Wunderland Kalkar en Kernie's Familiepark Pipodorp en Speelstad Oranje Voor meer informatie zie: www.mundicolor.nl/paradores Kortingsbon Kernie's Familiepark Vrolijk-er-lekker-tussenuit-arrangement 24 Zaterdag 21 maart 2009Kijk ook op -REISRRDRR ADVERTENTIE Het voorjaar is een goede tijd voor een dagje pretpark. Maar je kunt er ook een weekend of midweek van maken, bijvoorbeeld in Wunderland Kalkar of Pipodorp. Deze parken zijn eigendom van Hennie van der Most, een rasondernemer. Een veld met koelcontainers veranderde hij in een vrolijk dorp met bijzondere Pipowagens. En net over de grens bij Arnhem veranderde hij een nooit gebruikte kerncentrale in een attractiepark. Met het unieke all- in-concept, zodat je niet elke keer hoeft te betalen voor een drankje, maaltijd en faciliteiten. Éfv De kerncentrale van Kalkar is nooit echt in bedrijf is geweest. Tegenwoordig is het een attractiepark. Een van de onderdelen van het park is Kernie's Familiepark. Het bijzondere aan Kernie's Familiepark is dat je de hele dag onbeperkt kunt smikkelen en smullen. In het park vind je meer dan veertig spannende en spetterende attracties. Wat dacht je bijvoorbeeld van een rondje in de zweefmolen, een rit in de achtbaan of de wildwaterbaan. Ook wanneer het weer even wat minder is, valt er genoeg te beleven: een superleuke voorstelling in Kernie's Theater of een spannende tocht door Jungle-town waar je kunt klimmen, klauteren en varen. En je kunt er ook blijven slapen, terwijl je er 's avonds lekker kunt eten en een bar kunt bezoeken. Ouders (maar ook kinderen) kunnen terecht in Adventure Plaza. Hier kun je racen in een echte dragster, crossen op een quad, karten op het racecircuit en sandbuggy rijden op een spectaculair off-road circuit. En dan is er ook nog de Grand Prix Experience met levensechte F-1 simulatoren. www.wunderlandkalkar.eu Wie het Pipodorp binnen loopt zal even verrast om zich heen kijken. In totaal zijn er 256 Pipowoningen. De koelcontainers werden rigoureus aangepast. Erzijn echte singels gebruikt, de containers zijn vrolijk beschilderd en afgewerkt met wielen. Ideaal voor families, maar ook voor 50+ ers. De gasten worden na aankomst bij de receptie bijvoorbeeld persoonlijk en warm welkom geheten door de burgemeester. En je mag gratis gebruik maken van het naastgelegen Speelstad Oranje. Dit is het grootste overdekte attractiepark in Nederland. Speelstad Oranje, in het Drentse dorp Oranje, biedt eindeloos veel speelplezier voor kinderen in de leeftijd van twee tot dertien jaar. In de gigantisch grote hal staan tientallen attracties en speelattributen voor urenlang speelplezier. Van zweefmolen tot piratenschip, van 18 holes midgetgolfbaan tot een compleet luchtfiets parcours en van trampolines tot achtbaan. Ook mag je gratis gebruik maken van het Sauna- en Zwemparadijs 'De Smelt' in Assen. www.pipodorp.nl •Mina, Mundicolor is dé specialist op het gebied van reizen naar Spanje en biedt het grootste aanbod van appartementen, Paradores en hotels op de Nederlandse markt. Mundicolor staat voor maatwerk en flexibiliteit. Of u nu naar Barcelona, Madrid, Mallorca, Andalusie of de Costa's gaat, Mundicolorbiedt u altijd het beste en meest voordelige aanbod. Wilt u meerdere accommodaties comb'inerenl Het kan allemaal! Mundicolor heeft de laagste vliegtarieven per Iberia, KLM, Air Berlin, Vueling en Transavia, Onbezorgde beginnen met het juiste advies! Mundicolor dus! Mundicolor, uw Spanje Specialist! Prinsengracht 783 - 785* 1017JZ Amsterdam Tel. 020 685 1711 info@mundicolor.nl www.mundicolor.nl Mundicolor is onderdeel van: The Institute of Travel 3*1 - Yoek mi zn profiteer van hoge kortlnvm l 4-daagse fly-drive 8-daagse fly-drive v.a. 399, -p.p. v.a. 699,- p.p. Een verblijf in Paradores is dé manier om de geschiedenis en cultuur van het Iberische schiereiland te ontdekken. Logeren in Paradores betekent logeren in een Arabisch fort, een klooster, een middeleeuws kasteel, een paleis, een herenhuis of in een in traditionele architectuur opgetrokken gebouw. De combinatie van eigentijds comfort, de kleinschaligheid van de accommodaties en de grote keuze aan unieke locaties is dé formule voor een onvergetelijke vakantie. Daarbij maakt tl natuurlijk ook kennis met de culinaire rijkdom, gebaseerd op de traditionele keuken van elke regio. Wij hebben een aantal fly-drives voor u samengesteld met verblijf in Paradores. Wat dacht u van een wijnroute langs de bekende Spaanse wijngebieden of een route langs het Wereld Erfgoed? Maar misschien is route langs indrukwekkende natuurparken meer iets voor u! Maak kennis met de Paradores d.m.v. deze fantastische aanbieding... U verblijft in verschillende Pararadores Bij de reissom is naast de vlucht, de luchthavenbelastingen de overnachtingen ook de autohuur inbegrepen. Vertrek iedere zondag in mei, juni, septemberen oktober 2009. Èilök /f&>, 1 KiWD 'ul/ Kernie's Familiepark is onderdeel van Wunderland Kalkar. Het park is speciaal voor kinderen in de leeftijd van 3 t/m 12 jaar, ~"'Sonbcperktse„i«" maar ook oudere kinderen zullen zich er goed vermaken. Bij de entreeprijs zijn inbegrepen: alle attracties, frietjes, ijs, frisdrank en dat alles zo vaak Per persoon en zo veel je maar wilt! (max. 5 personen) Zowel geldig voor volwassenen als kinderen. De actie is geldig van 04-04-2009 t/m 14-06-2009. Niet geldig in combi natie met andere acties (groeps)tarieven en niet inwisselbaar voor contant geld. Deze bon dient ingeleverd te worden bij de kassa. Voor Adventure Plaza en de Grand Prix Experience gelden toeslagen. 4 dagen (3 nachten) onbeperkt toegang tot attractiepark Speelstad Oranje onbeperkt toegang tot het Zwem- en Saunaparadijs DeSmelt te Assen inclusief beddengoed en eigen er Pe(soons parkeerplaats bij uw Pipowoning ipowoning BOEKINGSGEGEVENS: Tel.: 0592 45 80 80 Email: info@pipodorp.nl Kijk online voor de aanbiedingsdata. Bij Pipodorp betaalt u geen boekingskosten!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 108