de emotie..: j^-Q -PP familieberichten Familieberichten (J) I11ensenlinq.nl Wat blijft is Adriana Christina Wattimena-Mual Adriana Christina Wattimena-Mual Lieve Deetje Adriana Christina Wattimena-Mual Adriane Christina Wattimena-Mual Lieve tante, oma-ani Deetje Adet Wattimena-Mual Marnix Cornelis Adriaan Oosterling v y familieberichtenontine.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant J DauküïïiuijiifBj Ursula Boogaart-Vaal Jozias Boone Annette Delles-Bohler 34 I Zaterdag 21 maart 2009 kijk ook op Psalm 121, Een pelgrimslied Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen en na alle fijne jaren die we samen mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn vrouw en mijn moeder (Adet) in de leeftijd van 49 jaar. Middelburg: Dicky Wattimena Sharmaine Correspondentieadres: Arnelaan 21,4335 TA Middelburg Adet is opgebaard in haar ouderlijk huis aan de Rijnstraat 55 te Middelburg, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen maandag 23 maart van 14.00 tot 16.00 uur en van 19.00 tot 21.00 uur. De vertroostingsdienst zal gehouden worden op dinsdag 24 maart om 20.00 uur in de Beth Cherem Kerk, Burgemeester Stemerdinglaan 123 A te Oost-Souburg. De uitvaartdienst zal gehouden worden op woensdag 25 maart om 10.30 uur in bovengenoemde kerk. De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 25 maart om 15.00 uur op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Adet houdt van witte bloemen Dankbaar voor alle liefde en zorg die wij tijdens haar leven van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis dat de Heere tot Zich riep, mijn dochter, onze zus, tante, mama-ani en oma "Adet" Papa Eli Mama Mien Bung Jack Edu Christa Usi Sina Bung Ed Perros Greet Buang Ria Koen Carin Daan Bram Marit En alle neven, nichten, achterneefjes en -nichtjes Zwijgzaam, stil en zonder vragen, heb je je ziekte gedragen. Je vocht met al je levenskracht voor elke nieuwe dag en nacht. Zo ben je langzaam moegestreden, van ons weggegleden. Na een dappere en ongelijke strijd uitje lijden bevrijd. Rust zacht lieve Deetje... Je zusje en broertjes, Carin Bram en Koen "Selamat Jalan Ina-Seu" Bedroefd en toch dankbaar dat aan haar lijden een einde is gekomen, delen wij u mede dat na een langdurige ziekte, die zij op bewonderenswaardige wijze heeft gedragen een einde is gekomen aan het leven van onze schoonzus, tante en oma "Adet" Papa Eli t Mama Anna t Familie Simon en Erna Wattimena-Bax Familie Lucas en Otta Waisapy-Wattimena Familie Marie en Otis Siwabessy-Wattimena Familie Hein en Vonny Wattimena-Latumahina Familie Junus en Lies Saija-Wattimena Familie Jozef en Marja Wattimena-Latumeten Familie Robbie en Joke Lelapary-Wattimena Familie Ferry en Nora Wattimena-Manusama Familie Chris en Poppy Wattimena-Manusiwa Wij zijn verdrietig en geschokt door het overlijden van onze nicht Rust nu maar uit Adet, je hebt je strijd gestreden, je hebt het zo ontzettend moedig gedaan. Wie kan begrijpen hoe je hebt geleden, en wie kan voelen watje hebt doorstaan. Wij zullen je missen en wensen je dochter Sharmaine, man Dicky, familie Mual en schoonfamilie Wattimena heel veel sterkte toe, bij het verwerken van dit groot verlies. DTFam. Izaac Jacobis Nuhumury-Philpina Mual Familie Nahumury-Tonikoe Middelburg Fam. Ph. Nahumury Fam. E.E. Nahumury Fam. J. J. Nahumury Fam. L. Nahumury anak-2, tjutju-2 Uit het oog, maar niet uit het hart. We zullen u missen. Ferry Tina en Danicha Verbijsterd zijn we door het bericht dat na een lange ziekteperiode toch nog onverwacht onze zeer gewaardeerde collega is overleden. We hebben Adet opgeslagen in onze harten. Zij stond altijd voor ons klaar, goedgemutst, hartelijk en dienstverlenend. Wij wensen Dicky en Sharmain heel veel sterkte bij het dragen van dit grote verlies. Namens bestuur en medewerkers Scoop, Dick van den Bout Dick Janse je hebt je strijd gestreden tot het allerlaatste toe. Aan het èinde van de winter sloot jij voorgoed je ogen. De lente brengt een nieuw begin Je lichaam keert terug, de aarde in. Ie ziel is vrij, je hebt nu rust. De cirkel die je begon, is rond. Na een lange dappere strijd is op veel te jonge leeftijd overleden mijn lieve zoon, broer en zwager Na een moegestreden leven heeft hij voor een weloverwogen stap gekozen, zodat hij nu de rust heeft gevonden waar hij zo naar verlangde. A 4 juli 1971 119 maart 2009 Terneuzen: Tiny Oosterling-Wissel Terneuzen: Diana Oosterling Mare Suijkerbuijk Terneuzen, 20 maart 2009 Noteneeweg 19 4535 AS Terneuzen De rouwdienst zal worden gehouden op dinsdag 24 maart 2009 om 14.00 uur in de Opstandingskerk, Bellamystraat 74 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenisplechtig heid in de Opstandingskerk. ^0? De vele blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve en zorgzame moeder én oma hebben ons zeer getroffen. Al de uitingen van deelneming, persoonlijk schrijven en uw aanwezigheid bij de begrafenis waren voor ons f een grote steun. Onze oprechte dank hiervoor. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Kloosterzande, maart 2009 Voor de vele blijken van medeleven die wij, zowel persoonlijk als schriftelijk, mochten ontvangen na het overlijden van onze geliefde vader, schoonvader en (over)opa betuigen wij u onze oprechte dank. Het heeft ons erg goed gedaan. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Goes, maart 2009 Voor al uw blijken van medeleven na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder en oma, mevrouw willen wij u hartelijk bedanken. Uw medeleven heeft ons goed gedaan. Familie Delles Westdorpe, maart 2009 De overweldigende belangstelling en deelneming welke u ons heeft betoond na het overlijden van onze lieve pa en opa Hilair Leonardus Dierikx hebben ons diep getroffen.Wij zijn u zeer dankbaar voor de steun en troost welke ons dit heeft gegeven. Daar het ons onmogelijk is u allen persoonlijk te schrijven betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. Kinderen en kleinkinderen Familie Dierikx Aardenburg,maart 2009

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 36