(J| Hlensenlinq.nl Familieberichten kijk ook op Qyyf J^übij Mr. Dr. Arthur Joseph Jean Constant Begheyn Geertruicla Agnes Manusama Alice Eden de Geus-Hollander Johanna Marina Hogerheide-Uil Lieve tante/Oma Tet Ir. Johannes Roest weduwnaar van Roos Dam Officier in de Orde van Oranje Nassau 20 I Vrijdag 20 maart 2009 eOnrustig is mijn hart, totdat het rust vindt in U. (Sint Augustinus) Heden is thuis overleden, na een gelukkig huwelijks leven van meer dan 66 jaar, mijn allerliefste man, onze buitengewone vader en pappie, schoonvader, opa Thur en overgrootvader Venlo, 26 augustus 1916 Berg en Dal, 19 maart 2009 "Dankzijjullie heb ik een heerlijk leven gehad Borg en Dal Mia Begheyn-van Schijndel Thur Begheyn S.J. Amsterdam Paul Begheyn S.J. Koudekerke Jan en Hetty Begheyn-Brinkman Matthijs en Inge Thur en Sharon Annetje en Pezhman Alexander en Christel Beek-Ubbergen Hans en Marja Begheyn-Huisman Rogier en Maartje Lucas, Emma Heieen Servaas en Frédérique Berg en Dal Marieke en Peter Paul Mastboom- Begheyn Tomas en Leanne Maartje en Peter Thijs f, Noortje Nijmegen Joop Begheyn en Erika Oosterman Kay en Nynke Marius Roos Groesbeek Lies ('Toetie') Begheyn Madelief en Arno Sam Erik en Miriam Elleke Rhodos Jessica ('Margrietje') en Zacharias Menegakis-Begheyn Pandelis Angelos Nicolaas Utrecht Anne Begheyn en Charles Engelaar Claartje Stijn Bram Correspondentieadres: Wylerhergpark 7 6572 BB Berg en Dal De uitvaart vindt plaats op maandag 23 maart om 11.30 uur in de kerk van O.L.V. van het Heilig Hart, Oude Kleefsebaan 123 te Berg en Dal. Aansluitend is de begrafenis op de R.K. Begraafplaats aan de Kerstendalseweg aldaar. Aansluitend gelegenheid tot condoleren in Hotel Val Monte, Oude Holleweg 5, Berg en Dal. Een licht van Liefde schijnt door al het verdriet heen. Ahha, Vad er U alleen hehoor ik toe. Echtgenote van R.G. Hoffman A" Bandjer Masin 24 augustus 1947 1" Koudekerke 19 maart 2009 Al s mijn tijd van afscheid is aangebroken, treur niet, ik heh een goed leven gehad. Dit mede dankzij jullie allen die mij zeer dierbaar zijn, mijn innig geliefde man Ruud en allen die mij zeer dierbaar waren. Bedankt voor jullie liefde, steun en alle goede zorgen. Een speciale woord van dank aan de huisartsen Bruijnzeel, Manni, Gulam, de longarts dr. Pinson en medewerkers van de thuiszorg voor hun goede medische liefdevolle verzorging en hegeleiding. De stilte bewaart mijn laatste en innige wens: Laat liefde jegens elkaar en medemens jullie denken en doen, publiekelijk en privé, bepalen. Want liefde lei dt tot eenheid. Het gaat jullie allen goed en zorg goed voor elkaar. Tet/Gerry 19 maart 2009 R.G. Hoffman, Tulpstraat 30, 4371 EB Koudekerke Tet/Gerry is thuis. Op zaterdag 21 en zondag 22 maart is van 14.00 tot 16.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen van mijn innig geliefde vrouw, onze allerliefste (schoon)zus, tante en oma in de 1 ulpstraat 30 te Koudekerke. De Vertroostingsdienst zal worden gehouden op maandag 23 maart om 20.00 uur in de Moluks Evangelische Kerk "Bethlehem", Rijnstraat 14 te Middelburg. De Uitvaartdienst wordt gehouden op dinsdag 24 maart om 11.00 uur in bovengenoemde kerk. Aansluitend vindt de begrafenis plaats om 14.00 uur op Jealg emene Leg raafplaats te Koudekerke. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in het uitvaartcentrum H. Johse, Bachweg 2 te Middelkurg. Vandaag hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder en oma A 19-7-1914 113 maart 2009 weduwe van Jan de Geus Dezelin de Geus Rob en Patty de Geus Marquerite de Geus Joke Paczek Kleinkinderen Achterkleinkinderen Boulevard Evertsen 68 4382 AG Vlissingen De crematieplechtigheid •plaatsgevonden. heeft in besloten kring Ontroerd delen wij u mede dat heden uit onze familie kring is weggenomen mijn geliefde schoonzus en onze lieve tante sinds 1995 weduwe van Anthonie Hogerheide in de leeftijd van 88 jaar. M.J. Wielaard neven en nichten Zierikzee, 18 maart 2009 Allévo "Cornelia" Correspondentieadres: H. Uil Nieuwe Kooiweg 8 4301 SC Zierikzee De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal gehouden worden D.V. zaterdag 21 maart in het kerkcentrum van de Gasthuiskerk aan hot Haven plein te Zierikzee, aanvang 10.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Zierikzee, omstreeks 11.45 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het kerkcentrum. We zijn alle medewerkenden van "Cornelia dankbaar voor de liefdevolle aandacht en verzorging. Bedroefd, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons heeft gegeven. We zullen u missen lieve zus, tante, oina Tet. Jetty Manusama Richard en José Demi Marciano Marcel Manu Geoffrey Evie en Simon Loupatty-Manusama Michael Jersey Maniche Anatasha Tony Manusama Rudie Manusama Nous Glenda Romy Danique Als een lieve moeder en oma Zorgzaam en ook sterk Stond altijd klaar, verzette hergen werk Wat Llijft is de herinnering Vol warmte, dankbaarheid en waardering. En met bewondering voor haar kracht Wij hebben afscheid genomen van onze t Sally en Ronald Marienello, Priscil/a en Gennaro Loïs Giano Elsa en Giovanni Cerezo Marija Peter en Nathal ie Met grote verslagenheid geven wij u kennis van het plotselinge overlijden van onze lieve en zorgzame vader, schoonvader, opa en overgrootopa Rotterdam, 6 juni 1923 Breskens: Schoondijke, 18 maart 2009 Rozet en Ko van Velzen - Roest Bianca en Jos Raf Esther en Robin Faith Angelique Maaike en Adrie Butijn - Roest Rozet Johanna Hanneke Roest in herinnering Aardenburg: Schoondijke: Tragel Oost 23 4507 JA Schoondijke De crematie zal in besloten familiekring plaatsvinden. Er is gelegenheid de familie te condoleren op maandag 23 maart vanaf 17.00 uur in Dienstencentrum "De Moaneblusser", Buys Ballotstraat 4 te Schoondijke. Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 22