Familieberichten HlQnsenlinq.nl Ir. Johannes Roest weduwnaar van Roos Dam Officier in de Orde van Oranje Nassau mevrouw G.A. Hoff man-Manusama Gerry Hoffman-Manusama Frans Roovers Willeboord Verstraate Bo Verstraate Boord Verstraate 30 I Zaterdag 21 maart 2009 kijk ook op So, either by thy picture or my love, Thyself, away, are present still with me, For thou not farther than my thoughts canst move, And I am still with them, and they with thee; Or, if they sleep, thy picture in my sight Awakes my heart to hearts and eye's delight. William Shakespeare Diep bedroefd om haar heengaan heb ik afscheid genomen van mijn lieve vrouw Maria Anna Lauret echtgenote van Johannis Oosterling Groede, 22 juli 1929 Breskens, 19 maart 2009 Breskens: J. Oosterling Mijn dank, respect en waardering gaan uit naar het verplegend personeel van de verpleegafdeling van De Hooge Platen". Hooge Platen, 17-205 4511 AA Breskens De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op dinsdag 24 maart om 14.00 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Je moeder blijft je moeder, zo eigen en vertrouwd. Je wilt haar niet graag missen, omdat je van haar houdt. Maar eens dan komt de dag, dat je haar moet laten gaan. Je verstand zegt dat het goed is, maar in je ogen blinkt een traan. Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen Na alle fijne jaren die wij met haar mochten beleven hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van onze lieve en zorgzame moederschoonmoederoma overgrootoma Maria Cecilia Mornout - Dobbelaere weduwe van Petrus Johannes Mornout in de leeftijd van 83 jaar Brugge Martine en Bert Daneels-Mornout Esther en Steven Kobe, Ward Marjon en Veerle Oostburg Nicole Mornout Alexander Daniël Alphen a/d Rijn Mare Mornout Janny Koopman Oostburg, 20 maart 2009 Correspondentieadres Oude Stad 56 4501 J C Oostburg. Oe uitvaartdienstwaarvoor u bent uitgenodigd zal worden gehouden op dinsdag 24 maart om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Eligius te Oostburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de r k begraafplaats aldaar. Gelenheid tot condoleren op de begraafplaats. Geen bezoek aan huis Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Met grote verslagenheid geven wij u kennis van het plotselinge overlijden van onze lieve en zorgzame vader, schoonvader, opa en overgrootopa Rotterdam, 6 juni 1923 Schoondijke, 18 maart 2009 Breskens: Rozet en Ko van Velzen - Roest Bianca en Jos Raf Esther en Robin Faith Angelique Aardenburg: Maaike en Adrie Butijn - Roest Rozet Johanna Schoondijke: Hanneke Roest in herinnering Tragel Oost 23 4507 JA Schoondijke De crematie zal in besloten familiekring plaatsvinden. Er is gelegenheid de familie te condoleren op maandag 23 maart vanaf 17.00 uur in Dienstencentrum "De Moaneblusser", Buys Ballotstraat 4 te Schoondijke. Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Het gemeeentebestuur van Middelt urg keeft met grote verslagenheid kennis genomen van ket overlijden van in de leeftijd van 62 jaar. Mevrouw Hoffman was vanaf 2 mei 1980 kij de gemeente werkzaam, eerst als afdelingssecretaresse en daarna als directiesecretaresse van de toenmalige dienst Stadsbeheer. Vanaf 2004 was zij management assistente voor het gehele management van onze gemeente. In die lange periode hehhen wij haar leren kennen als een zeer collegiale en integer medewerkster met een groot verantwoordelijkheidsgevoel. Interesse in de medemens en een positieve opgewekte houding waren daarhij kenmerkend. Wij verliezen in haar dan ook een zeer gewaardeerde collega die door ons allen gemist zal worden. Wij wensen haar echtgenoot en verdere familie veel sterkte toe voor de komen de tijd. Burgemeester en wethouders van Middelburg, Mr. J.M. Schouwenaar, burgemeester, Mr. A. van den Brink, secretaris. Verdrietig en verslagen zijn wij door het overlijden van onze zeer gewaardeerde en sympathieke collega Wij hehhen grote bewondering voor de wijze waarop zij haar strijd heeft gestreden. Ook tijdens haar ziekte bleef zij een zeer betrokken collega. Zij was zorgzaam en stond altijd voor iedereen klaar. Wij zullen haar ontzettend missen. Wij wensen Ruud en de familie veel sterkte toe. Collega's afdeling facilitaire zaken Addie Gert Karen Sonja Ans Harm Leo Suzanne Arlene ilona Lia Tan ja Barry Jaap Lilian Vicky Chris Jack Marika Wendy Christa Jan Martin Wim A. Cor Janine Monique Wim P. Elma Jeannette Rina Els Ko Roh Eva Joke Silvia Als de windje meeneemt zulje met storm zo dichtbij zijn Verdrietig laten wij u weten dat toch nog onverwacht is overleden mijn lieve vader, mijn zoon, onze broer en oom in de leeftijd van 53 jaar. 's-Gravenpolder: Pim Roovers Anne Brevoord Goes: Ad Roovers t Mies Roovers-Vervoordeldonk Goes: Carin Roovers Peter Reinders Jeroen en Els Mattijs f, Suzanne Kloetinge: Alexander Roovers Atie Roovers-Isphording Elke, Bas, Eva, Stefan Koeweit: Tom Roovers Saara Roovers-Voutilainen Lasse, Janne, Sakke, Tessa Goes: Rumy Roovers Goes, 19 maart 2009 Correspondentieadres: Koningin Julianastraat 8,4481 AW Kloetinge De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden dinsdag 24 maart om 11.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Na een langdurige en moeilijke tijd is overleden onze neef A 19 juli 1930 120 maart 2009 Neven en nichten Wij zijn het woonzorgcentrum 'De Kreekbijzonder dankbaar voor de zeer liefdevolle en goede verzorging van onze neef. Correspondentieadres: L. van Peene Molenweg 6 4361 BW Westkapelle Er is gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag 24 maart van 12.15 - 12.45 uur in Jeugdgebouw aan de Marktte Westkapelle. Aansluitend zal hier om lS.OO uur de rouwdienst worden gehouden, waarna de begrafenis zal plaats vinden om 14.00 uur op de begraafplaats te West kapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Jeugdgebouw. Na jarenlange vriendschap hebben we afscheid moeten nemen van Vele mooie herinneringen zullen ons altijd bijblijven. Ko en Corrie Gabriëlse en kinderen Jan en Jodien Lievense Westkapelle, 20 maart 2009 Toch nog onverwacht is overleden onze buurman en kennis Bo en Mientje Gabriëlse Arnold en Manon Lennard, Ivan, Mirte Monica en Johan Jestin Jan en Rina Lievense Arjan en Anita Dave en Ellen Jongepier Westkapelle, 20 maart 2009

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 32