kl|k°°kop Q (llensenlinq.nl Familieberichten Piet van den Beemt Ir. Willem Bokhoven Ank de Bruin Lieve Ank NICO VINKE Cornelia de Bruine-Wisse Gerard Meeuwse Gerritje Hermina Goud-Boyenk Gerritje Hermina Goud-Boyenk Lau Theune 20 I Dinsdag 24 maart 2009- Wij wisten dat het zou gebeuren en toch kwam het zo onverwacht, het overlijden van Piet, het M.T. van Arduin en het team van De Wissel hebben er samen voor gezorgd dat het inclusief onderwijs op onze school kon starten. Daarzijn we Pietdankbaarvoor. Wij wensen zijn gezin veel kracht en warmte toe bij het verwerken van dit verlies. Arduinmedewerksters en het team van de P.C.- R.K. Basisschool De Wissel te Vlissingen Intens verdrietig om wat niet meer is, en nooit meer zal zijn. Dankbaar voor wat was, en altijd zal blijven. Zo waardig en dapper als hij zijn ziekte heeft gedragen, zo rustig is ingeslapen mijn lieve man, onze vader en grootvader Ridder in de orde van de Nederlan dse Leeuw Gouda Middelburg 1 septemberl924 21 maart 2009 Belangstellend, Betrokken, Bescheiden, Belezen Middelburg: M. Bokhoven-Hulleman Oostkapelle: Jaap Bokhoven Noordgouwe: Mineke Murphy-Bokhoven Paul Murphy Kevin en Irene Brianne en Martin Tim Reeuwijk: Karien Rijsdijk-Bokhoven Rob Rijsdijk Mienke en Andele Robbert De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Correspondentieadres: Meestoof 192,4331 VE Middelburg. Onze dank gaat uit naar dokter S.A. van den Haak, de verpleegkundigen van "Zorgstroom" en de verpleegkundigen en vrijwilligers van hospice De Casembroot te Middelburg. Na bijna 50 jaar vriendschap neem ik met verdriet afscheid van een goede vriendin. Cathrien Jeronimus 'Het werd, het was, het is gedaan Je leeft in onze herinnering voort als een uniek mens Leesclub "DE STER'": Elly, Stella, Mayke, Marjan, Hananja, Marijke, Hendrien, Marjolijn, Annemarie, Marianne en Piet IN PLAATS VAN KAARTEN Bedroefd stellen wij u in kennis dat geheel onverwacht is overleden onze vriend In de leeftijd van 59 jaar. Ad en Karin Jos en Ina Piet Middelburg, 22 maart 2009 4335 VH, Volkerakstraat 167 De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 26 maart om 10.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid om nog even samen te zijn. Nooit vragend, nooit klagend je lasten in stilte dragend. Verdrietig geven wij u kennis dat na een liefdevolle verzorging in zorgcentrum "Cleijenborch" van ons is heengegaan onze lieve moeder, oma en oma Zeeland sinds 4 december 2006 weduwe van Marinus de Bruine in de leeftijd van 92 jaar. Hoogvliet: Nel en Jan Sjaak en Suzanne Danny in herinnering Jeffrey en Eveline René en Nelleke Priscilla Ron eri Hannie Patricia en William; Jaimy Raymond en Ineke Leonie en Michel Mike, Bianca West-Souburg: Adri en Nellie Maurice en Carolina Penélope Stefan en Miranda Kortgene: Leny in herinnering Colijnsplaat, 23 maart 2009 Correspondentieadres: van Doornlaan 32 4386 AK West -Souburg De afscheidsdienst zal gehouden worden vrijdag 27 maart om 1315 uur in het Dorpshuis de Pompweie Bernhardstraat 2/a te Kortgene. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraaf plaats te Kortgene. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Dorpshuis ...als eens mijn eigen adem stokt dan draagt mij Uw muziek. Uit lied 446 (Liedboek voor de Kerken) Met dankbaarheid om zijn leven berichten wij u dat in vrede van ons is heengegaan onze lieve, wilskrachtige, behulpzame vader, opa en overgrootvader gehuwd geweest met Wilhelmina Verschuure 123 november 2005 Oud-Sabbinge Goes 9 april 192-1 22 maart 2009 's-Heer Hendrikskinderen: Toon Meeuwse en Cobi Jumelet Eddy en Laurien, Cyrille Patrick en Monica, Beau Sandra en Reinaud Domburg: Adri en Ineke Meeuwse Allard en Mariska, Julian Wilke en Camille, Olivier, Feline Wolphaartsdijk: Willem en Wilma Meeuwse Wendy en Ronald, Damian, Monique Gertjan Voorhing: Ria en Wim Keijzer Tim Bart Wij zijn het personeel van 'Ter Valcke' erkentelijk voor de bekwame en toegewijde zorg in de afgelopen drie jaren. Correspondentieadres: Plein 2,4472 AV 's-Heer Hendrikskinderen Gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 26 maart van 12:15 tot 12:30 uur in Gemeenschapshuis 'De Brug', Oostkerkestraat 3 te Wolphaartsdijk. Aansluitend zal om 12:45 uur de gedachtenisdienst worden gehouden in de 'Nicolauskerk', Oostkerke straat 1 te Wolphaartsdijk, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Wolphaartsdijk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 'De Brug'. Indien u door omstandigheden geen rouwkaart heeft ontvangen dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Tijdens haar leven zo weinig genomen en zo veel gegeven Heden is overleden onze geliefde moeder, oma en overoma Gerrie sinds 1998 weduwe van Jacobus Goud A Oostkapelle t Kapelle 23 december 1923 21 maart 2009 in de leeftijd van 85 jaar. Hansweert: Ada Openeer-Goud (in herinnering) Kees Openeer Marco en Petra, Dennis, Stefan, Kevin Silvia Barendrecht: Kees Goud Sira Tamerius Ria Goud-den Hartog (in herinnering) Marina Marius Yannick Zorgcentrum Unit "Cederhof" te Kapelle Correspondentieadres: Zijlleede 9,2991 WK Barendrecht Dankbaar zijn wij voor de liefdevolle verzorging door het personeel van de Unit "Cederhof". De afscheidsdienst zal worden gehouden op donderdag 26 maart om 13.00 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid tot afscheidnemer!. De begrafenis zal om 14.00 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Kapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd rouwcentrum. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met verdriet geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde schoonzuster (Gerrie) Veel verdriet is er in haar leven geweest, maar ze heeft het gedragen zonder te klagen. Schore: M. Goud P.J. Goud-Coppoolse Schore: E.A. Joossen-Goud Den Haag: J. Rijfkogel-Goud J.P.F. Rijfkogel Schore: M. Goud ALGEMENE KENNISGEVING Zwaar waren de laatste weken Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud en goedheid, is na een ongeneselijke ziekte van ons heen gegaan onze lieve vriend echtgenoot van Theadora Giele t in de leeftijd van 73 jaar. We zullen je erg missen Onze dank gaat uit naar dr. R. Mookhram en het verzorgend personeel van Zorgcentrum Ter Reede. Leuni en Herman Middelburg, 22 maart 2009 Correspondentieadres: Koudekerkseweg 2-20,4382 EB Vlissingen Vrijdag 27 maart nemen wij om 10.15 uur afscheid van Lau in de aula van uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 Vlissingen. Als u daarbij aanwezig wilt zijn bent u van harte welkom. Aansluitend zal om 11.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Noorderbegraafplaats aan de President Roosevelt- laan te Vlissingen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 22