Familieberichten fllensenlinq.nl Simone Kaiser M oma Simone Kaiser Gerrit Jan Koerselman Adriana Wessels-Polderdijk Lieve oma Gerrit Jan Koerselman Jan van Zee Lieve oma Jan van Zee O* D-ihkbïtuijJjng Rini Ad de Graaf 22 I Vrijdag 20 maart 2009 kijk ook op Na 20 jaar was het je niet gegund om nogmaals het gevecht aan te gaan. Je hebt je laatste brachten gebruikt om je eerste kleinkind te zien. Daarna is op een door jou zelfgekozen tijdstip overleden mijn lieve dappere vrouw, onze geliefde moeder en oma A Haarlem, 28 oktober 1949 t Terneuzen 14 maart 2009 Terneuzen: Bert Terneuzen: Nadia Nushka Sas van Gent: Mascha en Martin, Josi le Verbindingsstraat 20,4531 BH Terneuzen De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. TL/s we niets meer moetenzrggen Als we niets meer moeten doen Dan moeten we in fiet aderlaatste samen Loslaten wat ons lief is. Met verdriet fte66en wij afscheid genomen van onze lieve zus, schoonzus en tante "Jou can go your oum way. Lingen (Did): Rick en Renée Vos-Sommeijer Tfwrsten Simone Middelburg: Judttfi en Bemftard Verhage-Vos Sjoerd en Isil Eva Terneuzen, 14 maart 2009 Helaas hebben we afscheid moeten nemen van onze dappere lieve buurvrouw Gelukkig heeft ze de geboorte van ftaar kleindochter nog mogen meemaken. Wij wensen Bert en de kinderen veel sterkte. Janny en Rucfi, Joke en Peter, Sabine en Hihlebrand, Patricia en Jimmy, Marian en Dries en kinderen Gerrit, rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden, je hebt het zo ontzettend moedig gedaan. Wie kan begrijpen hoe je hebt geleden, en wie kan voelen wat je hebt doorstaan. Intens verdrietig maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het plotseling overlijden van mijn lieve man, vader en opa geboren 1 augustus 1943 te Vorden overleden 18 maart 2009 te Bergen op Zoom Bergen op Zoom: Yvonne Koerselman-Verhage Bergen op Zoom: Björn en Kuniko Koerselman -T anaka Alissa, Issey Arnhem: Karianne en Hein Hulshof-Koerselman Fleur, Frédérique, Friso Duke Ellingtonerf 9 4614 XL Bergen op Zoom De afscheidsdienst, geleid door ds, Willem Vermeulen, wordt gehouden op maandag.23 maart om 12,00 uur in de Ontmoetingskerk, Bolwerk-Zuid 134, Bergen op Zoom. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de Protestantse Begraafplaats, Marconilaan 2, Bergen op Zoom. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in restaurant Moerstede, Vogelenzang 5, Bergen op Zoom, Gerrit is thuis, waar wij bever geen bezoek ontvangen. Verdrietig om wat niet meer is en nooit meer zal zijn. Dankbaar voor wat was en altijd zal blijven. Het is goed zo.... Thuis is, na een steeds verder afnemende gezondheid mijn beve vrouw, onze lieve moeder en oma overleden. 18 augustus 1938 19 maart 2009 Simon Wessels Rita Wessels Tom enAnniek Benjamin en Michel Rinus en Marja Wessels-Meijaard Willy en Rob Schuit-Wessels Berend Wouter Ronic en Willem Keppel-Wessels Petra Suzanne Tommy Wim Jonker Fam. Wessels, Veerweg42,4471 NC Wolphaartsdijk Adri is thuis. De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op dinsdag 24 maartom 13:15 uur in "De Brug", Oostkerkestraat 3 te Wolphaartsdijk. Aansluitend zal om ongeveer 14:00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraaf plaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in "De Brug". Indien u geen persoonlijke kennisgeving heeft ontvangen, kunt u deze aankondiging als zodanig beschouwen. Wij vonden het altijd heel gezellig bij jou en opa! Wij zuben je heel erg missen! Tom en Benjamin Met diep respect voor de wijze waarop hij zijn ziekte heeft gedragen, hebben wij afscheid moeten nemen van onze dierbare schoonzoon, zwager en oom Bergen op Zoom: PietVerhage Mies Verhage-Sakko (in herinnering) Co de Rooij Bergen op Zoom: Carla Albada Jelgersma-Verhage (in herinnering) Frans Albada Jelgersma Beppy Buys Sietske en Ard-Jan, Anne enHidde Dorien en Koen, Joep Bergen op Zoom: Lilian de Laet-Verhage Ad de Laet Peter en Irene Thomas en Linda Marjolein Peize: Els Verhage Jan-Willem Bakker Leonie en Maarten Sjoerd en Digna Bergen op Zoom: Ingrid Akkermans-Verhage Jan .Akkermans Voorbereid, maar toch nog geschokt om de grote leegte die hij achterlaat, geven wij u kennis dat van ons is heen gegaan mijn lieve man, onze fijne vader en fantastische opa A Dordrecht, 22 februari 1923 t Vlissingen, 18 maart 2009 C.E. van Zee-Prent Jan van Zee Lia van Zee-Timmermans Inge en Jordy Jim en Afke Hans van Zee Wilma van Zee-de Leest Mare Jeroen Sint Eustatiuslaan 12 4383 AG Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 23 maart van 11.00 tot 11.30 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 12.00 uur de gezongen uitvaart dienst worden gehouden in de Onze Lieve Vrouwe- kerk, Singel 106 te Vlissingen. Daarna zal om 14.00 uur de plechtigheid, vooraf gaande aan de crematie, plaatsvinden in het crema torium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangkamer van hetcrematorium. Er was altijd iemand die tijd voor ons had en die al haar liefde gaf er was iemand die het fijn vond dat wij er waren er was iemand die niets van ons verwachtte en dat was juist haar grootste kracht die iemand was onze oma en dat zal altijd zo blijven Berend en Wouter Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer Jan was lange tijd werkzaam als docent op het Maritiem Instituut "De Ruyter". Wij zullen hem herinneren als een trouw en toegewijd collega. Wij wensen zijn naaste familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Directie en personeel Maritiem Instituut "De Ruyter" Vlissingen Door de vele hartverwarmende reacties die wij van u mochten ontvangen is wel gebleken wat voor iedereen betekende. Het is fijn te weten dat hij bij zovelen geliefd was en dat wij niet de enigen zijn die hem ontzettend zullen missen. Dit alles geeft ons de kracht om verder te gaan. Bedankt, beve mensen. Marianne Dijkman kinderen en kleinkinderen Haamstede, maart 2009 Voor de vele hartverwarmende bewijzen van mede leven, tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn beve, zorgzame man, vader, schoonvader en zoon laten wij weten dat uw tranen, uw woorden, uw handdruk, uw glimlach en uw welgemeende vriendschap ons hebben geroerd en getroost. Mede namens mijn zoon, schoondochter en schoon ouders dank ik u hartelijk. Marry de Graaf-Kroos Nieuwerkerk, maart 2009

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 24