Familieberichten Jane Dingemanse-Roelse Jan van Eek P. Harthoorn-Westdorp Pietje Remondus Edemondus Jacobus Kouijzer Cornelis Marinus Lindenbergh Leuntje van Eijzeren SamuëlMaljaars Liesbeth Mattheijssen-Becht Jacoba Jacomina Meijer-Slabbekoorn Fleur Johannes van Mourik kük ,okop mensenlinq.nl Adriana Nieuw dorp-Schouwenaar Johannes de Pree Jorina Schouwenaar-Blaasse Rozalia Maria de Smet-Mel J\ t fflofma/i Gilles Tramper 38 I Zaterdag 21 maart 2009 Onze dankbaarheid gaat uit naarallen die hun medeleven hebben betoond door hun aanwezigheid, kaarten en telefoontjes na het overlijden van onze schoonzus en tante Mede dankzij 'Uitvaartbegeleiding Marea' en de mooie woorden van Els de Haan, hebben wij de waardige samenkomsten begrafenis als bijzonder ervaren. Hiervoor onze oprechte dank. Familie Dingemanse Westkapeile, maart 2009 Ik heb je bij me, diep in mij Daarom ben je zo dichtbij Uw medeleven en belangstelling waren hartverwarmend na het plotselinge overlijden en bij het afscheid van mijn maatje en grote liefde, onze innig geliefde en zeer zorgzame man en vader Het verdriet en het gemis blijven, maar wij waren diep getroffen door uw warme woorden van troost, de vele kaarten en lieve brieven, telefoontjes, een handdruk, een arm om ons heen. De enorme belang stelling bij het afscheid liet zien, dat Jan een speciaal plekje had bij een ieder. Dit alles is ons zeer tot steun om het onbegrijpelijke te aanvaarden, om zonder hem verder te moeten. Hiervoor onze oprechte dank. Wilma en Gwen van Eek Hartverwarmend en fijn was het te ervaren dat zo velen met ons meeleefden na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en over oma Wij willen een ieder hartelijk bedanken voor de vele blijken van medeleven. Dit was voor ons een grote steun. Familie Harthoorn Heinkenszand, maart 2009 DANKBETUIGING Lieve mensen, familie, vrienden en kennissen. Uw medeleven voor en na het overlijden van onze vader en grootvader en de overweldigende belangstelling bij de crematie, maken het voor ons heel moeilijk u allen hiervoor persoonlijk te bedanken. De vele lieve reacties en steunbetuigingen zijn een grote steun voor ons bij de verwerking van dit grote verlies. Op deze wijze willen wij u hiervoor bedanken. Een speciaal woord van dank aan pastoor Smeets, het West Zeeuws Vlaams Gregoriaanskoor en Uitvaartverzorging Vera Quataert. Kinderen en kleinkinderen Oostburg, maart 2009 "Huil maar niet omdat ik er niet meer ben, maar glimlach omdat ik er was Onze oprechte dank voor de hartverwarmende blijken van medeleven die wij ontvingen na het over lijden van mijn/onze echtgenoot, vader, grootvader en overgrootvader Het is een troost te weten dat wij niet de enigen zijn die hem missen. Dit zal ons ook tot steun zijn in de komende tijd. Namens de familie: J. Lindenbergh-van Keulen Goes, maart 2009 DANKBETUIGING Daar het ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken, willen wij langs deze weg allen, die hoe dan ook, meegeleefd hebben tijdens de ziekte, na het overlijden en bij de begrafenis van onze geliefde zuster, tante en oudtante daarvoor hartelijk dankzeggen. Het heeft ons goed gedaan zoveel meeleven uit het gehele land te mogen ondervinden. Namens ons allen: Familie van Eijzeren Middelburg, maart 2009 Uw belangstelling en de vele blijken van medeleven die wij van u ontvangen hebben na het overlijden van onze lieve vader, opa en overgrootvader hebben ons goed gedaan. Daarvoor willen we u allen hartelijk bedanken. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Aagtekerke, maart 2009 DANKBETUIGING Langs deze weg willen wij u allen hartelijk bedanken voor de kaarten, bloemen en vele andere blijken van medeleven, die wij van u ontvingen tijdens het ziek bed en na het overlijden van Uw belangstelling was en is voor ons een grote steun. Een speciaal woord van dank aan dr. den Ouden, de thuiszorg en aan Miranda Brasser van DELA. Eddy Mattheijssen Kinderen en kleinkinderen De warme belangstelling en de vele blijken van medeleven en vriendschap die wij mochten ont vangen na het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, oma en overoma hebben ons goed gedaan. Wij willen u hiervoor hartelijk bedanken. Jan Gré Ina en Fons Klein- en achterkleinkinderen Kapelle, maart 2009 Wij danken alle lieve familie, vrienden, kennissen en patiënten voor de steun en medeleven na het overlijden van onze lieve Fam. van MIEGHEM Voor uw medeleven betoond tijdens de ziekte en na het overlijden van onze geliefde man, (schoon)vader en opa Betuigen wij u onze oprechte dank. Uit de vele kaarten, brieven en gesprekken en de grote belangstelling bij de begrafenis bleek dat hij bij velen geliefd was. Het was voor ons hartverwarmend en bemoedigend. Gods ondersteuning in zijn leven en sterven geeft ons moed en kracht om verder te gaan. Familie van Mourik-van der Wekken Zierikzee, maart 2009 Voor uw blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, aan ons betoond tijdens het ziek-zijn en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, oma en overoma - Adri - betuigen wij u onze welgemeende dank. W. Nieuwdorp Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Wemeldinge, maart 2009 Samenzijn rondom het afscheid van een dierbare met mensen om je heen doet goed. Een hartelijk woord, een gebaar, een kaart ontvingen wij na het heengaan van Dankjewel omdat u er was en voor uw blijk van mede leven. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Yerseke, maart 2009 Daar het ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor de zeer vele blijken van belangstelling en het medeleven dat wij van u mochten ondervinden voor en na het overlijden van onze geliefde, zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder 'i willen wij u langs deze weg onze welgemeende dank betuigen. Fam. M.L. Schouwenaar G.C. van Belzen-Schouwenaar Klein- en achterkleinkinderen Middelburg/Vlissingen, maart 2009 Aan allen, die tijdens het ziekbed, het overlijden en de crematie van onze moeder, schoonmoeder, oma, over-oma, zus en schoonzus hun liefdevolle belangstelling en steun aan ons hebben betoond, betuigen wij onze welgemeende dank. Uw warmte en medeleven heeft ons hart verlicht in deze droevige tijd. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Broer, zus en schoonbroer Axel, maart 2009 Wij willen u bedanken voor uw medeleven na het overlijden van onze moeder, groot- en overgroot moeder Dit heeft ons erg goed gedaan. Wij bedanken het personeel van de verpleegafdeling van De Kreek (voorheen 't Uus) in Westkapeile voor hun liefdevolle verzorging. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Westkapeile, maart 2009 De grote belangstelling die wij hebben ondervonden na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa was hartverwarmend. Hiervoor onze oprechte dank. E. Tramper-de Jonge Kinderen en kleinkinderen 's-Gravenpolder, maart 2009

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 80