Familieberichten Pieter van Belzen Pieter van Belzen Pieter van Belzen Piet van Belzen Piet van Belzen Piet van Belzen Piet van Belzen Piet van Belzen Piet van Belzen Piet van Belzen Pieter van Belzen Piet van Belzen Piet van Belzen 26 I Zaterdag 21 maart 2009 nik ook op uiensenLirtq.nl "Nochtans zal ik bestendig bij Uzijn, Gij hebt mijn rechterhand gevat Psalm 73:23 Tot ons grote verdriet, maar in de zekerheid dat hij nu bij zijn geliefde Heere en Heiland mag zijn, is plotseling van ons heengegaan mijn innig geliefde man, onze lieve, zorgzame pa en opa Piet Echtgenoot van Elisabeth Cornelia Smaardijk in de leeftijd van 53 jaar. Arnemuiden: Els van Belzen-Smaardijk Arnemuiden: Rinus en Jeamantha van Belzen-Hage Pieter, Janthijs Arnemuiden: Petra en Kees Marteijn-van Belzen Björn, Amber Westkapelle: Sander en Willemieke van Belzen-de Korte Arnemuiden: Remco van Belzen Arnemuiden: Daniël van Belzen 19 maart 2009 Walstraat 11,4341 CK Arnemuiden Mijn man en onze pais thuis. De begrafenis zal plaatsvinden D.V. 25 maart 2009 om 12.15 uur op de algemene begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Hieraan voorafgaande is de rouwdienst in de Gereformeerde kerk, Kerklaan 2 te Arnemuiden, die aanvangt om 10.45 uur en geleid zal worden door ds. C. Bijman. Er is gelegenheid tot afscheid nemen voorafgaande aan de rouwdienst vanaf 9.45 uur. Na afloop van de begrafenisplechtigheid is er gelegen heid de familie te condoleren in de Gereformeerde Kerk. Geen bloemen Geen toespraken Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Hoger dan de blauwe luchten en de sterretjes van goud woont de Vader in de hemel Die van alle kinderen houdt. Lieve opa Helaas zullen we dit niet meer samen kunnen zingen. We zullen je missen. Je Kleinkinderen: Pieter Björn Janthijs Amber Waar je zo trots op was. Heden behaagde het de Heere van ons weg te nemen onze lieve zoon, broer, zwager en oom echtgenoot van Els Smaardijk in de leeftijd van 53 jaar. Sterke de Heere ons in dit zware verlies. Arnemuiden: M. van Belzen P. van Belzen-van Belzen Magda en Joos Baas Jaap en Thea van Belzen Krina van Belzen Margriet en Johan Marinus en Mariska Angelo Vallery en Thomas Met verslagenheid hebben we kennis genomen van het overlijden van onze lieve neef echtgenoot van Els Smaardijk Wij wensen de familie veel sterkte toe. Middelburg: J. Baars-van Belzen K.M. Baars Arnemuiden: G. Siereveld-van Belzen J. Siereveld J. de Nooijer-van Belzen J. van Belzen J. van Belzen-van de Ketterij Arnemuiden, 19 maart 2009 Al staat de zee ook hol en hoog En zweept de storm ons voort, Wij hebben 's Vaders Zoon aan boord En veilig strand voor 't oog (uit Joh. De Heer) Verdrietig geven wij u kennis dat geheel onverwachts is overleden onze lieve schoonzoon, zwager en oom in de leeftijd van 53 jaar. Nieuwerkerk: Bert en Corrie Smaardijk Wolphaartsdijk: Maatje en Kees Hoogerhuis Yerseke: Rob en Betsy Smaardijk Aagtekerke: Jolanda en Jan Kodde Patrick, Stefan Bruinisse: Ingrid en Ad Bosselaar Bart, Willem-Jan, Julia Wij wensen Els, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Het bestuur van de Stichting Arnemuiden helpt Teius Roemenie deelt met grote verslagenheid mee dat de Heere uit hun midden plotseling heeft weggenomen, mede bestuurslid en penningmeester Wij wensen de familie van Belzen Gods troost en nabijheid toe. Namens het bestuur, W. Joosse, voorzitter A. van Dalen, secretaris Mede Namens Association Maris Teius Roemenie, J.D. Mateica, President G. Campean, Secretary Arnemuiden/Teius Roemenie, 20 maart 2009 Bedroefd namen wij kennis van het plotseling overlijden van Vader van onze vriend Remco we wensen Remco en zijn familie veel sterkte toe. Christian, Colin, George en Maartje, Jan-Rico en Iona, Joey, Ricky, Stefan en Stefano Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Zijn warme persoonlijkheid, gulle lach en spontaniteit zullen wij missen. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en verdere familie heel veel sterkte toe. Sander de Nooijer Lia Schroevers Salomon en Cobi de Nooijer Mirjam de Nooijer En overige medewerkers Makelaarskantoor De Nooijer Met ontsteltenis hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze collega |i Piet was het gezicht van onze bank in Arnemuiden. Recentelijk nog benoemd in zijn nieuwe rol als j ambassadeur. Een rol die hem op het lijf geschreven j was. j Piet heeft zich vele jaren met veel energie en bevlogenheid ingezet voor onze bank. Wij verliezen in hem een bijzonder toegewijde en loyale collega. Wij wensen de nabestaanden van Piet sterkte en 1 kracht toe bij de verwerking van dit onverwachte verlies. Medewerkers, directie en Raad van Commissarissen Rabobank Walcheren/Noord-Beveland f Wij zijn verdrietig omdat onze collega plotseling overleden is. Piet blijft in onze herinnering als een innemende warme persoonlijkheid, die een ieder op zijn manier wist te raken. Wij wensen de nabestaanden van Piet veel sterkte. i Rabobank Walcheren/Noord-Beveland Team adviseurs Hypotheken Vermogen: Martin van den Berge, Mieke Blommaert, Jan Brouwers, Anja Deij, Rob Geldof, Wilbert de Hond, Cathy Hubregtse, Johan Janse, Lein Kodde, Kim Minderhoud, Arno Rotte, Merijn Schooleman, Ludo Schroeijers, Lisanne Stokx, Inge Verhage, Evert Wisse f I Wij hebben verschillende jaren met veel plezier met Piet samengewerkt en wij zullen hem heel erg missen. Onze gedachten gaan uit naar Els, de kinderen, klein kinderen en verdere familie. Wij wensen hen veel sterkte toe. Collega's van de binnendienst: Sam, Martijn, Bart, Monique, Wilma, Wil, Sue, Susanne, Monique, Giny, Filiz, Marlies, Leoniek, Rob, Nicolette, Nerea, Eline, Veronic, Huib en Eef Met verbijstering hebben wij kennisgenomen van het onverwachte overlijden van de vader van onze werkneemster en collega Petra Wij wensen Petra en haar familie heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Directie en medewerksters Business Travel Rosa VakantieXperts Rosa Verslagen zijn wij door het plotseling overlijden van Piet was jarenlang actief als jeugdleider/trainer en lid van onze sponsor commissie. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familie heel veel sterkte toe met dit verlies. Namens: Bestuur Voetbal Vereniging Arnemuiden Jeugdcommissie Sponsorcommissie Met verbijstering namen wij kennis van het plotseling overlijden van Vader van onze ploeggenoot Remco Wij wensen Remco en de verdere familie heel vee steun toe in deze moeilijke tijd Spelers en begeleiding A-l Voetbalvereninging Arnemuiden

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 62