het geruisloos ritselen Opknapbeurt wegen in de Yerseke Moer SALONIKI Geld voor langere inzet van poepcontroleurs De 1 'Comfort' schoen Werk toegangsweg Borssele start in najaar Kinderen denken mee over toegankelijkheid BPZC Woensdag 25 maart 2009 1 9 l^'F* Winkelend publiek moet in Goes goed op zijn portemonnee letten. Zakkenrollers azen erop. YERSEKE - Door het aanbrengen van een speciale asfaltwapening en asfaltsoort op de Smalleweg en een gedeelte van de Akkersweg in de Yerseke Moer, moeten die we gen er weer jaren tegen kunnen. Het waterschap Zeeuwse Eilanden wil geld beschikbaar stellen om ze dit jaar grondig aan te pakken. Hoewel de afgelopen jaren al klei ne reparaties zijn uitgevoerd aan heide wegen, blijven er scheuren ontstaan. De veiligheid is daarmee in het geding. Normaal gesproken zouden de wegen opnieuw wor den aangelegd, maar dat is te duur. Ze liggen in een veengebied en daarom zouden zeer kostbare fun deringen moeten worden aange bracht. In plaats daarvan zal het bestaande asfalt worden voorzien van een speciale asfaltwapening en asfaltsoort. Op 21 april wordt een definitief besluit genomen. www.dek.nl GRIEKS RESTAURANT PARTYCENTRUM Iedere donderdag en vrijdag 20% korting op de totale rekening tot max. 8 pers. Geldig tot 30 april 2009 Beestenmarkt 10 - Goes tel.(0113)215 715 www.saloniki.nl KAPELLE - De buitengewone opspo ringsambtenaren, die sinds septem ber in de gemeente Kapelle actief zijn om toezicht uit te oefenen op kleine ergernissen van de inwo ners, blijven dit hele jaar nog ac tief De gemeenteraad trok daar gis teren 39.000 euro voor uit. De ambtenaren lopen door de straten om bijvoorbeeld te controleren of mensen de poep van hun hond op ruimen of hun auto niet hinderlijk parkeren. Als het nodig is kunnen ze boetes uitdelen. De inzet van de ambtenaren wordt aan het eind van het jaar geëvalueerd. 1 1 DELSCHER. DELSCHER Grote Markt 11-13 4461 AH Goes www.delscher.nl foto Willem Mieras BORSSELE - In het najaar beginnen de werkzaamheden voor een nieu we toegangsweg voor Borssele via de Kaaiweg naar industrie- en ha vengebied Vlissingen-Oost en de Sloeweg. Voor ondernemers op be drijventerrein Quistenburg in Bors sele én voor 's-Heerenhoek is dit een opsteker. Bussen van de AMZ Borssele rijden nu nog via 's-Hee- renhoek. Straks is dat niet meer no dig. Borssele krijgt een nieuwe toe gangsweg, omdat wegen langs de kerncentrale worden afgesloten om veiligheidsredenen. Kosten: an derhalf miljoen euro. GOES - Voor het project Drempel loos Samenleven heeft Klaverblad Zeeland een flyer uitgebracht: Vrij Baan in Goes! Kinderen van 10 tot 12 jaar worden zo, op een speelse wijze, geïnformeerd over de toe gankelijkheid van gebouwen en winkels in Goes. Gisteren reikte de Goese wethouder Adriaanse een prijs uit aan Romée Hopmans (10) uit Goes. Zij had de beste ideeën getekend voor een prijsvraag ach ter op de flyer en ging er met een I-Pod vandoor. Een expositie over het project is tot 11 april te zien in de bibliotheek in Goes.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 61