Familieberichten dfbJfw/) JiimBi (h) Hlensenlinq.nl Qvsïlëiiëi] Üürikbüiuiüiriii Femke l j<r Wilhelmina Minderhoud-Osté Govert Pieter Verburg Francisca Dubois Leni Goudkuil-Luijks Christiaan Dingenis Nijssen Wilhelmina Minderhoud-Osté Anthonie Izaak van de Velde Govert Verburg 31 Lowie Strijdonk Han Tuinman 20 I Woensdag 18 maart 2009 kijk ook op f Trots en blij zijn wij vanwege de geboorte van onze dochter Jessica Henriëtte op 16 maart 2009 Floortjeen Roeland Maat-Oldenhof At 1 Oude Rijksweg 106 4458 AL 's-Heer Arendskerke V J Bedankt... voor de vele kaarten en attenties die wij hebben ontvangen ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijk. Ook namens kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind bedankt. Er is een schenking gedaan aan de CliniClowns en aan "Vrienden van Stichting Hospice" te Middelburg. A. Provoost P. Provoost-de Pagter Molenwal 17 - 4361 CC Westkapelle "Mijn genade is U genoeg" Na een lang leven waarvan de laatste jaren erg moeilijk waren, hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Lieven Minderhoud Ritthem 8 januari 1921 Kapelle 16 maart 2009 Bossée: Janneke en Kees Dieleman-Minderhoud (Frankrijk) Martin en Delphine Sebastiaan en Vanessa Kapelle: Pieternella en Ton Pieters-Minderhoud Lisa Rosanne Zorgcentrum "Cederhof", Kapelle Correspondentieadres: Voorburcht 15,4421 EM Kapelle Onze moeder is opgebaard in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. Gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 20 maart van 12.30-12.50 uur. Aansluitend zal om 13.00 uur aldaar de afscheids- dienst worden gehouden. De begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Oost-Souburg om 14.30 uur. Daarna is er gelegenheid tot condoleren in de consistorie van de Ned. Herv. Kerk te Ritthem. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Hand in hand zijn wij gegaan to t aan de drempel moegestreden door onze liefde omringd ben je van ons heengegaan Met dankbare herinnering aan alles wat hij voor ons is geweest laten wij u weten dat is overleden mijn man, onze vader, opa en overopa in de leeftijd van 88 jaar. M. L. Verburg-van de Plasse Addy en Wim Marianne Peter en Astrid Oscar en Anouschka Jos en Leni Diederiken Wendy Jochem 17 maart 2009 Hof ter Veste 91 4333 HH Middelburg De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 20 maart om 10.30 uur in de aula van de algemene begraaf plaats te Middelburg. Deze dienst wordt geleid door Ds. J. Nauta. Aansluitend vindt de begrafenis plaats, waarna er tevens gelegenheid is tot condoleren. Onze dankgaa t uit naar alle medewerkers van Woonzorgcentrum Hof ter Veste voor de liefde volle zorg en aandach t. Verdrietig zijn wij om het plotselinge overlijden van onze dierbare huisgenote Wij wensen in het bijzonder Kees en Carla veel sterkte toe met dit verlies. Bewoners én personeel van de Jasmijnstraat 23 Goes, maart 2009 Diepbedroefd delen wij u mede dat na een kort ziekbed op 75-jarige leeftijd in haar woonplaats Koudekerk a/d Rijn is overleden onze geliefde zus, schoonzus en tante Goes: Kees en Nellie t Luijks-Lockefeir Goes: Jo en Dien Weezepoel-Luijks Neven en nichten Koudekerk a/d Rijn, 16 maart 2009 Corr. adres.: J. Catsstraat 8 4461 XM GOES Heemskerkstraat 5 4461 HE GOES Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze broer, zwager en (oud)oom sinds februari 2008 weduwnaar van Janna Pieternella Cornelisse In de leeftijd van 79 jaar. Yerseke: LinaBoone-Nijssen Bram Boone (in herinnering) Kruiningen: Digna Boone-Nijssen Jaap Boone Yerseke: Marius Nijssen (in herinnering) Kapelle: Leny Gijzel-Nijssen Gerard Gijzel Kamperland: Maddie Nijssen (achter) neven en nichten 16 maart 2009 Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van mijn schoonzus en onze tante Ritthem: J. Osté-Baljeu Neven en nichten 16 maart 2009 Op 78-jarige leeftijd is plotseling overleden mijn echtgenoot, onze vader, schoonvader en opa Anton echtgenoot van Farida Leonora Emma van Hulle Philippine: F.L.E. van de Velde-van Hulle Philippine: Maxim van de Velde Inge van de Velde-Teeuws Niki Gijs Leiden: Inge van de Velde Philippine, 16 maart 2009 Correspondentieadressen: Kanaalpark 34 4553 EC Philippine Catrijn Jacobsdoc.htershof 7 2312 SE Leiden De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uit genodigd, zal gehouden worden op vrijdag 20 maart om 9.30 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamy- straat 28c te Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren. Geen bloemen. Wij zijn verdrietig omdat onze zwager en oom overleden is. Heinkenszand: Lenie Minnaard-van de Plasse Wolphaartsdijk: Job en Bep van de Plasse-Nieuwenhuijze Neven en nichten Middelburg, 17 maart 2009 De ontelbare brieven, kaarten, telefoontjes, bloemen en de overweldigende belangstelling die wij mochten ontvangen na het overlijden en bij de uitvaart van hebben ons een enorme steun gegeven om zijn verlies te verwerken. J. Strijdonk-den Doelder kinderen en kleinkinderen Axel, maart 2009 18-03-2007 18-03-2009 Al twee jaar zonder jou, zonder jouw liefde en wijsheid. De leegte zonder jou zal blijven, het went maar niet. Ik moetje verlies leren dragen, alleen ik weet nog steeds niet hoe. Maar Han, een herinnering in liefde, is een herinnering die blijft. Je blijft in mijn gedachten, heel dichtbij, op het mooiste plaatsje diep in mijn hart., Han ik mis je zo. Boukje

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 80