De politie zoekt ook jou! Politie Zeeland zoekt ook jou! 4 (Assistent) Politiemedewerker Allround Politiemedewerker Politiekundige Bachelor Recherchekundige Master PffLITI E www.kombijdepolitie.nl Lobbyist/Beleidsmedewerker te Brussel Kwaliteitsmanager LITI E Woensdag 25 maart 2009 Midden en Wed BialMnt waaxzaam en dienstbaar Waarom denk je dat de politie al jaren geroemd wordt als meest aantrekkelijke werkgever? Omdat we alle mogelijkheden bieden voor een glansrijke en dynamische loopbaan, vol maatschappelijke relevan tie! Werken bij de politie betekent nuttig en afwisselend werk. Geen dag is hetzelfde en geen organisatie zo divers als de politie. De politieregio Midden en West Brabant is op zoek naar jou! Wij hebben op dit moment de volgende opleidingen beschikbaar. MIDDEN EN WEST BRABANT De diversiteit van de regio Midden en West Brabant is terug te vinden in het politiewerk. Het werkgebied kent grote en kleine historische binnensteden, attractieparken, natuur- en agrarische landschappen en industriegebieden. Of heb jij meer met het wel en wee in kleinere gemeenten en woonplaatsen? Ook die zijn in ons Brabantse land meer dan vertegenwoordigd. En onze regio grenst voor een groot deel aan België met daardoor ook intensieve, internationale contacten. ZOEK JIJ Een uitdagende functie met veel afwisseling? Nuttig werk, vol maatschappelijke relevantie? Een prettige werksfeer met leuke collega's? De combinatie tussen studeren en werken? Kijk dan op www.kombijdepolitie.nl en solliciteer bij ons korps! Als er één provincie is waar wonen, werken en recreëren buitengewoon goed samengaan is het wel Zeeland. Wij hebben de schoonste stranden, de meeste zonuren, weidse vergezichten en een prach tige natuur. In de monumentale steden en schilderachtige dorp jes proef je onze historie en cultuur. De woonkeu- ze is uitgebreid en veel zijdig en de Randstad en Vlaamse steden zijn goed filevrij bereikbaar. 750 mensen hebben al voor werken bij de pro vincie Zeeland gekozen. En jij? vacaturenummer 1.01.09, wo-niveau, salaris max. €4.186,- De provincie Zeeland wil haar belangen bij de EU in Brussel goed behartigen. Samen met alle Nederlandse provincies en het Inter provinciaal Overleg werken wij in het Huis van de Nederlandse Provincies in Brussel aan de realisering van dit doel. vacaturenummer 1.02.09, wo-niveau, salaris max. €4.186,- De technologische ontwikkelingen, én in het verlengde daarvan 2 de sociaal-maatschappelijke ontwikkelingen op het terrein van onder andere E-dienstverlening, hebben grote gevolgen. De pro- j vincie Zeeland heeft besloten stevig te investeren op dit vlak en de organisatie toe te rusten voor die ontwikkelingen. 'Salarisbedragen zijn gebaseerd op een voltijd dienstverband 1 (36 uur), exclusief 8% vakantietoeslag en 8,3% eindejaarsuit- kering. Inschaling is afhankelijk van opleiding en werkervaring. Wij kennen goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Meer informatie kun je vinden op www.zeeland.nl www.zeeland.nl ZEE, LAND EN MENSEN Provincie Zeeland 1 Werken als agent betekent actie en afwisseling. Hiermee help je je buurt, stad of streek veilig te houden. Hiervoor vragen wij minimaal een diploma vmbo kaderberoepsgerichte (kb) leerweg, de minimum leeftijd van 18 jaar, de Nederlandse nationaliteit en onbesproken gedrag. Sta je stevig in je schoenen en heb je een goede conditie? Kijk voor meer informatie over het politievak, de opleiding en de selectieprocedure op www.kombijdepolitie.nl. Deze website biedt eveneens gelegenheid om online te solliciteren. Politie Zeeland Politie Zeeland werkt op de grens van land en water. Zij biedt politiezorg op maat aan de Zeeuwse bevolking en haar vijftien miljoen jaarlijkse gasten. Professioneel en integer levert het korps haar bijdrage aan de veiligheid en leefbaarheid in Zeeland. Door wijk-, buurt- en dorpsgericht werken met zichtbare en aanspreekbare politie geeft politie Zeeland invulling aan het motto: 'Waakzaam en Dienstbaar'. Afwisselend werk met wisselende werkdruk tussen wisselende mensen. Politie Zeeland zoekt ook jou. WAAKZAAM EN DIENSTBAAR www.kombijdepolitie.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 42