tfiOémiPtrpV Koberw Bedrijfsleider Banen QJobTrack.nl CSG Prins Maurits zoekt personeel (m/v) regiomanager m/v unitmanager m/v 1Delta Gasservice -essen Allround Servicemonteur Middelharnis www.csgpm.nl Kijk ook op Zaterdag 21 maart 20091 29 Kober groep biedt kwalitatieve kinderopvang in West-Brabant. Wekelijks bieden wij opvang aan meer dan 10.000 kinderen op ruim 100 verschillende locaties in Breda, Roosendaal en omstreken. We bieden kinderen van 0 tot 13 jaar alle ruimte om samen te spelen, te groeien en zich te ontwikkelen. Meer dan 1.000 medewerkers, 4S0 gastouders en 450 overblijfvrljwllllgers zorgen dagelijks voor goede en blijvende kwaliteit van onze opvang. Kober groep is hiermee de grootste aanbieder van kinderopvang in heel West-Brabant. Kober kindercentra biedt opvang van kinderen op kinderdagverblijven, peuterspeelzalen en centra voor buitenschoolse opvang. Kom jij ook deel uit maken van ons professionele team? Voor de regio Breda noordoost/centrum zoekt Kober kindercentra per direct een gemiddeld 36 uur HB0+ niveau vac. nr. 09-26 Als regiomanager ben je lid van het managementteam van Kober kindercentra waarin, samen met de directie, de koers voor de organisatie wordt uitgezet. Je geeft leiding aan een aantai zelfstandige units binnen de regio en zorgt ervoor dat de dienstverlening en de pedagogische begeleiding binnen deze units optimaal is. Je coacht de unitmanagers en houdt in de gaten of het uitgevoerde beleid op de kindercentra overeenkomt met wat er binnen de organisatie is afgesproken. Daarnaast heb je veel contacten met het onderwijs en andere instellingen binnen de regio. Voor de unit Kesteren/Muizenberg te Breda zoekt Kober kindercentra per 1 juli een (i.v.m. zwangerschapsverlof) 24-32 uur HBO niveau vac. nr. 09-23 Als unitmanager ben je verantwoordelijk voor diverse kindercentra en bso's binnen de unit Kesteren/Muizenberg. Met jouw enthousiaste en motiverende stijl weetje teamleden te coachen en te sturen. Je helpt mee het beleid te ontwikkelen en uit te dragen en weet nieuwe initiatieven te ontplooien. Dankzij jouw ervaring heb je oog voor kwaliteit en kun je contacten met onder andere samenwerkingspartners onderhouden en verder uitbouwen. Het betreft een tijdelijke functie maar bij goed functioneren krijg je de mogelijkheid om op basis van toekomstige projecten bij ons in dienst te blijven. Kober groep is altijd op zoek naar pedagogisch medewerkers buitenschoolse opvang voorde regio's Roosendaal, Breda en omstreken. Uitgebreide informatie over deze en andere vacatures vind je op www.kober.nl kinderdagverblijf buitenschoolse opvang gastouderopvang Arbeidsvoorwaarden en informatie Salaris volgens CAO Kinderopvang. Het dienstverband wordt in eerste instantie aangegaan voor één jaar. Voor meer informatie: regiomanager: Walter Bakx, directeur, 1026 530 20 00. unitmanager: Marjolein Goossens, regiomanager, 1026 530 20 00. Je sollicitatie met cv kun je vóór 3 april sturen naar Kober groep, t.a.v. Annet de Boer, Postbus 2482,4800 gl breda, onder vermelding van het betreffende vacaturenummer. Of naar sollicitatie@kober.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. peuterspeelzalen overblijven zakelijke dienstverlening groep OK Nutripet B. V. is een jonge onderneming die zich richt op het produceren en verkopen van huisdierensnacks. Met ons moderne machinepark, op onze nieuwe locatie in Kapelle, produceren wij hoofdzakelijk consumentenverpakkingen die worden afgezet bij diverse Europese grootwinkelbedrijven. In verband met groei van onze onderneming zijn wij op zoek naar een: De functie: Onder leiding van onze productie directeur bent u verantwoordelijk voor het aansturen van het totale productie- en verpakkingsproces. Verder zult u belast worden met allerlei voorkomende werkzaamheden zoals technische aanpassingen, directe ondersteuning van de productie- en inpakafdeling en het regelen van de expeditie. De voorwaarden: U bent een teamspeler met MTS diploma of een gelijkwaardig kennisniveau. U hebt ervaring opgedaan, en leidinggegeven in een productieomgeving. Wij bieden u: Een werkkring waar eigen initiatief en ontplooiing op de voorgrond staan, in een team wat samen met u gaat zorgen voor verder groei van ons dynamische bedrijf. Salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn in overeenstemming met de CAO voor de graan be- en verwerkende bedrijven. Wanneer u meer informatie wenst kunt u telefonisch contact opnemen met de heer R. Klap. Telefoon: 0113-330905. Uw sollicitatiebrief met C.V. kunt u sturen naar: OK Nutripet BV, Handelsweg 73, 4421 SH Kapelle, e-mail: info@oknutripet.com. samen met Delta Gasservice is de service-organisatie in Zeeland voor Essent als het gaat om warmte en comfort in huis. Met een voor heel Zeeland dekkend netwerk van gespecialiseerde installatie monteurs en servicemonteurs staat Delta Gasservice garant voor een zorgeloos wooncomfort. Voor particulier en bedrijf. De vakmensen van onze service-organisatie staan altijd voor u klaar, 24 uur per dag en 7 dagen per week. Delta Gasservice installeert niet alleen de nieuwste, energiezuinige CV-ketels, boilers, geisers of airco's, maar zorgt ook voor onderhoud en advies. Wegens uitbreiding van onze activiteiten zijn wij op zoek naar een Als Allround Servicemonteur maak je deel uit van een team van servicemonteurs, een 24-uurs professionele serviceorganisatie die ervoor zorgt dat onze klanten altijd verzekerd zijn van warm (tap)water en een comfortabel binnenklimaat. Na een korte inwerkperiode ga je zelf standig aan de slag met het uitvoeren van onderhouds-, service- en storingswerkzaamheden aan warmwatertoestellen, cv- en combiketels en andere technische apparaten. Je werkt vanuit huis en je ontvangt je werkopdrachten per PDA. Na uitvoering verwerk je alle administratieve gegevens, gebruikte materialen en gewerkte tijd op de PDA. Als servicegericht monteur informeer je je klanten ook over een goed, veilig en doelmatig gebruik van installaties, alsmede over het produkten- en dienstenpakket van Delta Gasservice. Wij vragen: MTS-Elektro of Installatietechniek enkele jaren relevante werkervaring in het bezit van rijbewijs B klantvriendelijke, kwaliteitsgerichte en commerciële instelling bereidheid tot het werken in storingsdienst. werkgebied: Zeeuws-Vlaanderen, Walcheren, Zuid-Beveland Standplaats: je werkt vanuit je huisadres Wij bieden; een boeiende, afwisselende baan in een dynamische onderneming eigen verantwoordelijkheid uitstekend salaris goede opleidingsmogelijkheden en volop kansen voor persoonlijke ontwikkeling prima arbeidsvoorwaarden waaronder een collectieve ziektekostenverzekering Interesse Is deze functie precies iets voor jou? Stuur dan een brief met CV aan Delta Gasservice, Arnesteinweg 48b, 4338 PD te Middelburg of per email naar deltagas@zeelandnet.nl Voor eventuele nadere inlichtingen kunt u informeren bij dhr. P. Vergeer, telefoon 0118 - 635256. CSG Prins Maurits is een christelijke scho lengemeenschap voor vwo, havo, vmbo en praktijkonderwijs heeft een duidelijke grondslag: de Bijbel als het Woord van God en de Drie Formulieren van Enigheid heeft bijna 1500 leerlin gen en 160 medewer kers is een streekschool: in Middelharnis worden leerlingen ontvangen van Goeree-Overflak- kee, een deel van de Zeeuwse eilanden, West Brabant en de Hoekse Waard vindt kennisoverdracht, leerlingenzorg en per soonlijkheidsvorming erg belangrijk heeft een brede kerke lijke achterban en een uiteenlopende leerling bevolking is gehuisvest op een unilocatie in een mo dern gebouw. heeft een prettige werk sfeer met goede onder linge verhoudingen Conrector vmbo/praktijkonderwijs De conrector: maakt deel uit van een collegiale directie van vier personen. geeft direct leiding aan de teamleiders van de afdelingen. draagt verantwoordelijkheid voor (de ontwikkeling van) het onderwijs in het vmbo - beroepsgericht en het praktijkonderwijs. de schoolbrede maatschappelijke stage. de contacten met het regionale bedrijfsleven. de contacten met het samenwerkingsverband - VO. Het betreft een managementsfunctie van 1,0 fte waarbij de salariëring plaats vindt in schaal 13, conform de geldende CAO voor het Voortgezet Onderwijs. Bij gelijke geschiktheid gaat de voorkeur uit naar een kandidaat uit de Gereformeerde Gemeente. Docent Godsdienst 2e graads -1,0 fte Docent Frans le 2e graads - 0,5 fte Docent Techniek 2e graads - 0,5 fte Het is mogelijk op een gedeelte van de lesuren te solliciteren. Ook studerenden worden uitgenodigd om te solliciteren op een van deze vacatures. De school heeft een goede studiekostenr^geling. Sollicitanten dienen de grondslag van de school te onderschrijven en kerkelijk meelevend te zijn. Op www.csgpm.nl kunt u meer informa tie vinden, ook over de procedure bij de sollicitatie. Heeft u nog vragen? Bel dan met dhr. A.J. van Heest (rector), tel. 0187-482745(school)/0187-491148(privé) of dhr. J. Hoff, (conrector) tel. 0187-482745 (school)/0187-602567 (privé). Reageren Uw sollicitatiebrief met uitgébreide motivatie en curriculum vitae ontvangen we graag uiterlijk tot en met 3 april 2009. U kunt uw solli citatie richten aan dhr. A.J. van Heest (rector), Postbus 181, 3240 AD Middelharnis. Het is ook mogelijk de sollicitatie via e-mail te sturen aan aj.vanheest@csgpm.nl. |- 11 I iTUBfilii

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 113