kak ook op fnensenlinq.nl Familieberichten Jan Mondeel Jan Mondeel Jan Mondeel Jan Mondeel Adriana Christina Wattimena-Mual Jacob Capelle Jaap Capelle Jaap Capelle Willem Anthonie Duinhouwer Wim Duinhouwer Wim Duinhouwer Truus Verhallen-Verstege 22 I Dinsdag 24 maart 2009 Toch nog vrij onverwachts is overleden Voorheen voorzitter van de voetbalvereniging Middelburg Wij wensen familie .vrienden en bekenden van Jan veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Namens bestuur, leden, oud-leden, donateurs en sponsors, J.C.Th.Peterson voorzitter Zeelandia Middelburg Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer In de periode van mei 1964 tot oktober 1995 is Jan werkzaam geweest bij Provincie Zeeland. Hij heeft diverse werkzaamheden verricht op het gebied van waterbouw, milieu- en waterbeheer. Jan heeft daarmee bijgedragen aan de verdere ontwikkeling van deze werkterreinen van Provincie Zeeland. Wij herinneren Jan als een evenwichtige en plezierige collega, gedegen, betrokken en loyaal. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familie heel veel sterkte toe. Namens directie en medewerkers van directie Ruimte, Milieu en Water, Carel Colijn, directeur Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer voormalig medewerker oppervlaktewaterbeheer en waterstaatszaken van de toenmalige directie Milieu en Waterstaat, voorheen de Provinciale Waterstaat van Provincie Zeeland Met waardering denken wij terug aan de wijze waarop hij ruim 31 jaar in dienst van Provincie Zeeland heeft gewerkt. Onze deelneming gaat uit naar zijn echtgenote, kinderen en verdere familie. Gedeputeerde Staten van Zeeland Karla Peijs, voorzitter Viek Verduit, secretaris Zoveel moed, zoveel kracht alles gegeven te weinig teruggekregen moegestreden. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn man, vader, opa en schoonzoon Middelburg Middelburg 25 november 1938 21 maart 2009 Suus Mondeel-Breel Arjen Demi Nick Onno en Marije Jelle Wies Vina Breel-de Kok Johan van Reigersbergstraat 109 4336 XD Middelburg De crematie zal gehouden worden donderdag 26 maart om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Hierbij willen wij de medewerksters, "zijn meidenvan "Zorgstroom bedanken voor de liefdevolle verzorging. Mijn hulp is van de Here (Psalm 121) We leven heel erg mee met onze klasgenote Sharmaine. We hopen en bidden dat ze de kracht mag krijgen het verlies van haar moeder te dragen. Klas H5E CSW Van de Perre Carlynn, Kelly, Cynthia, Anita, Benjamin, Daniël, Diego, Ally, Vincent, Elias, Marit, Dustin, Jeroen, Marisa, Suzanna, Marisa, Lieven, Kerstin, Floris, Santosha, Nicolette, Lideke Marjan Bouwmeester, teamleider Kees Kisjes, mentor Heel verdrietig, maar dankbaar voor de vele mooie herinneringen, geven wij kennis dat na een werkzaam leven is overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader en fijne opa Jaap ■ft 1 oktober 1932 22 maart 2009 M.P. Capelle-Kwaak Cor en Joke -in liefdevolle herinnering- Corina en George Patricia Jaimg Henjo en Arina Cornelis Marinus Marcel Sandströmstraat 11 4307 AW Oosterland De afscheidssamenkomst zal vrijdag 27 maart om 13.30 uur gehouden worden in dorpshuis "Oosterhof", St. Joostdijk 27 te Oosterland. Aansluitend zal de begrafenis omstreeks 14.45 uur plaatshebben op de algemene begraafplaats te Oosterland. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in dorpshuis "Oosterhof". - Liever geen bezoek aan huis - Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het over lijden van onze lieve broer, zwager en oom Bartel en Bella Janna en Marien Toen Teeuwis Elisabeth t Adrie en Piet Leen en Lena Marie en Sjoerd Gre en Jo t Thonis en Trientje Fora en Cor Adriaan en Nellie Henk en Catrien Joke en Huib t Rinus en Adrie Lies en Piet Wim en Jeannette Suzan t Liedy en Leo Ineke en Gert neven en nichten Oosterland, 22 maart 2009 Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Daan en Marie-Louise Boonman Laurice en Eline Boonman Willemieke, Mariëtte, Daan We zullen hem missen. We wensen Marietje, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit verlies. Mijn tranen vallen op je koude handen, wanneer ik naar je kijk. Telkens denk ik aan die handen, nooit meerbinnen handbereik. Na een moeizame levensavond is toch nog plotseling overleden mijn lieve, zorgzame man, onze pa en opa in de leeftijd van 77 jaar. Zonnemaire, Jo Duinhouwer-Hillebrand Zonnemaire, Stoffel 8t Anetta Monique Marcel Kevin, Owen Miranda Ronald Jim Brouwershaven, Kees Conny Raymond Christa Benny Zonnemaire, Anita Jaco Zonnemaire, Marco Miranda Sinco, Gidy 22 maart 2009 Oprit 10 4316 AZ Zonnemaire Gelegenheid tot afscheid nemen van Wim kan op dinsdag en woensdag van 10.00 tot 21.00 uur aan de Dijk van Bommenede 22 te Zonnemaire. De herdenkingssamenkomst zal donderdag 26 maart om 12.00 uur worden gehouden in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Haven- dijk 3. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condole ren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Heden overleed onze geliefde broer, zwager en oom op de leeftijd van 77 jaar. Brouwershaven: Janny Brouwershaven: Janny Vlissingen: Leen en Riek Haamstede: Iman en Adrie Bruinisse: Jaap en Monika Bruinisse: Maarten en Tannie Renesse: Stoffel en Nelly Brouwershaven: Mientje en Wim Renesse: Cor Neven en nichten 22 maart 2009 Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zwager en oom Scharendijke, M.C. Hillebrand-van Tiggelen Zierikzee, H.J. Hillebrand Zierikzee, L.M. Hillebrand C. Romijn Salt Lake City (USA1, W. Wiemer neven en nichten Zonnemaire, 22 maart 2009 Ook ik zal haar missen. Oost-Souburg, maart 2009 Jan Koopman

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 24