Familieberichten Piet van Belzen Pieter van Belzen Piet van Belzen Piet van Belzen Piet van Belzen Johannes Cornelis Brusselaars Piet van Belzen t Cecile Marie Heij ens-Dehulsters Gerard Dé van der Heijden-6eertse Dé van der Heijden Simon Koppejan 28 I Zaterdag 21 maart 2009 kijk ook op fneriseniinq.nl Verslagen staan wij stil bij het overlijden van onze coach Wij zullen Piet aan de zijlijn missen. Wij wensen zijn vrouw,kinderen en verdere familie veel kracht toe. Johan, NelisRonnie Spelers w Arnemuiden Cl Justin, Justin, Sander, Jarco, Rowin, Guus, Joni, Giovanni, Menno, Desley, Yannick en Joey Met verbijstering hebben wij kennisgenomen van het onverwachte overlijden van de vader van onze werkneemster en collega Petra. Wij wensen Petra en haar familie heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Directie en medewerksters Business Travel Rosa VakantieXperts Rosa Rom 8:38,39 Want ik ben verzekerd dat niets mij kan scheiden van de liefde Gods welke is irt Christus Jezus onze Here. Geen woorden kunnen beschrijven hoe wij Piet zullen missen. Hij mag nu juichen voor Gods troon. Wij willen Els, de kinderen en familie opdragen aan God. De Bijbelstudiegroep Lieven en Will Bram en Dora Corrie Ad en Dirna Henk en Marlies 19 maart 2009 We zijn diep getroffen door het plotseling overlijden van onze leraar Bijbelkennis Wij wensen Els, kinderen, kleinkinderen, ouders en overige familie veel sterkte toe. Piet we zullen je missen! je Bijbelkennis groep Alex en Sandra Jan en Crista Corcell en Chantal Mirna en Stefan Arnemuiden Thalitha Mariëlle Marije Tot ons kwam het droeve bericht dat de vader van onze klasgenoot Daniel van Belzen onverwachts is overleden. Wij wensen hem en zijn familie sterkte en Gods nabijheid toe om dit grote verlies te dragen. Leerlingen klas 2e en mentor Dhr. A. Goedbloed Calvijn College Middelburg Rob Anne Wilma Ron Erwin Anja Bert Dennis Stoffelien John Hanneke Annemiek Rien Jane Tessa Willv Johanna Berna Martine Suzanne Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het onverwachte overlijden van de vader van mijn compagnon en van mijn werkgever Wij wensen Sander en zijn familie heel veel kracht en sterkte toe met het verwërken van dit onvoorstelbare verlies. Administratiekantoor Beeke van Belzen Jan Beeke Mattheo Visscher Vlissingen, 21 maart 2009 En als ik dood ga, huil maar niet. Ik ben niet echt dood moet je weten. 't Is maar een lichaam wat ik achterliet. Dood ben ik pas als jij me bent vergeten. Vol verdriet om de leegte die hij bij ons achterlaat, doch zeer dankbaar voor alle zorg en liefde die wij van hem mochten ontvangen, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zorgzame vader, schoonvader, groot- en overgrootvader Sinds 16 juli 2007 weduwnaar van Alida Janssen Op de leeftijd van 76 jaar. Opheusden: Wil Roelofsen-Brusselaars Teunis Roelofsen Petra en Barry Joey Amber Angela Dreischor: Monique Brusselaars Leo Verton Odin Bo q Diesel Oosterland, 20 maart 2009 Correspondentieadres: Fam. Brusselaars, Stoofweg 16 4315 CA Dreischor De crematieplechtigheid zal plaatsvinden woensdag 25 maart om 12.30 uur in het crematorium "Hofwijk", Delftweg 230 te Rotterdam - Overschie. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht om 12.15 uur aanwezig te zijn. Na de plechtigheid wordt u in de gelegenheid gesteld de familie persoonlijk te condoleren in de koffie kamer van het crematorium. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van echtgenoot van onze collega Els Wij wensen Els, haar kinderen en kleinkinderen alsmede overige familieleden sterkte bij het verwerken van dit enorme verlies. Gerechtsdeurwaarderskantoor Zeeland De wereld werd kleiner en kleiner en eindigde in een enkel kristal. Op een koude, heldere voorjaarsochtend overleed mijn lieve moeder, schoonmoeder, onze oma sinds 11 maart 1988 weduwe van Piet Heijens A Westdorpe, 16 februari 1930 Terneuzen, 19 maart 2009 Annette en André Thomas Marieke en Carlos Tineke en Marco Ronald (in herinnering) Nan da Dirk Correspondentieadres: Oranjestraat 24-a 4532 BS Terneuzen Gelegenheid om afscheid te nemen op maandag 23 maart van 19.30 tot 20.00 uur in uitvaartcentrum "de Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen. De uitvaartdienst zal worden gehouden op dinsdag 24 maart om 10.30 uur in de RK. Emmauskerk, Alb. Thijmstraat 2 te Terneuzen, waarna de begrafenis om 12.00 uur zal plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats aan de Bellamystraat. Gelegenheid tot condoleren na de dienst in de kerk. Een grap, een lach, een helpende hand, 's morgens trouw de krant. een buurman als jij krijgen we nooit meer! Wijkraad binnenstad Terneuzen Herinner mij, niet in sombere dagen, als wolken luch ten Hch t verjagen. Herinner mij in stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Na jaren waarin haar krachten geleidelijk afnamen, maar haar wilskracht ongebroken bleef, is in alle rust overleden onze lieve moeder en oma weduwe van Will van der Heijden A 12-01-1936 119-03-2009 Wilhelminadorp: Johan en Lia Manon Amsterdam: David en Simone Eva Correspondentieadres: Roodewijk 16,4475 PC Wilhelminadorp Gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 25 maart van 12.15 uur tot 12.45 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraaf plaats) te Goes. De crematieplechtigheid zal aansluitend plaatsvinden om 14.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoléanceruimte van het crematorium. Lieve oma, bedankt voor alles. We zullen je missen. Eva en Manon Met liefde in ons hart gedenken wij mijn zorgzame zus en onze lieve tante Bruinisse: A.P. Geertse H. Geertse-Goudzwaard t Bruinisse: Johan en Jeanette Bruinisse: Jacco en Marleen Zierikzee: Sander en Sabrina Openbaring 7:17b Met droefheid delen wij u mee dat door de Heere uit onze familiekring is weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom in de leeftijd van 86 jaar. Middelburg: M. Koppejan-Meulbroek Goes: J. WUlemse Alphen a/d Rijn: H. Koppejan S. Koppejan-Jansen Meliskerke: S. Koppejan P. Koppejan-de Wolf Neven en nichten Middelburg, 20 maart 2009 Zorgcentrum Eben Haëzer Correspondentieadres: S. Koppejan Jan Vaderstraat 41 4365 BH Meliskerke Op maandag 23 maart is er gelegenheid tot condoleren in de zaal van Zorgcentrum Eben-Haëzer, Briandlaan 2 te Middelburg van 19.30 tot 20.00 uur. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op dinsdag 24 maart om 14.15 uur inde kerk van de Gereformeerde Gemeente, Valkenburgstraat 25 te Meliskerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Meliskerke om 15.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemde kerk. Geen bloemen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 30