C de emotie... i O 03 familieberichten Familieberichten H1ensenlinq.nl Wat blijft is opzegdienst Mi fa mi li eberi chtenonline.nl Mathilda Kasander-Kosten Mathilda Kasander-Kosten Mathilda Kasander-Kosten Tilly Kasander Leuntje de Mul-Tazelaar üfMuliUKaife Elsie Vergauwen-Van de Veire Colofon Familieberichten -- - T "w n -JL. Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant 24 I Dinsdag 24 maart 2009 kijk ook op Veel fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Zacht en kalm is, na een korte ziekte, van ons heen gegaan mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma 27 november 1939 122 maart 2009 Uit aller naam: W.A. Kasander Oud Arnemuidsvoetpad 13 4332 AN Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 26 maart van 10,00 - 10.30 uur in het uitvaartcentrum U. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De crematieplechtigheid zal aansluitend plaatsvinden om 11.00 uur in het crematorium aan do Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Bedroefd delen wij u mede dat na een kortstondige ziekte is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Wim Danielle, Renzo Marisca en Harm Wesley, Dylan Wij zijn alle medewerkers en vrijwilligers van Hospice St. Jans de Casembroot dankbaar voor de zeer liefdevolle verzorging van onze moeder en oma. r Middelburg, 22 maart 2009 Verdrietig maar dankbaar dat verder pijn haar bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat onze geliefde schoonzuster en tante is overleden. Middelburg, 22 maart 2009 Uit aller naam: Familie Kasander Verdrietig zijn wij over het verlies van onze zuster en tante Je kon deze strijd niet winnen. Je blijft in onze harten ingesloten. Dien de Kleyn-Kosten Wim en Nel Kosten-Sandee Marijke en Binus Duine-Kosten neven en nichten O alle gij dorstigen! komt tot de wateren. Jesaja 55:1 a Verdrietig, maar dankbaarvoor een levenvol liefde en zorg, delen wij u mede dat door de Heere tot Zich is genomen onze lieve moeder sinds 26 juni 1999 weduwe van Johannis de Mul 's-Cravenhage, 27 juli 1922 Capelle aan den Ijssel, 22 maart 2009 Sliedrecht: Huib en Ria de Mul Amsterdam: Heieen de Mul Mama is thuis aan de Michelangelostraat 310 te Rotterdam- Prinsenland. U kunt daar van haar afscheid nemen en ons condoleren op woensdag 25 maart van 15.30 tot 16.30 uur en van 19.00 tot 20.00 uur. Er is eveneens gelegenheid tot afscheid nemen D.V. donderdag 26 maart van 9.15 tot 9.45 uur in De Wemel aan het Dorpsplein 1 te Wemeldinge. Aansluitend zal om 10.00 uur de rouwdienst worden gehouden, welke wordt geleid door ds. C.j. Baan. Na de dienst gaan we mama begraven op de algemene begraafplaats aan de Wemel- dingse Zandweg te Wemeldinge. Als wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Correspondentieadres: Mezenstraat 10, 3362 RL Sliedrecht DANKBETUIGING Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor het medeleven, de kaarten, een omhelzing of een vriendelijk woord bij het overlijden van mijn lieve vrouw, moeder, schoonmoeder en meme Een speciaal woord van dank aan het personeel van de Redoute afdeling de Stuiver voor de lieve en goede verzorging, ook aan Pastores Marjan Dieleman voor de mooie uitvaartdienst. Guust Vergauwen Freddy en Annie Schauwvüege-Vergauwen Kleinkinderen Sas van Gent, maart 2009 De Uitvaart Informatie Hulplijn Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden www.scu.nu Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden eni telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdrafcftt'krijgt een ontvangstbevestiging, tl kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenemieuwsijiedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 LET OP: NIEUW NUMMER!! De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl (TlensenUnq.nl Indien er sprake is van een sterfgeval moeten er veel zoken worden geregeld. Hierbij worden nabestaanden vaak geconfronteerd met veel administratieve afhandelingen en papierwerk. Dit blijkt in de praktijk een tijdrovende zaak. Met Mensentinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan. it

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 74