Megahit-musical TARZAÜ ALL INCLUSIVE AMELAND 0 niensenlinq.nl KRA5.NL KRAS NL voor de lezers van deze krant! 2-/3-daagse autovakantie Scheveningen Beleef deze spectaculaire musical in het Forti; Circustheater in Scheveningen! Dat kan nü wel heel voordelig! Want wij hebben speciaal voor u als lezer van deze krant een scherpgeprijsd musicalarrangement samengesteld. Normaal boekt u al een 2-daags arrangement vanaf slechts 89! Maar met de speciale actiecode WEG40002 krijgt u ook nog eens 20 korting (bij 2 personen)! U boekt een 2-daags arrangement dan al vanaf slechts 79! Hierbij is het volgende inbegrepen: overnachting met ontbijt in Hotel Ibis Den Haag Scheveningen en een 5e-rangs entree- kaart voor de middag- of avondvoorstelling voor TarzanWees er snel bij want deze musical stopt definitief op 24 mei! HOTEL IBIS DEN HAAG SCHEVENINGEN voor de lezers van deze krant! 3-/4-/5-daagse autovakantie Nes Luxe 4-sterren j hotel! Kom naar het prachtige Waddeneiland Ameland! En dat kan nü wel heel luxe en voordelig! Want exclusief voor u als lezer van deze krant selecteerden wij het luxe 4-sterren Golden Tulip Noordsee, in het plaatsje Nes, op basis van all inclusive! Hierbij is het volgende allemaal inbegre pen; een uitgebreid ontbijtbuffet, een lunchpakket (zelf samen te stellen), 's middags koffie/thee, 3-gangendiner of dinerbuffet en bier, fris en wijn van 18.00 tot 22.00 uur. Een 3-daags all inclusive arrangement boekt u al vanaf slechts 169. Dat is nog eens voordelig er tussenuit! Kom heerlijk genieten op één van de mooiste Waddeneilanden: Ameland... 22 I Donderdag 19 maart 2009 kijk ook op 20 lezerskorting l (bil Z personen) Het is noodweer voor de kust van West-Afrika. Een schip vergaat en een jong gezin strandt in de meedogenloze jungle. Door een moordlustig roofdier worden de beide ouders bruut vermoord en de baby blijft moederziel alleen achter. Hij wordt geadopteerd door een gorillamoeder en opgevoed als haar eigen zoon. Na vele jaren in de jungle te hebben geleefd, ontmoet Tarzan als jong volwassen man voor het eerst een medemens; Jane Porter. Vanaf deze onverwachte ontmoeting veranderen hun beide werelden, voorgoed... Een musical over actuele thema's als vriendschap, identiteit en wilskracht, gebaseerd op de beroemde legende van Edgar Rice Burroughs uit 1912. Dit comfortabele 3-sterren hotel ligt op ca. 50 m van het strand en de boulevard. Binnen ca. 10 minuten rijden staat u in het centrum van Den Haag! Het hotel beschikt o.a. over een lift, bar, restaurant en terras. De ruime en moderne kamers zijn van alle gemakken voorzien; o.a. een telefoon, televisie, modemaansluiting en badkamer met bad en/of douche, toilet en haardroger. Aankomstdata: woensdag, donder dag, vrijdag, zaterdag en zondag van 1/4 t/m 30/4 2 dagen Normaal vanaf €—89, nu vanaf 79 3 dagen Normaal vanaf €4-29, nu vanaf 119 U kunt tegen toeslag een andere rang entreekaart reserveren: 4e-rangs kaart: 29 3e-rangs kaart: 39 2e-rangs kaart: €49 1e-rangs kaart: €55 Inclusief: verblijf in Hotel Ibis Den Haag Scheveningen in een 2-pers.kamer met ontbijt en 5e-rangs entreekaart voorde musical Tarzan. Exclusief: reserveringskosten 17,50 per boeking (verplicht). Prijzen zijn per persoon, gebaseerd op een bezetting van 2 personen. TARZAN® is eigendom van Edgar Rice Burroughs, Inc. en wordt gebruikt met toestemming.© 2009 Edgar Rice Burroughs, Inc. en Disney. Alle rechten voorbehouden. Voor meer informatie en boekingen: Uitgebreide reisbeschrijving en online boeken zie www.kras.nl/LR50638 24 uur per dag, 7 dagen per week Of bel met: 0900 - 9697 (15 cpm) O.v.v. actiecode WEG40002 waarom zou je verder zoeken ONTDEK UNIEK AMELAND Maak mooie fiets- en wandeltochten door de prachtige duinen en de unie ke natuurgebieden 'Het Oerd' en 'De Hon', bevolkt door een rijke vogelpo pulatie. Negentig kilometer fietspad slingert zich door een afwisselend landschap, u kunt iedere dag een andere route kiezen zonder in herha ling te vallen. Voor wie liever wandelt, zijn er schitterende wandelroutes die u langs de mooiste plekjes van het eiland voeren. Of bezoek het gezel lige dorp Nes met vele leuke winkels, restaurants en cafés. De museumlief hebber kan terecht in het Cultuur Historisch Museum Sorgdrager waar de Amelander cultuur in beeld wordt gebracht. Bezoek ook de 58 m hoge vuurtoren in Hollum of maak een strandrit met de Strandexpress! GOLDEN TULIP RESORT NOORDSEE**** Het luxueuze Golden Tulip Resort Noordsee ligt aan de rand van het dorp Nes en op ca. 1 km van het strand. Het 4-sterren hotel beschikt o.a. over een Grand Café met hotel bar, restaurant, overdekt zwem bad, sauna, stoombad (niet gratis). Bovendien kunt u uw auto gratis par keren bij het hotel. Vanaf de voordeur van het hotel kunt u zo de fiets- en wandelpaden op om te genieten van de fraaie natuur. En een fiets? Die kunt u gewoon bij het hotel huren! Aankomstdata: maandag, vrijdag en zaterdag van 16/3 t/m 29/6 Appartement 3/4/5 dagen Maart v.a. €169 April v.a. €175 Mei v.a. €175 Juni v.a. €175 Hotel 3/4/5 dagen Maart v.a. €179 April v.a. €199 Mei v.a. 199 Juni v.a. €199 Inclusief: verblijf in het 4-sterren Golden Tulip Resort Noordsee in een hotelkamer of appartement. Exclusief: vervoer, reis- en annule ringsverzekering, reserveringskosten 17,50 per boeking (verplicht). Prijzen zijn p.p., o.b.v. 2 personen (hotel) en 4 personen (appartement). Voor meer informatie en boekingen: Uitgebreide reisbeschrijving en online boeken zie www.kras.nl/LR17772 24 uur per dag, 7 dagen per week Of bel met: 0900 - 9697 (15 cpm), o.v.v. reisnummer LR 17.772 Deze reis is uitsluitend te boeken met dit reisnummer. waarom zou je verder zoeken

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 64