LEENHOUTS Online uw eigen ondernemersnieuws plaatsen 16 «infotorial Leenhouts' Aannemings-Bedrijf b.v. meld je nu gratis aan op www.deOndernemer.nl Leenhouts' Aanneming Bedrijf B.V. is per 1 januari 2009 ver huisd van Sluis naar het centraler gelegen bedrijventerrein Stampers- hoek in Oostburg. Van daaruit ope reert het ruim negentig jaar oude bouwbedrijf vanuit een gloednieuw pand, inclusief een goed geoutilleer de timmerfabriek en opslagplaats voor allerhande materieel. Leenhouts is een middelgroot aanne mingsbedrijf met een vijftigtal zeer vakbe kwame werknemers. De onderneming is gespecialiseerd in zowel complete wo- ningbouwrenovaties, nieuwbouw, restau ratie, kleinschalige verbouwingen en on derhoud. ,,We werken met allround vak lieden die veelal een lange staat van dienst hebben. Tegelijkertijd leiden wij in com binatie met onder andere Bouw Oplei ding Zeeland (BOZ) diverse jongeren op om ook de toekomst met vertrouwen te gemoet te gaan. We hebben mede aan trekkingskracht op jongeren vanwege on ze restauratiespecialiteit. Restauratiewer ken maken namelijk een substantieel deel uit van onze werkzaamheden", aldus di recteur-eigenaar Stijn Guilliet. Zijn on derneming is sinds 1998 in het bezit van het certificaat 'Erkend Restauratie Bouw bedrijf. Leenhouts' Aannemings-Bedrijf B.V. is het enige Zeeuwse bedrijf onder de 35 Nederlandse erkende restauratie bouwbedrijven. Leenhouts heeft net als de andere restaurateurs van de Vakgroep Restauratie een breed blikveld en een passie voor de architectuur van alle tijden. Kerken en molens, maar ook panden en boerderijen uit vorige eeuwen. Leenhouts legt momenteel de laatste hand "aan de monumentale uit 1789 daterende Zwar- tenhoekse Zeesluis te Westdorpe. Het bouwbedrijf restaureerde in het verleden onder andere diverse kerken in Zeeuws- Vlaanderen, het Gistpoortcomplex van de Abdij in Middelburg en het monumenta le pand van Architectenbureau Verplanc- ke Goethals aan de Oostkade in Sas van Gent. ,,Onze orderportefeuille is gelukkig goed gevuld. Onze activiteiten variëren van het maken van kozijnen in onze eigen werkplaats tot het bouwen van compleet nieuwe wo ningen. We hebben net nog de nieuw bouw van een woonzorgcomplex opgele verd in Koudekerke, bestaande uit veer tien appartementen en zes zorgwoningen. neringweg 11 oöstburg Tel: 0117-474000 Fax:0117-462140 E-mail: info@leenhöutssluis.nl www.leenhoutssluis.nl Stijn Guilliet, directeur-eigenaar van Leenhouts' Aannemings Bedrijf BV, het enige Erkend Restauratie Bouwbedrijf van Zeeland. Afgelopen zomer hebben we de renova ties afgerond van 60 respectievelijk 35 woningen in Oostburg en Aardenburg voor Woongoed Zeeuws-Vlaanderen. We zijn in oktober gestart met de renova tie van 57 appartementen in Cadzand en binnenkort gaan we starten aan de kanto ren van de Glasfabriek in Sas van Gent, de restauratie van de N.H. kerk van Groede, de nieuwbouw van dertig appartementen in Hulst en de verbouwing van een basis school in Aardenburg. Daarnaast hebben we veel werk van par ticuliere opdrachtgevers. Het bedrijf van Stijn Guilliet floreert niettegenstaande de economische recessie, maar bemerkt wel een verschuiving van nieuwbouw naar het opknappen en verbouwen van' be staande woningen. Hij is sinds 1998 werkzaam bij Leenhouts, na voltooiing van zijn studie bouwkunde aan de HZ in Vlissingen. Stijn doorliep diverse functies binnen het bedrijf alvorens hij in 2001 directeur werd. In 2004 nam hij het bedrijf over van de familie Leenhouts. ,,Ik heb nooit spijt gehad van mijn keuze voor de bouw, met haar grote diversiteit aan werkzaam heden. We hebben de beschikking over een uitstekend team dat plezier in het werk uitstraalt. Onze mensen zullen na gedane arbeid ook altijd alles netjes opruimen, om zo min mogelijk overlast aan opdrachtgevers en omwonenden te veroorzaken", vertelt Stijn Guilliet. Leenhouts' Aanneming Be drijf B.V. heeft kwaliteit, veiligheid en klanttevredenheid hoog in het vaandel staan. Om dit te waarborgen en continu te verbeteren werkt men volgens de ISO 9001 en de VCA** normen. De onderneming is sinds 2004 tevens in het bezit van het astbestverwijderingscer- tificaat BRL 5050. In het verleden werd het gevaarlijke asbest veelvuldig toege past, onder meer voor dakbedekkingen, kanalen, vloerbedekkingen en isolatie materiaal. Leenhouts beschikt over de no dige kennis, middelen en ervaring om as best zó te verwijderen en af te voeren dat mens en milieu worden gespaard. Eenvoudig nieuwe klanten vinden Het laatste ondernemersnieuws uit uw regio Uzelf en uw bedrijf presenteren

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 44