De Uitvaart Informatie Hulplijn Familieberichten 0 fT1ensenlinq.nl DiitikbBiuMnï opzegaienst W' j Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden £'•- JULWËUlf) Ovarian Gerard Pieter de Graaf Alphons de Maagt Everdina Maria Bruinings Camile Edmondus Marie van de Vijver Marinus den Boer Colofon Familieberichten 20 I Donderdag 19 maart 2009 kijk ook op DANKBETUIGING Langs deze weg willen wij iedereen hartelijk bedanken voor allo gelukwensen, bloemen, kaarten en cadeau's die wij ontvingen t.g.v. ons 60-jarig huwelijksjubileum. Het was voor ons een onvergetelijke dag. Johan en Toke Vernimmen-v. Eetveldt Kinderen en kleinkinderen Met verslagenheid geven wij u kennis van het geheel onverwacht overlijden van onze vader, opa, de vader van mijn kinderen en huisgenoot Schoondijke, 3 oktober 1943 Terneuzen: Terneuzen: Terneuzen: Terneuzen: t Terneuzen, 14 maart 2009 Sandra de Graaf Tim en Vivian Dion Zoë Indra Edwin de Graaf in herinnering Anke de Cock Jenny Goedhart Dennis en Brenda Cynthia Björn Angela Correspondentieadres: Michiel de Ruytersingel 42 4535 AX Terneuzen De crematieplechtigheid heeft in familiekring plaats gevonden Zwaar werden de dagen en lang duurde de nacht. Hoe moeilijk is het vechten bij hel ontbreken van de kracht. Ik heb de berg beklommen die jullie nog moeten gaan. Huil daarom niet, geliefden, ik ben in vrede gegaan. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare her innering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze lieve, zorgzame pa en opa Fons echtgenoot van Agnes Julia Maria Josiassen Ilij overleed in de leeftijd van 84 jaar. Hulst: Agnes de Maagt-Josiassen Hulst: Ineke en Jean-Pierre Hulst: Patrick en Carla Eveline Dominic Marlon 17 maart 2009 van Vollenhovenstraat 21,4561 JJ Hulst U kunt afscheid nemen van hem in het uitvaart centrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op zondag 22 maart van 12.00 tot 12.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 23 maart om 11.00 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28-c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crema torium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst bent u in de gelegenheid de familie ook persoonlijk te condoleren in de aula. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Herinner mij niet in sombere dagen, maar in dagen met zon. Hoe ik was toen ik alles nog kon. Bedroefd, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons heeft gegeven, delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze zorgzame moeder, schoonmoeder weduwe van Gerardus Neyt A 12-5-1914 Sas van Gent 1 15-3-2009 Sas van Gent Sas van Gent: Roger Neyt Ria Neyt-van den Bergen Erwin en Margriet, Joris Tara Sylvia en Jurek Sas van Gent: Herman Neyt Greet Neyt-Spel Werner en Henny, Fresco Skijla Petra en Rudy, JillDidi IJzendijke: Ben Neyt Marleen Neyt-de Smet Michel, Kimberly Stefan Angelique en Evert Familie Bruinings Familie Neyt Sas van Gent, 15 maart 2009 Corr.adres: Kleine Jonkvrouwstraat 23 4515 EJ IJzendijke Tel.: 0117-302241 De plechtige uitvaartdienst, -waarna begrafenis, zal plaatshebben op maandag 23 maart om 14.00 uur in de parochiekerk van de Heilige Maria Hemelvaart te Saswan Gent. Samenkomst aan de kerk. Er is gelegenheid de familie te condoleren na afloop van de begrafenis, in de aula van de begraafplaats "St. Jans Schorre"te Sas van Gent. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. De zon scheen de vogels floten De bloemen bloeiden en toen werd het stil Na een leven van hard werken en zorg voor zijn gezin is na een langzaam achteruitgaande gezondheid thuis overleden onze sterke vader weduwnaar van Germana Maria Meyvis Koewacht, 12 april 1923 Axel, 17 maart 2009 Axel: Henri van de Vijver 's Gravenhage: Roland en Thelma van de Vijver Graaf Jansdijk 10 4571 SH Axel De uitvaartdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, zal plaatsvinden op zaterdag 21 maart om 10.30 uur in de parochiekerk H. Gregorius, Walstraat 31 te Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de RK begraafplaats aan de Westsingel. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Halle", Rooseveltlaan IA. 0$ "'IF'" De vele blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man, onze vader, opa en overgrootvader waren voor ons een grote steun in die moeilijke tijd. Uit het diepst van ons hart bedanken we u daar voor. M.W. den Boer-Roskam kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Scharendijke, maart 2009 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden e/i t telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailo'pijfajlit krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclairferertn.a.v. tèlefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsrtiedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 LET OP: NIEUW NUMMER!! De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl (Ilensenlinq.nl r Indien er sprake is van een sterfgeval moeten er veel zaken worden geregeld. Hierbij worden nabestaanden vaak geconfronteerd met veel administratieve afhandelingen en papierwerk. Dit blijkt in de praktijk een tijdrovende zaak. Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 22