Gerobotiseerde 24-uurs productie Hotel de Wielingen verenigt kwaliteit en sfeer Uabrasis VAN BURG METAALBEWERKING EN MACHINEBOUW infotorial Hotel de Wielingen in Cadzand- Bad is een comfortabel hotel op een bijzondere plek. Het is prachtig gelegen in de duinen met zicht op zee; een ideaal oord om tot rust te komen. Restaurant, terras en bistro staan eveneens open voor niet hotelgasten. Voor amper dertig euro per persoon kan men genieten van een exclusief driegan gen menu. De Wielingen speelt op sei zoenen en periodes in zoals binnenkort met een speciaal Paasmenu. Het hotel is ook een ideaal adres om alle soorten par tijen en feestelijkheden op een creatieve maniergestalte te geven: communiefees ten, afscheidsfeesten, reünies jaarvergade ringen, personeelsfeesten. Het West-Zeeuws-Vlaamse viersterren hotel verenigt kwaliteit en sfeer. Gabriël- le Scheunis is medio 2005 samen met haar man Bram van den Berge en hun dochters Saskia en Siska als familie de uitdaging hotel de wielingen Hotel De Wielingen Kanaalweg 1 Cadzand-Bad Tel: 0117-391511 Fax: 0117-391630 info@hoteldewieungen.nl www.hoteldewielingen.nl Burgmetaal uit Waterlandkerkje is allround specialist op het ge- product en tevreden klanten! WATERLANDKERKJE - Efficiency staat voorop bij directeur Piet van Burg: "Bij ons bent u aan het juiste adres voor totaalprojecten vanaf het ontwerp tot en met de montage en service. Of het nu gaat om innovatieve nieuwe producten, productieverbetering van be staande machines of de vervaardiging van vervangingsonderdelen, onze medewer kers gaan geen enkele uitdaging uit de weg en bedenken zelfs voor de meest complexe vraagstukken een oplossing. Gedurende het gehele traject heeft elke klant bij ons slechts één aanspreekpunt. Dat bevordert de efficiency én het resul taat: een' betrouwbaar maatwerkproduct dat geheel voldoet aan de wensen, en eisen van de klant. Het allerkleinste onderdeeltje krijgt bij ons evenveel aandacht als een hele serie of een nieuwe machine." Burgmetaal werkt voor diverse branches zoals de landbouw, levensmiddelenindus trie, jachtbouw en de (petro)chemie en levert uitsluitend nieuwe producten. Metaalbewerking Op het gebied van draaien en frezen is Burgmetaal een vooraanstaande speler in Zeeuws-Vlaanderen. Naast het standaard werk verzorgt het bedrijf speciaal 3D draai- en freeswerk. Kleine en (middel)grote aantallen worden verwerkt op moderne CNC-machines. Onlangs is geïnvesteerd in een vijfassige freesmachi ne om de cyclustijd van complexe werk stukken te verkorten. Dankzij de bijpas sende beladingrobot produceert deze ma chine 24 uur per etmaal. Allerlei soorten metaal worden bewerkt, zoals rvs, staal, aluminium, titanium en brons, maar ook kunststoffen. Machinebouw Productieverbetering staat hoog in het vaandel bij Piet van Burg en zijn team. "Of het nu gaat om het verhelpen van een kleine hapering, het vervangen van slijtdelen door duurzamer materiaal of om een nieuwe machine die de gezondheid van de medewerkers ten goede komt en tot een beter financieel resultaat „leidt, bij ons ligt de oplossing. Voor de voedingsmiddelenindustrie heb ben wij bijvoorbeeld een machine voor het opbergen van industriële messen gere aliseerd, een transportband met barcode- ring, een doseerunit en een liftsysteem voor het verwisselen van formal tubes. Deze innovatieve machines presenteren wij op 1 en 2 april op de verpakkings- beurs Empack in de Brabanthallen in 's- Hertogenbosch." Nieuwe collega's De activiteiten van Burgmetaal groeien voortdurend. Daarom is er altijd plaats voor ambitieuze technici. Ook begroet het erkende leerbedrijf graag schoolverla ters die zich willen ontplooien in de me taalindustrie. "Wij hebben een mooi be drijf in een prachtige groene omgeving. Om het landschap niet verder te hoeven ontsieren, hebben wij behoefte aan een grotere jas, waarin wij alles wat niet groen is en nu buiten staat, aan het oog van de voorbijganger kunnen onttrekken", be sluit Piet van Burg. tementen zijn ingericht volgens 'long is- land'-stijl en vóórzien van parket. Na een goede nachtrust in het hotel, staat er een gezond en uitgebreid ontbijt gereed en vervolgens kan men gaan genieten van het grote scala mogelijkheden in de om geving: fietsen, wandelen, zwemmen en/of een bezoek aan een nabij gelegen historische steden. In Hotel de Wielingen worden ook de meest zakelijke congressen of discrete vergaderingen tegelijkertijd aangename ontmoetingen. Bovenop de duinen, met zicht op zee werkt inspirerend vergaderen in de hand. In de boardroom is er zelfs ruimte voor 120 personen, waarbij ook de mogelijkheid tot overnachten bestaat. Tussen de besprekingen of productvoor stellingen door is er gelegenheid tot aan genaam verpozen in de omgeving. Bo vendien kunnen alle gasten gebruik ma ken van wellness en zwembad. Het hotel zorgt ook voor speciale 'energybreaks', inclusief een bolderkar met hapjes en drankjes, om lekker op het strand uit te waaien. Het West-Zeeuws-Vlaamse hotel is de laatste jaren ook een ideale meer daagse verblijfsaccommodatie gebleken voor profvoetbalclubs die in trainings kamp waren voör de naderende competi tie. Zo zijn Ajax, NAC, Utrecht, Sparta en diverse Belgische profclubs al te gast geweest in Hotel de Wielingen. „Mijn man heeft van oudsher veel sympathie voor de voetballerij, mede waardoor wij de nodige aantrekkingskracht hebben op profclubs", aldus Gabriëlle Scheunis. Hotel De Wielingen is op zoek naar dy namische en competente medewerkers om het team te versterken. en een gastronomisch restaurant waarbij we ook speciale aandacht voor de aankle ding en de sfeer hebben. Zo zorgen we bijvoorbeeld voor een dekentje voor on ze terrasgasten als het buiten wat koeler begint te worden. We zijn aangesloten bij het Gastvrijheidsgilde en klantvriendelijk heid is een tweede natuur voor ons", al dus Saskia De Belie. Haar zus Siska vult aan: „We proberen het qua serviceverle ning onze gasten altijd extra naar de zin te maken. Bij wijn worden olijven gepre senteerd, bij bier een kaasje en bij een koffietje een oud Hollands advocaatje met slagroom. Koffie drinken zien wij meer als een sfeervol ritueel dan als het drinken van koffie." Alle (luxe) kamers, suites en appartemen ten zijn voorzien van alle hedendaags en modem comfort. De luxe suites en appar Klein Brabant 40, 4508 NG Waterlandkerkje T 0117 45 53 39 F 0117 45 32 91 e info@burgmetaal.nl i www.burgmetaal.nl aangegaan om het hotel compleet te ren overen en uit te breiden. Anno 2009 is Hotel de Wielingen een prachtig hotel bestaande uit vijftig verblijfseenheden en diverse ruimtes voor congressen en verga deringen. De uitbreiding van het luxueu ze restaurant 'De Witte Winde', het terras en de bistro heeft gezorgd voor extra toe gevoegde waarde. De familie verloochent haar Vlaamse achtergrond niet, zoals on der andere te merken aan de bourgondi- sche uitstraling van het complex. In de Franse keuken worden heerlijke vlees- en visgerechten, niaar desgewenst ook spe ciale vegetarische gerechten bereid en de wijnkelder is rijkelijk gevuld. Alle gasten worden zeer gastvrij onthaald. De familie houdt van stijl en dat straalt men ook uit naar de gasten. „Hotel de Wielingen voorziet in mooie verblijfsaccommodaties

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 32