5>
Alle uitslagen op een rij
Broers Ward geven sprintdinic in Hulst
www.pzc.nl/uitslagen
PZC Maandag 23 maart 2009 I 39
/UIT 2
ATLETIEK
jishoek, Roparunkustloop 10 km Mannen: 1. Tim
,'jeijte (Vlissingen) 36.19, 2. Ronnie Overgaauw (Zou-
flande) 36.59, 3. Jesper Francke (Koudekerke)
'.51, 4. Adriaan van Keulen (Middelburg) 38.47, 5.
•t Planting (Tilburg) 38.59, 6. Erik Kok (Amemui-
i) 39.46, 7. Niels Koole (Zoutelande) 40.00, 8. Ar-
Verhage (Aagtekerke) 40.14, 9. Wouter van Caspel
>uburg) 40.18, 10. Huub van Noorden (Yerseke)
.24,11. Wilko de Vos (Kattendijke) 40.51, 12. Hen-
Westerweele (Vlissingen) 40.59, 13. Sjacco Jozias-
(koudekerke) 41.23, 14. Gilles Geschiere (Melis-
;rk'e) 41.28, 15. Bram Verhage (Aagtekerke) 41.47,
Rudy van Mourik (Steenbergen) 42.17, 17. Rian v
roeke (Vlissingen) 42.21, 18. Leo Janse (Middel-
j) 43.01, 19. Gert v d Vinden 43.20, 20. Klaas
jouterman (Westkapelle) 43.50.
bouwen: 1. Jose Nouws (Roosendaal) 47.38, 2. Ni-
\Constandse (Middelburg) 51.45, 3. Morien Janse
Ktkapelle) 53.16, 4. Dorien Coomans (Aagteker-
53.28, 5. Ria Tramper 54.23, 6. Sandra van de
Jk (Oostdijk) 55.05, 7. Annelies van de Perk (West-
japelle) 56.36, 8. Matty de Jong (Souburg) 57.17, 9.
igi jinet van der Meule (Biggekerke) 59.45, 10. Jolanda
jiker (Koudekerke) 59.53.
ra I km Mannen: 1Tim van de Broeke (Vlissingen)
H5.33, 2. Ramon Schulte (Vriezeveen) 16.11, 3. Dion
pidijlaar (Middelburg) 17.39.
P fouwen: 1. Esther Vermue (Lewedorp) 15.56, 2.
Verhage (Souburg) 17.18, 3. Maria Slootweg
jilthoven) 22.54.
èrneuzen. DOW-loop, 15600 meter. Mannen: 1.
Posthoorn 20-26; 't Wapen Vink 20-24; 's Lands
Welv 20-23; Wellse Vaert 21-23; Honky Tonk PR
20-20; Nieuw Rubroek 20-17; HWA Verhaar 22-16;
Kanters 20-13; De Posthoorn 2 20-13; Wellse Vaert
2 22-13; Honky Tonk VD 21-12.
HANDBAL
Mannen. Eerste klasse: HMC - MHV 2 31-21, GHV -
Groene Ster 2 24-13, De Sprint - MHV 2 28-17, Del
ta Sport - Internos 2 18-22.
Tweede klasse A: Dongen - Witte Ster 2 21-26, Del
ta Sport 2 - EMM 20-22, TSHV Camelot - Orion R
29-38, Tornado Breda - Blauw Wit 22-23.
Derde klasse A: Groene Ster 3 - Heerle 2 23-27, De
Beuk - EMM 2 35-11GSC - Mixed Up 15-32.
Vrouwen. Eerste klasse: GHV - Swift Helmond 25-9,
HMC - EMM 21-18, Heerle - Dongen 22-11, White
Demons - Elshout 12-10, Jasper Sport - RHV 29-19.
Derde klasse C: Dongen 2 - Mixed Up 2 22-12, Els-
hout 3 - De Beuk 15-15, Groene Ster 2 - Olympus
19-12.
HOCKEY
Mannen. Derde klasse C: Hoco - Berlicum 11-0,
Hoeksche Wrd. - Rapide 1-8, Rosmalen - Udenhout
2-1, Tempo - Prinsenbeek 1-4.
Stand: Derby 13-34; Hoco 14-33; Udenhout 14-30;
Verona Jansen, Kruiningen, 92 (3+2); 3. Job van
Strien, Dirksland, 88 (4+3); 4. Dies Moelker, Kloetin-
ge, 84 (5+4); 5. Stijn van Wallenburg, Ritthem, 47
(2+-).
65 cc kleine wielen: 1. Michan Fase, St. Maartens
dijk, 10Ö (1+1); 2. Dailey van de Ketterij, Vlissingen,
94 (2+2); 3. Remy van Hoorn, Roosendaal, 90 (3+3).
65 cc grote wielen: 1Nancy van de Ven, Vlissingen,
100 (1+1); 2. Troy van de Ketterij, Vlissingen, 94
(2+2); 3. Pim van Strien, Dirksland, 88 (4+3); 4. Rick
van Belzen, Westkapelle, 88 (3+4); 5. Aron van de
Veer, Herkingen, 82 (5+5); 6. Merijn Poot, St.Maar-
tensdijk, 80 (6+6);- 7. Stan Brons, 's-Heer Abtskerke,
78 (7+7); 8. Jasper Blok, Ritthem, 76 (8+8); 9. Corne
Blok, Ritthem, 74 (9+9).
85 cc kleine wielen: 1. Jurian van de Velde, Yerseke,
97 (1+2); 2. Tommy van Wanrooy, Vlissingen, 93
(4+1); 3. Bas van Strien, Dirksland, 92 (2+3); 4. Lars
de Nood, Oost-Souburg, 88 (3+4); 5. Jochem van de
Dorpel, Kapelle, 82 (5+5).
85 cc grote wielen: 1Mike Beekers, Etten Leur, 100
(1+1); 2. Marvin Boone, Yerseke, 94 (2+2); 3. Ralph
Kerkhove, Middelburg, 90 (3+3); 4. Davey de Fouw,
Colijnsplaat, 84 (5+4); 5. Lars Keizer, Echt, 84 (4+5);
6. Kevin van de Bost, Etten-Leur, 80 (6+6); 7. Stepha
nie Stoutjesdijk, 77 (8+7); 8. Lukas de Ruiter, Wolp-
haartsdijk, 77 (7+8); 9. Jeremy van de Goor, Vlissin
gen, 74 (9+9); 10. Rikward Fase, St. Maartensdijk, 72
211; 2. Marlon Savat, 197. M: 1. Laura Broodman,
Timeless (Haringr.) 200; 2. Letty Bouwman, Ehrenfest
(Z-Bev.) 199; 3. Corrie Seelbach, Andes (Hulst) 170.
Tweede proef: 1. Come Seelbach, Andes, 177; 2. Let
ty Bouwman, Ehrenfest, en Laura Broodman, Time
less, 175. L: 1. Gino Acke, Denzei (PSV West-Zvl)
204; 2. Abigail de Jonge, Vilight (Scheldestad) 183; 3.
Kurt Stevens, Secretaris (Oranjer.) 180. Tweede
proef: 1. Gino Acke, Denzei, 201; 2. Abigail de Jonge,
Vilight, 192; 3. Kurt Stevens, Secretaris, 179.
Renesse. Dressuur LR PC De Schopuwse Ruiters.
Paarden klasse Z2: 1 Amber Muehlhaus, Vulkaan
(Schouwse R.) en Carola Kulik-Pauwe, Vivanck PP (All
round) 222. 3. Remi Kulik, Remito's Amadeus (All
round) 221. Tweede proef: 1. Damphe Schonbergen,
Oberon (Schouwse R.) 228; 2. Amber Muehlhaus, Vul
kaan, 222; 3. Remi Kulik, Remito's Amadeus, 221.
Z1: 1. Santoucha van der Meij, Windsor (Schouwse
R.) en Anneke Delzenne, Toscane (Paardebloem) 206.
3. Amber Muehlhaus, Otto, 204. Tweede proef: 1.
Amber Muehlhaus, Otto, 213; 2. Santouscha van der
Meij, Windsor, 210; 3. Anneke Delzenne, Toscane,
205. M1: 1. Marije Bakker, Tonake (Schouwse R.)
185; 2. Petra Zandijk, Orakel (Schouwse R.) 180; 3.
Willemiek Schelde, Prime Minister (Schouwse R.)
174. Tweede proef: 1. Simone Zegers, Tarras (Roc-
kanje) 188; 2. Wllemiek Schelde, Prime Minister,
179; 3. Marije Bakker, Tonake, 178.
ly d'Heer (B) 54.35, 2. Kris Cornelis (B) 55.11, 3.
de Bruijn (Heikant) 57.47, 4. Nico Ros (B) 59.01,
Raoul de Wilde (B) 59.47, 6. Michel Albertijn (B)
10.10, 7. Patrick van Remortel (Hulst) 1.00.55, 8.
nk Boerebach (Hoek) 1.01.34, 9. Sander Verminck
1.02.02, 10. Luc d'Heer (B) 1.02.55 Vrouwen: 1.
ilena Temmerman (B) 1.13.46, 2. Gilberte Schelde-
erdt (B) 1.21.39, 3. Rita van Avermaet (B) 1.36.19.
meter, mannen: 1. Patrick Vervaet (Sint-Jan-
ien) 37.17, 2. Benjamin Gerrits (Axel) 38.01, 3. Di-
|er Verlee (B) 40.35, 4. Patrick Temmerman (B)
54, 5. Fons de Dijcker (Axel) 41.31. Vrouwen: 1.
;z Verbeeck (B) 46.24, 2. Wendy van de Velde (B)
,'.36, 3. Lucrece Switzynck (B) 49.51.
200 meter, mannen: 1. Peter Declerck (B) 19.08, 2.
van Waesberghe (Axel) 19.55, 3. Günther de Cock
20.07, 4. Patrick de Sutter (B) 20.115. Rudi de
jluwé (Sas van Gent) 20.19. Vrouwen: 1. Nathalie
tichiels (B) 22.16, 2. Liselot Kaijser (Terneuzen)
3.27, 3. Haike van de Velde (B) 24.00.
BASKETBAL
tannen. Hoofdklasse: EBBC 3 - Dunatos 82-56, At-
acus - High Five 2 83-57, Deurne Pion. - Springfield
01-82, Tracks - Kimbria 61-47, Den Dungk - Vlissin-
en 87-102.
tand: Vlissingen 20-40; Attacus 20-34; Kimbria
9-26; EBBC 3 20-26; Den Dungk 18-22; Dunatos
0-18; High Five 2 20-16; Almonte 19-16; Spring-
eld 19-14; Tracks 19-12; Rooi 2 18-6; Deurne Pio-
iets 20-2.
Ivergangsklasse A: Pendragon 2 - Barons 2 49-72,
blharding - Black Eagles2 67-109, Vlijmscherp 2 -
c jigh Five 3 99-53.
tand: Scheldesport 16-26; WBB Giants 2 15-26;
lijmscherp SVH 2 17-24; Barons 2 16-22; Black Eag-
ïs 2 17-22; Agathos 15-16; High Five 3 16-10; JRC
oxtel 13-4; Pendragon 2 15-2; Volharding 14-2.
f- erste klasse A: ELBC - Fast 4ward 74-70, EBBC 5 -
-._1rtus, 2 102-34.
tand: Vlissingen 2 15-26; Virtus 2 14-22; BBF Miglio-
COï 16-20; Scheldesport 2 15-16; Vossenberg 14-16;
LBC 15-14; Fast 4ward 14-10; EBBC 5 16-10; Smok-
èlhoek 15-8; Waldric 12-4.
'rouwen. Overgangsklasse A: Den Dungk - Pendra-
on 2 70-29, Springfield - Vossenberg 44-46, Aga-
;hos - Souburg 45-70.
tand: Souburg 18-34; Vlissingen 2 16-28; Almonte
'19-24; Den Dungk 17-22; Agathos 18-22; Tracks 2
5-18; OBC 15-16; Fast 4ward 19-14; Octopus
'is-4-12; Pendragon 2 18-6; Vossenberg 17-4; Spring-
eld 18-4.
24 BILJARTEN
2^ Iriebanden. Eredivisie. Delta/Frans Bevers - De Uit
spanning 8-0: Eddy Leppens - Richard Bitalis 50-37,
2; Jean Paul de Bruijn - Wesley de Jaeger 50-42, 53;
22 eter de Backer - John van der Stappen 50-23, 27;
■"lenk Habraken - Ruud Nieuwenburg 50-19, 35.
4® eat Auto Noordhoek - Delta/Frans Bevers 0-8: Fran-
S is Forton - Eddy Leppens 46-50, 30; Roland Uytde-
4j[/illigen - Jean Paul de Bruijn 40-50, 29; Kai de Zwart
S Peter de backer 31-50, 24; Jac v.d. steen - Henk Ha-
braken 20-50, 39.
erste divisie, poule 2. T. Freriks/De Zwaantjes '82 -
'erbrugge Terminals 2-6: Leon Smolders - Martin
poormans 45-37, 41; Wiljan van den Heuvel - Ron-
iy Daniëls 44-45, 48; René Dericks - Glenn Hofman
7-45, 35; Nico van den Heuvel - Kees Wittens
,'ek4-«,35.
-0,'weede divisie, poule 2. Royal/De Parel - BC
[apelle/IMD 3 8-0: Lesley Menheer - Bert Hoefna-
;els 40-38, 49; Jens van Dam - Erik van Hoorn 40-36,
11 6; Dion Bergmans - Jan van Ruiven 35-27, 50; Etien-
28ie van Damme - Arno Brouwer 35-34, 56. Gommers
31 Jrondwerken - Dallinga/Fast 4-4: Dirk Weeremans -
22terry Dallinga 34-40, 45; Mark Havermans - Mathieu
31 lerick 40-35, 44; Lennart Schrauwen - Dirk Vlerick
46!5-29, 35; Ton de Hoon - Patrick Vasseur 25-35, 50.
36> Lands Welvaren 1 - Ad Hordijk Biljart artikelen. 6-2:
29iohald van Geyt - Flor Waumans 40-40, 55; Rinus
26'arikow - Wilfried van beek 40-33, 47; Jaap Hameling
46 Wim Maarsman 35-27, 64; Louis Dallinga - Jan van
49vrimpen 35-35, 62.
34ïerde divisie, poule 4. De Stene Brug - Veilingzicht
c 6-2: Piet Koek - Jan van Oosterhout 28-35, 40;
de Kok - Ben Frijtërs 35-22, 43; Edwin Geluk -
cpTieo de Jong 30-24, 51; Arjo Hollestelle - Rien Ma-
hielse 30-25, 51.
Vierde divisie, poule 5. Wellse Vaert 2 - 't Bierwin-
29-:eltje 4-4: Michael Zwakenberg - Leo Schrauwen
.gj^.8-30, 48; Ruud Koolhoven - Cees Wissel 21-25, 74;
^.an Bogers - Fons Baart 25-23, 61; Kim van der Mast
•57 Joke Breur 20-16, 41
fierde divsie, poule 5. Wellse Vaert 1 -
r ;foondert/de Waard 6-2: Piet van Steen - Frans de
lock 30-18, 32; Mark Reijnders - Sjaan van Kuijk
"I5-12, 24; Frans Lijmbach - Bram de Waard 25-17,
1 zei8; Jac Mathijssen - Johan Visser 12-20, 31.
-jjopteam. Eredivisie. Topteam 's Lands Welvaren -
u..fjubfi Etikon 0-6: 47/2. Ian van Krieken - Henri Tille-
1 =ian 0-200, 1; 71/2. Peter de Bree - Patrick Niessen
oysM-150, 9; band. Wiel van Gemert - Jean paul de
>ruijn 24-100, 4. J&B Küpers - topteam 's Lands Wel-
'aren 4-2: 47/2. Raymund Swertz - lan van Krieken
11; 71/2. Sven Daske - Peter de Bree
ce 150-6; 3; band. Johan Claessen - Wiel van Gemert
ik "12-100,5.
(ader. Poule 8: Wellse Vaert 2 - Kanters 2-4, De Post-
,au~ioom - Honky Tonk VD 8-0, De Posthoorn 2 - Wellse
:erkfaert 2-6, Carambole Ern. - 's Lands Welv. 8-0, 't Wa-
!cht,en vink - HWA Boele 4-4, HWA Verhaar - Nieuw Ru-
"'ar">roek 4-4.
itand: Carambole em. 20-34; HWA Boele 20-32; De
HULST - De jonge atleten van RKHAV hadden gisteren
iets meer tegenstand dan normaal bij hun sprintwed
strijden.
Ze mochten namelijk tegen Daniel (voorgrond) en Alex
Ward sprinten, die een clinic gaven bij hun atletiekvere
niging. foto Wim Kooyman
Barendrecht 12-27; Prinsenbeek 14-27; Rosmalen
13-23; Rapide 14-16; Tempo 14-12; Dordrecht
12-12; Berlicum 14-4; Hoeksche Waard 14-1.
Vierde klasse C: DDHC - Shot 1-13, Liberty - Vlissin
gen 10-1, Olympia - Pelikaan 3-5, Teteringen - Bom-
melerwaard 10-1Zundert - DES 1-11.
Stand: Liberty 15-42; DES 15-38; Pelikaan 15-36; Gil-
ze Rijen 14-29; Shot 15-26; Teteringen 15-24;
Oudenbosch 15-19; Olympia 15-15; Vlissingen
15-11; Bommelerwaard 15-10; Zundert 15-5; DDHC
14-0.
Vrouwen. Derde klasse C: DES - Udenhout 0-3, Prin
senbeek - Rapid 3-0, Rapide - Hilvarenbeek 3-1, Shot
- Liberty 2-0, Vlissingen - Oirschot 1-4.
Stand: Rapide 14-42; Prinsenbeek 14-34; Pelikaan
13-27; DES 13-22; Udenhout 14-19; Oirschot 12-16;
Vlissingen 14-15; Hilvarenbeek 13-10; Rapid 14-10;
Shot 14-10; Liberty 13-7.
Vierde klasse B: DDHC - HSD 4-0, Olympia - Tempo
0-7, Oudenbosch - Gilze Rijen 1-1, Spijkenisse - Ma
de 9-0, Teteringen - Tempo'34 uitg, Zundert - Zeven
bergen 1-3.
Stand: Tempo 15-42; Spijkenisse 15-42; DDHC
14-31; Gilze Rijen 14-26; Tempo'34 13-19; Teterin
gen 14-18; Oudenbosch 15-18; Zevenbergen 15-18;
Olympia 14-13; Zundert 15-9; Made 15-8; HSD
15-6.
KORFBAL
Eerste klasse G: Tjoba - Vitesse 10-9.
Tweede klasse G: Sagitta - ACKC 10-14.
Derde klasse N: Nikantes - Gemini 7-9.
Vierde klasse J: Zaamslag - Triade 20-9.
Stand: Atlas 12-21; Zaamslag 12-18; ZKV Zu 12-13;
ODI S 12-10; SKV S 12-9; Triade 12-9; Volharding
12-4.
MOTORSPORT
Wemeldinge, clubmotorcross.
50 cc: 1. Jayden Hoek, Oost-Souburg, 100 (1+1); 2.
(10+10); 11. Joey Vergouwen, Hoeven, 69 (11+12);
12. Fabian Koppenhagen, Hoeven, 35 (-+11).
Clubklasse: 1. Rocco van Zweeden, Biggekerke, 100
(1+1); 2. Wesley de Jonge, 's-Heer Abtskerke, 92
(3+2); 3. Frank Rottier, Wemeldinge, 92 (2+3); 4. Pa
trick Potter, St. Maartensdijk, 86 (4+4); 5. Henry de
Rijke, Stavenisse, 82 (5+5); 6. Ronald Nowak, Vlissin
gen, 80 (6+6); 7. Thijs Klippel, Stavenisse, 77 (7+8);
8. Koen Jansen, Kruiningen, 74 (9+9); 9. Richard
Stout, Kapelle, 73 (8+11); 10. Floris Akershoek, Oud
dorp, 72 (10+10).
MX 1:1. Erik van der Wekken, Zierikzee, 100 (1+1);
2. Adriaan de Visser, Westkapelle, 92 (3+2); 3. Jan
Peter van de Weele, Brouwershaven, 92 (2+3); 4.
Sjaak Fase, St. Annaland, 86 (4+4); 5. Marcel van Hoe
pen, Westkapelle, 82 (5+5).
MX 2: 1. Kevin Spruijt, Meliskerke, 95 (3+1); 2. Ste
fan Hage, Goes, 94 (2+2); 3. Gino Nagtegaal, Nw en
St Joosland, 88 (4+3); 4. Siemon Verduijn, Ouddorp,
84 (5+4); 5. Bart Kuzee, Waarde, 81 (6+5); 6. Rene
Nowak, Vlissingen, 77 (9+6); 7. Machiel van Zanten,
Den Bommel, 77 (8+7); 8. Mark Boot, Burgh Haam
stede, 50 (1+-); 9. Twan van Liere, Kapelle, 39 (7+-);
10. Hans Voogd, Ouddorp, 38 (-+8); 11. Rene Moer
land, 36 (10+-).
Veteranen: 1. Kees den Dekker, 's-Heer Abtskerke,
100 (1+1); 2. Ron Bos, Goes, 90 (4+2); 3. Mykel van
de Goor, Vlissingen, 88 (2+5); 4. Ben Verschoor, Vlis
singen, 86 (5+3); 5. Stefan Bruijnooge, Wemeldinge,
83 (6+4); 6. Con van Meel, Bergen op Zoom, 78
(8+6); 7. Jacques van Putten, Wemeldinge, 76 (7+9);
8. Leo van der Cingel, Oosterland, 75 (10+7); 9. Jos
Anthonissen, Wuustwezel (B), 75 (9+8); 10. Jan Wa-
gemaker, Zonnemaire, 71 (11+10).
PAARDENSPORT
Axel. Dressuur RSV Axel. Paarden klasse Z: 1Mi
reille Cappendijk, Power (Honter.) 215; 2 Marlon Sa-
vat, Solitaire 200; 3. Valesca Lefeber (Scheldestad)
200. Tweede proef: 1. Mireille Cappendijk, Power,
Heinkenszand. Dressuur RV Allround. Paarden
klasse Z2: 1. Kees Francke, Silvano (Gouwe Reyers)
212; 2. Maxime Lefeber, Embleme Du Defey (Schel
destad) 208; 3. Kees Francke, Ulke, 207. Z1:1 Doen-
ja Bleijie, NT Motivation (Allround) 214; 2. Pricilla
Evertse, Vienna (Weelr.) 212; 3. Dianna van der
Hoek, Udessa (Z-Bev.) en Pascalle van der Kraan, Emo-
re (Braanjenhoek) 208. M2: 1. Mieke Evertse, Very
first time (Oranjezon) 191; 2. Vincent Bol, Urban
(Walcheren) 190; 3. Jeanette van Gorsel, Vaisatha
(Vlaandertse R.) 187. M1: 1. Annemiek de Widt, Figa
ro (Sasr.) 199; 2. Janet van Damme, Vïdo (Vlaandert
se R.) 185; 3. Diana van Liere, Velibor (Paardebloem)
en Jeanette van Gorsel, Sajouty Retto, 183. L2:1. Din-
ja van Liere, Zibbedy's Way (Allround) 203; 2. Mariel-
le Wagenaar, U2 (Roosendaal) 187; 3. Linda Hanse,
Onyx (Allround) 183. L1: 1. Sharinda van Sweden,
Nynke (Braanjenhoek) 185; 2. Natasja Adriaanse, Za-
zou (Weelr.) 184; 3. Danielle Merkx, Hotzes (All
round) 179.
RUGBY
Eerste klasse: Sparta - Utrecht 10-10, Alkmaar - The
Bassets 8-31, Haagse RC 2 - USRS 31-17, Ascrum -
Oemoemenoe 7-38, Waterland - ARC 1890 26-3.
Stand: Sparta 19-71; The Bassets 18-69; Waterland
16-65; The Hookers 18-54; Utrecht 17-53; Alkmaar
20-47; ARC 1890 18-36; Oemoemenoe 19-27; USRS
19-26; Haagse RC 2 19-25; Ascrum 19-12.
TAFELTENNIS
Mannen. Eerste divisie groep 2: Westa 2 - TTC Mid
delburg 7-3, Bergeyk - Charybdis 4-6, US - Kluis 3-7.
Stand: Charybdis 5-38; Bergeijk 5-34; Westa 2 5-22;
Kluis 5-22, TTC Middelburg 5-20; US 5-14.
Derde divisie groep 7: Irene - TTC Middelburg2 9-1,
Red Star'58 - De Treffers R 3-7, De Salamanders - Ar-
nemuiden 1-9.
Stand: Arnemuiden 5-41; De Salamanders 5-31; De
Treffers 5-27; Irene 5-25; Red Stars'58 5-15; TTC Mid-
meer uitslagen op www.pxc.nl
delburg 2 5-11.
Vrouwen. Eerste divisie groep 1: Victoria - SKF 2
8-2, SAR'72 - Scylla 6-4, Red Stars V - Hotak'68 6-4
Stand: Victoria 5-36; SKF 2 5-30; Scylla 6-27; Red
Stars 5-26; SAR'72 5-21; Hotak'68 6-20.
VOLLEYBAL
Mannen. Tweede divisie C: VCN Capelle - Castellum
4-0, Nesselande 2 - Zovoc 4-0, Next Dordr.2 - Voor
burg 2 3-1, Sarto - Fikszo Krimpen 3-2, Sliedrecht
Sp2 - Goirle 4-0, Mytilus - Atak'55 3-2.
Stand: Capelle 19-76; Sliedrecht Sport 2 19-67; Goir
le 19-62; Next Dordrecht 2 19-58; Nesselande 2
19-58; Voorburg 2 19-46; City Krimpen 19-45; Sarto
19-41; Atak'55 18-39; Zovoc 18-32; Mytilus 19-30;
Castellum 19-11.
Regiodivisie: Mikro Electro2 - Jola Olympus 0-4, De
Burgst - RVC Libanon 2-3, Triade VCT - WIK 3-2,
WS'92 - Udenhout 0-4, Volley Zuid - Sliedrecht Sp3
3-1, OKK'70 - Voko 1-3.
Stand: Udenhout 19-72; WIK 19-67; RVC Libanon
20-60; Mikro Electro 2 18-55; Triade VCT 18-53; De
Burgst 19-47; Volley Zuid 19-46; Jola Olympus
19-41; WS'92 19-38; Voko 19-36; Sliedrecht Sport 3
19-34; OKK'70 19-18.
Vrouwen. Regiodivisie: VCN Capelle 2 - Forza
Schouwen 4-0, Sliedrecht Sp3 - SSS 3-2, Triade VCT -
DVO 4-0, Fusion - Spirit 1-3, Volley Zuid - Mikro Elec
tro 2 1-3, Sarto 2 - Morres Hulst 0-4.
Stand: Morres Hulst 19-86; VCN Capelle 2 19-78;
Triade VCT 19-72; Spirit 19-52; Mikro Electro 2
19-51; Sliedrecht Sport 3 19-44; Fusion 19-41; Sarto
2 19-36; Volley Zuid 19-36; Forza Schouwen 19-34;
SSS 19-28, DVO 19-12.
Promotieklasse B: Sic Pugno - Jola Olympus 0-4, De
Burgst 2 - Goirle 3-1, Volcom - Mikro Electro3 0-4,
Savok - Zuvo 0-4, WS'92 - Udenhout 3-1, Sarto 3 -
Voko 0-4.
Stand: Zuvo 17-70; De Burgst 2 18-68; Udenhout
19-57; WS'92 19-51; Goirle 19-49; Mikro Electro 3
19-44; Jola Olympus 18-42; Voko 18-38; Savok
18-37; Volcom 19-36; Sic Pugno 19-34; Sarto 3
19-29.
TURNEN
Vlissingen. Regiokampioenschap acrogym. Trio
C-lijn: 4. Manon Swart, Iris Jansen en Fleur v/d Peijl
(Forza); 5. Daisy van der Hooft, Judith van der Meij-
den en Loïs Aerts (THOR).
Damesparen D-lijn: 3. Shannon Versyp en Kelly Haak
(THOR) 4. Eveline de Jonge en Aurelia Ciarelli; 5. Cin
dy Eijkelenboom en Stephanie Dekker; 7. Britta Vers
luis en Madeion Clarisse; 8. Anne Steendijk en Yvette
Rijswijk; 9. Senna Bommeljé en Iris Louwerse (DUO);
10. Judith de Hullu en Iris Looij (allen Forza).
Junioren D-lijn: 3. Eslie Baars, Anne van de Velden
en Fleur Isaksson (Forza) 4. Yentel Wouters, Violet
van Tol, Aylin Tanfer (VTV).
Damesparen E-lijn: 6. Lisanne Geschiere en Natanya
Blankers, 7. Danique Eijkelenboom en Sylvie Brou
wer; 8. Frances Coolin en Amber de Ridder (allen
DUO)
Trio E-lijn dames Senioren: 2. Ellen Huige, Manon
Huige, Nienke van den Boom (Forza) 3. Emmie van
Rumste, Sharida Hofman, Kim Dijkema.(Forza) Junio
ren^. Elze Kamerling, Julia Geschiere en Lisa Mout-
haan (DUO) 3. Luna van der Straaten, Kyla Siewe en
Roxanne Beekmans (VTV).
WATERPOLO
Mannen. Vierde klasse F: Nayade Classic - DZT 2
7-3, De Schelde - Merlet 9-8, Njord 2 - De Vennen
7-3, HZPC Horst - De Rog 8-12, SBC 2000 - Spio 4-2.
Stand: PSV 3 17-46; SBC 2000 18-43; De Rog 18-42;
Nayade Classic 18-35; Merlet 18-29; De Schelde
18-27; De Vennen 18-25; Njord 2 18-25; Spio 18-16;
Nuenen 17-12; HZPC Horst 18-7; DZT 2 18-6.
Eerste klasse: Argo - De Stormvogel 13-5, SWNZ 2 -
Aquamigos 10-4, Zeester Meerv. - SWNZ 5-9, HZPC
Horst 2 - DBD 4-8, BZ&PC - Arethusa 2 12-5, SBC
2000 2 -Hellas Glana 2 12-5*
Stand: DBD 18-51; Argo 19-42; Aquamigos 19-40;
De Stormvogel 19-34; SWNZ 19-30; Arethusa 2
19-27; BZ&PC 18-27; SBC-2000 2 18-21; SWNZ 2
17-18; Hellas Glana 2 17-15; HZPC Horst 2 18-12,
Zeester Meerval 17-9.
Vrouwen. Eerste klasse: De Schelde - PSV 3 3-10,
De Vennen 2 - De Treffers 5-8, Njord 2 - De Vennen
9-6, Argo 2 - Lutra 9-3.
Stand: Argo 2 18-54; Njord 2 17-34; PSV 3 17-30;
De Vennen 16-29; De Treffers 17-24; Nayade 16-22;
WSG Warres 2 15-20; De Schelde 16-19; Argo
17-16; Lutra 17-12; De Vennen 2 16-4.
Derde klasse: Waterproof - Merlet 3-8, Gorgo - De
Ganze 5-4, Brunssum - SWNZ 2 3-3, WSG Warres 4 -
DBD 12-2.
Stand: WSG Warres 4 14-42; Gorgo 15-27; DBD
13-23; Brunssum 14-23; Merlet 14-22; SWNZ 2
14-20; De Rog 15-20; De Ganze 16-16; Hieronymus
2 12-8; Waterproof 13-2.
WIELRENNEN
Burgh-Haamstede, Fietswereld Bouwman landelij
ke jeugdwedstrijd mountainbike. Categorie 1. Jon
gens: 1. Wesley Damiaans (HRTC DOK). Meisjes: 1
Sabine Snoeijer (Zuidwolde), 4. Emma Verloop
(X_Treme).
Categorie 2. Jongens: 1. Jeroen Lamens (Westland
WV), 3. Mick van Dijke (X-Treme), 4. Tim van Dijke
(X-Treme), 6. Jarno Reijnhoudt (X-Treme), 8. Damy
Vader (X-Treme), 14. Noël van de Vrie (X-Treme).
Meisjes: 1Anouk Pelsinger (Zuidwolde).
Categorie 3. Jongens: 1. Menno Don (Noord-Hol
land), 5. Joppe de Vries (X-Treme), 14. Jeroen Louwer
se (X-Treme), 15. Koen van Marrewijk (X-Treme), 16.
Willem-Jan Koeman (X-Treme). Meisjes: 1. Romy Be
rends (Bar-End Apeldoorn), 2. Aimee Schoe (X-Tre-
me).
Categorie 4. Jongens: 1. Marino Noordam (West-
land WV). Meisjes: 1. Daniëlle Runhart (Zuidwolde),
2. Didi de Vries (X-Treme).
Categorie 5. Jongens: 1. Sven Burger (Noord-Hol
land), 3. Marijn de Vrieze (X-Treme), 12. Erik Boer
(X-Treme). Meisjes: 1. Marlo Koevoet (Licht Verzet).
Categorie 6. Jongens: 1. Rik Jansen (Licht Verzet), 4.
Milan Vader (X-Treme), 17. Guido de Neve (X-Tre
me). Meisjes: 1. Julia Schrooder (Noord-Holland).
Categorie 7. Jongens: 1. Rick Goeree (Emmen), 13.
Pim van de Swaluw (X-Treme).
Kruiningen, Derde Trainingsrit TMZ. Amateurs A:
1. Jacq Schuit (Oost-Souburg), 2. Franqois Franse
(Kwadendamme), 3. Franklin Klaasse (Heinkenszand),
4. öennis Mesu (Middelburg), 5. Edwin Franse
(Goes).
Amateurs B: 1. Jarno Veerhoek (Ritthem), 2. Remi
Potappel (Sint-Maartensdijk), 3. Tom van Houte
(Sint-Jansteen), 4. Alex de Haan (Heinkenszand), 5.
Bram Neele (Oude Tonge).
Amateurs 40+: 1. Jan Meijers (Driewegen), 2. Wim
Oosse (Middelburg), 3. Daaf van der Maas (Geers-
dijk), 4. Adri-Jo van den Dries ('s-Heerenhoek), 5.
Leon Westsrate (Oud-Beijerland).
S/P-klasse: 1 Richard van Gils (Vlissingen), 2. Randy
van Gils (Vlissingen), 3. Ronald van Velzen (Oostkapel-
le), 4. Corina Wisse (Krabbendijke), 5. Guido Pruim-
boom (Kortgene)..