adrenalinegehalte
^«2 media@wegener ni kan me wevereenzelvigen met het gevoel van buiten de boot vallen' 6^ media
SnSI 3650570 Regina Romeijn, presentatrice Risicojongeren pzc
Zaterdag 21 maart 2009
07:00 Lachen om home
video's 08:00 Tommy te
leshopping 09:00 Da
vid Maasbach 09:55 De
Tuinruimers 10:55 SBS
6 Sport: Spaans voet
bal - Bar^a TV 11:20 SBS
6 Sport: IJshockey 11:50
De grote beurt V.I.P
12:25 Word ik rijk? 13:00
Teletrends 14:55 Eneco
Ronde van het Groene
Hart 17:00 Verbouwen
verkopen
07:00 Teleshop 7: Best
of shopping 09:30 Free-
birds 10:00 Vis TV 10:25
Fight for your ride 11:00
Business class 12:15 3
Ninjas kick back 14:00
RTL GP: Superleague
Formula (review) 15:00
RTL GP:WTCC-Brazi
lië 15:30 RTL GP: Formu
le 1 Jaaroverzicht 2008
17:00 Truck Tractor
Pulling Indoor Ahoy'
Rotterdam 17:30 PRAu-
totype
07:00Teleshop8:Tel
sell 09:00 Klassiek op 8
09:01 From Rome to St.
Petersburg 09:30 Clas
sical light 10:30 Mu
sic to worship 11:00
Gala! 12:00 Teleshop 8:
Tel sell 16:55 RTL Voet
bal: Eredivisie vrouwen
17:10 Design Ine 17:35
Friday night lights
07:00 Twins 07:55 Pas
sion for fashion 10:00
TekTVShop 11:00 As
tro TV 13:20 Het Blok IV
14:20 Restaurant make
over 14:55 SamenWo-
nen 15:30 Rugrats go
wild 17:05 Runners life
17:35 Ready steady cook
VERONICA
09:20 JETIX: Kinderpro
gramma's, met onder
meer The suite life of
Zack and Cody, The re
placements, Rangers,
Totally Spies, A kind of
magic, Recess, Fillmore,
Famous 5, Kim Possible,
The suite life of Zack
and Cody, Jetix megata-
lent, Beugelbekkie, To
tally Spies
ELEVISIE
18:00 De grote verhui
zing, realityserie
18:00 Gek op wielen,
autoprogramma
18:30 RTL Transport
wereld, transport
magazine
18:30 Crash test mom
my, wedstrijd
18:35 Extreme home
makeover
18:00 Top Gear, auto
magazine (h)
19:00 De 25 meest in
drukwekkende
tv-momenten al
ler tijden, over
zicht
19:00 RTL Autowereld,
autoprogramma
19:30 Mr. Bean, come
dyserie
19:30 Huisdokter, reali
tyserie
19:30 Doe-het-zelf-
date, datingpro-
gramma
19:05 Fear factor USA,
spelprogramma
20:30 Wegmisbrui
kers!, verkeerspro-
gramma
20:00 Stom, stommer,
stomst!, reality-
programma
20:30 Knight rider
2009, actieserie
20:00 Opening soon,
realityserie
20:30 Mijn tent is top,
realityprogramma
20:30 Medium, mis
daadserie
20:00 Border security,
realityprogramma
(h)
20:30 NCIS, detectivese-
21:30 Undercover in
Nederland, un
dercoverprogram
ma
21:20 Echte mannen: 21:30 Je leven in de
De tunnelgravers steigers
van New York, re
alityserie
21:25 Ghost whisperer, 21:30 Numb3rs, mis-
dramaserie daadserie
22:30
Hart van Neder- 22:15 The 4400, sf-serie
22:45 Moment of
22:25 Supernatural,
22:20 Down met John
land - Late editie,
truth: Cradle of
horrorserie
ny, realityprogram
reportages
conspiracy, film-
ma
22:45
Piets weerbe
drama
richt, weerbericht
22:55
Reportage: Tie
ten te koop!
23:55 Autopsie: Ge
heimen van be
roemde doden,
serie documentai-
23:05 Andromeda, sf-
23:10 Cold case, detecti- 23:00 Fobiac
veserie
01:05 Happy Hour
00:00
Business class (h)
00:35
Aspe
01:05 Nachtprogram
00:00
The Shield
01:15
Teleshop 7
01:35
Teleshop 8
mering: Relax TV
01:00
Nachtprogram
01:16
Nachtlounge
01:36
Sneak preview
04:00 Hart van Neder
mering
03:00
Sneks
02:00
KamasutraTV
land - Late editie/
02:30
Nachtprogram
05:30
Car tracks
05:30
Car tracks
Shownieuws (h)
mering
O
O
oo
is
to
O
O
O
IO
—k
O
O
IO
IO
to
Ui
O
n
zoen. „De nadruk van dit Neder
land 3-programma ligt niet zo op
kijkcijfers. Ik probeer me daar
überhaupt niet zo door te laten lei
den. Ik heb dankzij Hartstocht en
De Slag om Pampus een geweldige
negen weken Australië en twee
maanden op Pampus gehad. Na
tuurlijk is het een teleurstelling als
een programma waaraan je hard
werkt niet wordt gewaardeerd, of
na enkele afleveringen wordt ver
plaatst naar een tijdstip waarop al
helemaal niemand meer kijkt.
Maar de buitenwereld ziet me dan
wel als het gezicht van zo'n pro
gramma, in werkelijkheid ben ik
niet meer dan een schakel in het
grote geheel. Ik probeer dat altijd
maar los te koppelen."
Risicojongeren, Nederland 3, 21.25 uur
Regina Romeijn (zesde van links) met de kandidaten van het programma Ri
sicojongeren. foto GPD/Avro
OVERIGE
Omroep Zeeland
11:00 Omroep Zeeland Dag-
tv
18:00 Trugkieke. Herh
18:10 In het theater. Herh
18:28 Wie nu? Herh
18:37 De kunstkeet. Herh
19:00 Herhalingen
BUITENLAND WÊÊ
België 1
09:00 Lentebeelden. 10:00
Lichtpunt. 11:00 De zevende
dag. 13:00 Het journaal. 13:30
Het weer. 13:35 Half uur
natuur: Big cat diary. 14:05
Modern times. 15:30 De
rode loper. 15:55 National
Geographic Special. 16:45
Vrolijk Vlaanderen. 17:15
Vlaanderen vakantieland. 18:00
Het journaal. 18:10 De rode
loper. 18:30 Gentse waterzooi.
19:00 Het journaal - Sportwee
kend. 19:50 Het weer. 19:55
Dierendokters Australië. 20:25
Mercator. 21:25 Flikken. 22:15
De bende van Wim. 22:45 Het
journaal laat. 23:00 Studio
1.23:45 Het weer. 23:50 De
zevende dag.
België 2
07:00 Musti. 07:10 Wizzy en
Woppy. 07:15 Nouky zijn
vrienden. 07:25 Bol en Smik.
07:35 Mijn liefste vriendjes
Teigetje en Poeh. 08:00 Sam
son en Gert. 08:25 Sprookjes
boom. 08:30 Lazytown. 08:55
Mega Mindy. 09:20 Abrakoda-
bra. 09:35 Ketnetpop2.09:50
Disney's De vervangers. 10:15
De 5.10:40 Sherlock. 11:10
Disney's Lilo en Stitch. 11:35
De Smurfen. 11:59 CANVAS.
12:00 Tumult bij Le Sacre.
13:3014:00 Sporza. 17:59
KETNET. 18:00 Alexander.
18:20 Mijn sport is top. 18:55
Disney's Lilo Stitch. 19:20 De
week van Karrewiet. 19:30 Ani-
malia. 19:59 CANVAS. 20:00
Het journaal. 20:10 Panorama.
21:00 Lux. 21:55 Lalista de
espera. 23:40 Lichtpunt.
RTBF1
07:15 Doorlopende herhaling.
08:30 Auto mobile. 09:00 Une
brique dans le ventre. 09:30
En quête de sens - II était une
foi. 10:05 Basket 1.10:25
Studio 1 - Samedi. 11:30 Mise
au point. 12:50 Weerbericht.
13:00 Nieuws. 13:15 Le 7ème
jour. 13:35 Weerbericht. 13:40
Escapade gourmande. 14:10
Jardins et loisirs. 14:35 La
petite voleuse. 16:40 Planète
terre: Le fonds marins. 17:30
Life is wild. 18:15 Questions
d'argent. 18:20 Contacts.
18:30 Week-end sportif. 19:24
Weerbericht. 19:30 Nieuws.
20:05 Weerbericht. 20:10 Le
jardin extraordinaire. 20:46
Chiens et chats a La Une. 20:50
Désaccord parfait. 22:20 The
office. 23:00 Studio 1 - Diman-
che. 23:35 Week-end sportif.
00:10 Le 12 minutes. 00:25
Une brique dans le ventre.
RTBF2
07:00 Tekenfilms. 12:30 C'est
pas sorcier. 13:00 (^a bouge.
13:15 A la conquête d'un
coeur. 14:45 Excalibur. 17:05
Tru calling: Compte a rebours.
17:50,18:20,18:50,19:15,
19:45 Plus belle la vie. 20:15 Le
grand résumé. 20:30 Roméo
Juliet. 22:35 Le 12 minutes.
22:50 Weerbericht. 22:55 Hep
taxi! 23:30 Envers du court.
23:35 Le crabe. 00:00 Reflets
sud. 00:05 Doorlopende
herhaling.
BBC 1
07:00 Breakfast. 08:35 Match
of the day. 10:00 The Andrew
Marr show. 11:00 The big
questions. 12:00 Countryfile.
13:00 The politics show. 14:00
Murder, she wrote. 14:45
EastEnders. 16:45 After you've
gone. 17:15 Wild about your
garden. 18:00 Songs of praise.
18:35 Nieuws en weerbericht.
18:50 Regionaal nieuws en
weerbericht. 19:00 The hottest
place on earth. 20:00 Nature's
great events. 21:00 Antiques
roadshow. 22:00 The no. 1
ladies detective agency. 23:00
Nieuws en weerbericht. 23:20
Damages. 00:00 My boss's
daughter.
BBC 2
07:00 Tikkabilla. 07:30 Doodle
do making moments. 07:40
Big cook little cook. 08:00
Batfink. 08:10,08:25 Rocket
Boy and Toro. 08:35 Three
delivery. 08:55 Prank patrol
pocketsize. 09:00 The revenge
files of Alistair Fury. 09:25
Diddy Dick and Dom. 09:30
M.I. High. 10:00 The sorcerer's
apprentice. 11:00 Something
for the weekend. 12:30 Film
2009 with Jonathan Ross.
13:00 Animal park. 14:00 Es
cape to the country. 15:00 Fred
Dibnah's Made in Britain. 15:30
Voyage of the damned. 18:00
Orang-utan diary. 19:00 Jimmy
Doherty in Darwin's garden.
20:00 Top gear. 21:00 Yellows
tone. 22:00 Monty Hall's great
escape. 23:00 Match of the day
2.00:00 Beyond boundaries:
Where are they now?
Duitsland 1
07:15 Sesamstrafêe. 07:40,
08:05 Mama ist unmöglich.
08:30 Die Pfefferkörner. 09:00
Tigerenten Club. 10:00 Tages-
schau. 10:03 Der gestiefelte
Kater. 11:00 Kopfball. 11:30
Die Sendung mit der Maus.
12:00 Tagesschau. 12:03
Presseclub. 12:45 Tagesschau.
13:15 ARD-exclusiv. 13:45
Bilderbuch: Herrenchiemsee.
14:30 Herrscher ohne Krone.
16:10 Tasmanien - Australiens
gezahmte Wildnis. 16:30
ARD-Ratgeber: Reise. 17:00
Tagesschau. 17:03 W wie
Wissen. 17:30 Gott und die
Welt: Die Zeit-Schenker. 18:00
Sportschau. 18:30 Bericht aus
Berlin. 18:49 Ein Platz an der
Sonne. 18:50 Lindenstrafêe.
19:20 Weltspiegel. 20:00
Tagesschau. 20:15 Tatort:
Höllenfahrt. 21:45 Anne Will.
22:45 Tagesthemen. 23:03 Das
Wetter im Ersten. 23:05 ttt
- titel thesen temperamente.
23:30 Kuttners Kleinanzeigen.
00:05 Polly Blue Eyes.
Duitsland 2
07:00 Das Zauberkarussell.
07:20 Bibi Blocksberg. 07:45
H20 - Plötzlich Meerjungfrau.
08:35 Total Genial. 09:00
heute. 09:02 sonntags. 09:30
Eucharistieviering. 10:14 ZDF
SPORTextra. 10:15 Schans
springen. 12:10 Langlaufen.
13:00 heute. 13:05 Biatlon.
14:10 Langlaufen. 15:00 heute.
15:05 Biatlon. 16:10 Handbal.
17:00 heute. 17:10 ZDF
SPORTreportage. 18:00 ML
Mona Lisa. 18:30 ZDF.repor-
tage. 19:00 heute. 19:10 Berlin
direkt. 19:30 Terra X. 20:15
Krupp - Eine deutsche Familie.
21:45 Krupp - Mythos und
Wahrheit. 22:30 heute-journal.
22:45 Hautnah - Die Methode
Hill: Die Macht des Schreckens.
00:10 Auf der Suche nach
Familie Krupp.
Discovery
07:50 World's toughest jobs:
Killer bee removal. 08:45
Overhaulin': Family truckster.
09:40 How it's made: Pocket
knives/Electric pole transfor-
mers/Soapstone products.
10:05 How it's made: Steel
shipping drums/Police whis
tles/Miniature train cars. 10:35
Fight quest: Mexico. 11:30
Alaska: Surviving the last fron
tier - Hunt or be hunted. 12:25
Ray Mears' bushcraft: Sweden.
13:20 Deadliest catch: Racing
the clock. 14:15 Prototype
this. 15:10 Chop shop: Flame
racer. 16:05 Wheeler dealers:
Suzuki SJ 410(1). 16:35 Whee
ler dealers: Suzuki SJ 410 (2).
17:05 Brainiac. 18:00 How it's
made: Ice cream cones/Tent
trailers/Shoe polish/Pliers.
18:30 How it's made: Solid
tyres/Cheesecake/Canoe pad
dles/Globes. 19:00 American
chopper: Gander Mountain.
20:00 Mythbusters: Walking
on water. 21:00 Time warp:
Barefooter. 21:30 Time warp:
Stuntmen. 22:00 Ultimate
survival: Yukon. 23:00 Weapon
masters: Atlati. 00:00 LA Ink:
LA Ink Grand Opening.
National Geographic
07:00 Squawk box Europe.
08:00 Joyce Meyer. 08:30
Answers with Bayless Conley.
09:00 Creflo Dollar. 09:30
Brian Houston Hillsong TV.
10:00 Teleshopping. 10:30 Ed
Young. 11:00 Leading the way.
11:30 David Hathaway. 11:58
National Geographic Channel.
11:59 National Geographic
Junior. 12:00 Richard Ham
mond's engineering connec
tions: Super rig. 13:00 Green
dream district. 13:30 Prove it!
14:00 Long way down: Rome
toTobruk. 15:00 Carrier: True
believers. 16:00 World's tou
ghest fixes: High voltage. 17:00
Earth investigated: Cracking
the earth's crust. 18:00 Shark
Nicole. 19:00 I didn't know
that. 19:30 Green dream dis
trict. 20:00 Planet mechanics:
Lake district dilemma. 21:00
Big, bigger, biggest: Aircraft
carrier. 22:00 Lockdown: Gang
wars. 23:00 Underworld: Chi
cago. 00:00 Earth investigated:
Sex investigated.
TMF
10:00,10:30 Sascha im
Schnee. 11:00,11:30 Holly
wood Buzz. 12:00 Wat te doen
voor je poen. 12:30 Clipkennis.
13:00 TMF S'uperchart. 15:00
Top 25.17:00,17:30 Sascha
im Schnee. 18:00 Clipkeonis.
20:00 Wat te doen voor je
poen. 20:30 De videotheek.
21:00 TMF NL. 22:00 Clipken
nis. 23:00 TMF Classics.
MTV
08:55 MTV Breakfast club top
10.09:45 My super sweet 16.
10:10 Diary of Nelly Furtado.
10:40 Making the video: Touch
my body - Mariah Carey. 11:05
From G's to gents - Reunion
special. 12:00 Run's house
weekendbreak. 18:10 Ame
rica's best dance crew. 19:05
Paris Hilton: My new BFF. 20:00
The city. 20:25 A double shot
at love. 21:20 America's next
best dance crew. 22:10 Busted.
22:40 Fist of zen. 23:05 Viva
la Bam. 23:30 Scarred. 00:00
After hours.
TV 5
07:45 Le dessous des cartes.
08:00 Découverte. 08:30 Ex
ploration planète. 08:45 Cana
dees nieuws. 09:10 TV5Monde
l'info. 09:15 TiVi 5.11:05Nos
années pension. 11:30 Paroles
de clips. 11:45 La vie en vert.
12:05 Silence qa pousse. 12:35
360° - GEO: Lune de miel en
Chine. 13:45 Geopolitis. 14:00
30 millions d'amis. 14:30
Vivement dimanche. 16:00
Nieuws. 16:30 Acoustic 17:05
Kiosque. 18:00 TV5Monde
l'info 18:10 Internationales.
19:00 Des terres des hom
mes: Patrimoine immatériel,
chef-d'oeuvre de l'humanité.
20:00 Zwitsers nieuws. 20:30
Frans nieuws. 21:00 Après la
vie. 23:00 Nieuws. 23:10 Afri
kaans nieuws. 23:25 Le secret
de ma mère.
Eurosport
08:30 Autosport: FIA WTCC.
09:00,09:45 Biatlon. 10:15
Schansspringen. 12:00
Langlaufen. 13:30 Biatlon.
14:00 Langlaufen. 15:15
Biatlon. 16:00 Curling. 17:15
EK Handbal. 18:45 Autosport:
FIA WTCC. 20:00 Tennis. 22:00
Wintersports Weekend Ma
gazine. 22:30 Autosport: FIA
WTCC. 23:30 Schansspringen.
CNN
07:00 CNN today. 07:30 World
sport. 08:00 CNN today. 08:15
CNN Marketplace Middle
East. 08:30 MainSail 09:00
Political Mann. 09:30 The
daily show with Jon Stewart:
Global edition. 10:00 Larry
King. 11:30 World sport. 12:30
Inside Africa. 13:00 Fareed
Zakaria GPS. 14:00 State of
the Union woth John King.
15:00 Your world today. 15:30
International correspondents.
16:00 News special. 16:30
World sport. 17:00 State of the
Union with John King. 18:00
African voices. 18:30 Revealed.
19:00 Best of BackStory. 19:30
i report for CNN. 20:00 Fareed
Zakaria GPS. 21:30 World
sport. 23:00 The situation
room. 00:00 CNN today.