via omweg voor het hoogste x Superstunt Grand Cru wijnen! I! 1 LEZERSE>"TRA PZC Titel gloort voor Roadhouse Roadies Zeeuwse turners op twee onderdelen Schweertman mist hoofdtoernooi Maleisië FC Dauwendaele blijft in race voor promotie V ÊmR W PZC Donderdag 19 maart 2009 [33 Roy Cijsel verwacht dat hij zich plaatst voor het wereldkampioenschap in de MX3. „Als het zondag goed gaat, is het normaal gesproken een gelopen koers." foto Camile Schelstraete ken. Het gaat dan om zaken zoals sponsoring en blessurevrij blijven. Op de manier zoals het wij willen doen, lijken we kansrijker om het zelfde doel te halen." „Het is inderdaad een omweg, maar het is er wel één die ergens toe moet leiden", aldus Gijsel, die er meteen aan toevoegt dat de MX3 allerminst een klasse is voor de mindere goden. „De huidige wereldkampioen in die klasse is de Belg Sven Breugelmans. Bij wed strijden zoals afgelopen zondag in Gemert rijdt hij in de MXt ook ge woon mee in de top vijf." Roy Gijsel beseft dat hij in een be voorrechte positie verkeert. Sinds 2004 is hij verbonden aan de 'stal' van Jean-Pierre en Janique de Bleij- ser van l&J Motorsport. Daardoor heeft hij onder meer de beschik king over topmaterialen. Ook het thuisfront steunt hem aan alle kanten. Pa Henny Gijsel werkt zich 'de naad uit zijn broek' voor zijn zoon. Aangezien het WK-avontuur een kostbare aange legenheid wordt, met wedstrijden in onder meer Spanje, Finland en Portugal, zou extra sponsoring zeer welkom zijn. Gijsel denkt nog niet aan een on verhoopt afblazen van zijn WK-missie. „Dat zoü heel jammer zijn, maar ook weer niet rampza lig. Er zijn nog genoeg andere mooie wedstrijden. Maar het moet het natuurlijk allemaal niet te lang gaan duren." MIDDELBURC - De pootspelers van Roadhouse Roadies overklasten in de regionale tweede klasse dit keer Scooby's Dissater uit Zevenbergen: 9-0. Dinsdag kan de ploeg in eigen huis de titel grijpen. Roadhouse United speelde 4-4 bij het laaggeplaatste By Default. Het gelijkspel was vooral te danken aan Stefan van Rossum, die voor de bezoekers zijn twee partijen in winst omzette. Krijn Wielemaker kon nog een winstpartij toevoegen maar daar bleef het bij. MIDDELBURC - Tijdens de wereldbe kerwedstrijd turnen in Cottbus komt zowel Anthony van Assche als Carlo van Minde uit op twee onderdelen. Het toernooi van ko mend weekeinde geldt als laatste voorbereidingswedstrijd op het Eu ropees kampioenschap, dat over an derhalve week in Milaan begint. Van Assche (Sas van Gent) turnt in Cottbus op voltige en ringen, Van Minde (Goes) op vloer en sprong. Hoogstwaarschijnlijk doen zij die disciplines ook op het EK. KUALA LUMPUR - Piëdro Schweert- man (25) is er niet in geslaagd het hoofdschema te bereiken van een proftoernooi in Kuala Lumpur. De squasher uit Koudekerke strandde gisteren in de laatste ronde van de kwalificaties. Hij verloor met 3-2 van de Pakistaan Mehboob. Vorige week deed de Zeeuw ook al mee aan een proftoernooi in Malei sië. Toen werd hij in de eerste ron de uitgeschakeld. OUD-GASTEL - De zaalvoetballers van FC Dauwendaele hielden hun kansen op promotie naar de hoofd klasse in eigen hand in de uitwed strijd tegen Kanja/'t Hart van Gas tel. In Dud Gastel werd het na een 1-2-ruststand 3-5. Mounir Nabil en Robin de Pagter scoorden zowel voor als na rust, Rodi Urani diep in de tweede helft. Dauwendaele, dat steeds op voorsprong stond, steeg door deze zege weer naar de tweede plaats. Sai Chateau du Roy Saint Emilion Grand Cru 2001 Uitbundige, zeer fruitige geur met kruiden en specerijen. Volle, warme, smaak met veel fruit, lavendel en pit. Mis en Bouteille au Chateau. Adviesprijs 19,95 Lezersprijs €11,95 1 Chateau La Rose Pressac Saint Emilion Grand Cru 2003 Uitbundige zwoele geur met hinten van vanille. Romige smaak met impressies van kruiden, jam en karamel. Mis en Bouteille au Cha teau. Adviesprijs 19,95 Lezersprijs 11,95 ikbestelsnel op www.pzc.nl/webwinkel Chateau Cötes Veyrac Saint Emilion Grand Cru 2006 Aangename geur van rijp fruit (kersen). Vol van smaak, >aint dronk is lang en soepel. Mis en Bouteille au Chateau. Ctnts Vevwc S Adviesprijs 19,95 1 Lezersprijs €11,95 Q 1 1 BON GRAND CRU WIJNEN 1 1 Hierbij bestel ik 1(aantal) x dozen (6 flessen) Grand Cru 2001 a 11,95 per fles (aantal) x dozen (6 flessen) Grand Cru 2003 a 11,95 per fles 1(aantal) x dozen (6 flessen) Grand Cru 2006 a 11,95 per fles 1 1 Vanaf vier dozen betaalt u geen verzendkosten. Bij minder dan vier dozen draagt u 5,95 bij. U ontvangt de'rekening per post nadat de wijn geleverd is. Om Ov GEBOORtEDATUM Stuur de volledig in blokletters ingevulde bon in een envelop naar Wijnwinkel, Antwoordnummer 10822,7960 WB Ruinerwold. (een postze gel is niet nodig.) De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 93