiland en Verlosser en het weerzien van de geliefden die hem voorgegaan zijn, moeder, Anneke en Joop. Woerden: Marjan Haak-Griffioen Fake en Eva Henk en Maria Karlien en Max - Jessie Rianne err Ruben Sander en Erie Hoek: Henk en Willy Haak-van der Lelie Sytian en Tobias Sunny en Mariëlle Hoek Han de Jonge Anke en Dado - Samir, Hanna Arjan René en Jacquelien Jolien Brand-Laaben: Hans en Eva Haak-Kühnél (Oostenrijk) Correspondentieadres: Gladiolenlaan 18 4542 CZ Hoek De samenkomst zal D.V. gehouden worden op zaterdag 28 maart om 10.30 uur in "De Levensbron", Sloelaan 40 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Hoek. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Levensbron". Vrijdag 27 maart van 19.00 - 19.30 uur is er gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen. Na een leven vol avontuur is van ons heengegaan onze fantastische, lieve en zorgzame vader en opa sinds 11 maart 2008 weduwnaar van Martje Kuindersma oud uitvoerder weg- en waterbouw Van Hattum en Blankevoort Haskerland, 14juni 1920 Goes, 23 maart 2009 Peter en Christine-An Joukje en Maas-Maarten Sjoerd, Vera Jitske en Floris Rein Bauke en Renske Justin Hidde Jeannette en Ton Tineke den Boer Correspondentieadres: Noordweg 377 4333 KB Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 28 maart van 10.15 tot 10.25 uur in de aula op de Algemene Begraafplaats, Geldeloozepad 30 te Goes. 0ml0.30uur willen we hem gedenken in bovengenoemde aula, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om ongeveer 11.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula op de begraafplaats. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Gewoon even samen Mijn hand in die van jou Dat fijn gevoel van 'ik ben er nu, Ik ben er nu voor jou Tot ons groot verdriet is toch nog onverwacht van ons heengegaan onze broer, schoonbroer en mede bewoner Hij overleed in de leeftijd van 81 jaar. Bussum: W. Geldof Oostburg: A. Geldof J.S. Leenhouts Clinge: Medebewoners en begeleiding 10-12 24 maart 2009 Sterredreef 12,4567 EC Clinge De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 27 maart om 14.00 uur in de aula van het crema torium te Terneuzen, Bellamystraat 28-c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crema torium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. §Oü ÉG 4V" De HEER heeft uit onze familiekring Thuis gehaald onze geliefde broer, zwager en oom weduwnaar van Anna Cornelia Moens Pie Verhoeff-Veenstra Corrie Boer-Haak Johan Haak Stien Haak-Michilsen Ko Haak en Corrie Haak-de Visser Neven en nichten Hoofddorp Zuidhorn Oostburg Amersfoort Zaamslag Eerder gingen hem voor: Krijn en Brien, Jo en Joop, Marie en Ko, Anna, Mouris, Mien, Daan, Kootje. Terneuzen, 24 maart 2009 Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand van wie je houd missen moet. Hierbij willen we iedereen bedanken voor de vele vormen van medeleven die we na het overlijden van onze zorgzame moeder, oma en oude oma mochten ontvangen, het heeft ons goedgedaan en getroost. Leen en Nel Louwerse Corrie van der Linden Henk van der Linden (in herinnering) Mien en Kees Hoogesteger Hannie Louwerse Kleinkinderen en achterkleinkinderen Maart 2009

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 76