Familieberichten Jansje Boon Johanna Brijan-Beukelman Leni Goudkuil-Luijks Wil Lems-Verstraaten Wilhelmina Lems-Verstraaten Elise Francisca Dubois k"k ook op fllensenlinq.nl René Kuijt Joop Poley Derk Proost Ds. Egbert Jacob Rietveld 20 I Dinsdag 17 maart 2009 In alle rust, te midden van haar kinderen, is van ons heengegaan, na een arbeidsvol dienstbaar en zorgzaam leven, dierbare herinneringen achterlatend, onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Andijk, 21-01-1923 Middelburg 14-03-2009 Middelburg: Kees van de Gruiter Marie van de Gruiter-Schui't Arnemuiden: Rens van de Gruiter Krina van de Gruiter-de Ridder Oost-Souburg: Aart van de Gruiter Sophia van de Gruiter-Onderdijk Middelburg: Lieven van de Gruiter Ineke van de Gruiter-Duine Middelburg: Gerard van de Gruiter Nathalie Walraven Kleinkinderen en achterkleinkinderen Zorgcentrum Sint Willibrord Bachtensteene 1, kamer 106, 4331 AB Middelburg Correspondentieadres: Essenlaan 27,4334 BL Middelburg Op woensdagavond 18 maart is er gelegenheid tot afscheid nemen op haar kamer van 19.00 - 20.00 uur. De afscheidsbijeenkomst ter herinnering aan haar leven wordt gehouden op donderdag 19 maart om 12.30 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Aansluitend vindt de begrafenis plaats. Na afloop is er in de koffiekamer van deze begraaf plaats gelegenheid de naaste familie te condoleren. Dank en waardering zijn wij verschuldigd aan de medewerkers van Zorgcentrum Sint Willibrord voorde liefdevolle verzorging. .Verdrietig zijn wij omdat otlze lieve oma Poes is overleden. Jolanda en Ard Jelle, Emma Karin en Hans Esha, Misha Karloen Lisette Desley, Michaël, Chabeli Sjaak en Suzanne Chimene, Charelle, Owen Niels en Mariska DaveenJakolien Dennis en Alexandra Jordy, Ricardo Bianca en Bernard Kevin, Justin Remon en Laura Monique en Ronald Jeroen Renee Sam Bram Sam Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante In de leeftijd van 74 jaar. Yerseke; L. Verduijn-Beukelman J. Verduijn Vlissingen; M.Strenk-Beukelman B.Strenk (in herinnering) Neven en nichten Zoutelande, 14 maart 2009 Diepbedroefd delen wij u mede dat na een kort ziekbed op 75-jarige leeftijd in haar woonplaats Koudekerk a/d Rijn is overleden onze geliefde zus, schoonzus en tante Goes: KeesLuijks Goes: Jo en Dien Weezepoel-Luijks Neven en nichten Toch nog vrij onverwachts is overleden onze lieve zus, schoonzus en tante We zullen haar erg missen. Familie Verstraaten Bruinisse, 14 maart 2009 Haar bezige handen liggen nu rustig en stil... Verdrietig om het gemis, maar dankbaar voor een mooi, lang en creatief leven, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, oma en omi echtgenote van Willem Hendrik Lems 11988 in de leeftijd van 92 jaar. Cobi en Huib - in liefdevolle herinnering Hans en Linda Naomi, Jeffrey, Boaz Rinus en Corrie Marisca en Richard Machiel, Merel William en Carolien Marijn Bruinisse, 14 maart 2009 Allévo "In 'tOpper" Correspondentieadres: Dr. de Kockstraat 79-30 4311 EL Bruinisse Woensdag 18 maart is er van 15.00 tot 16.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen op haar kamer 0.72. De afscheidsbijeenkomst zal gehouden worden donder dag 19 maart om 16.00 uur in de aula van crematorium "Rotterdam", Maeterlinckweg 101 te Rotterdam-Zuid. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condole ren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Onze dank gaat uit naar alle medewerkenden en vrijwilligers van "In 't Opper voor de liefdevolle zorg en aandacht. Elke dag een stukje dichter naar het eind. Elke dag een beetje van je kracht verkleind. Elke dag wat zwaarder wat je torsen moet. Doch al t/aande wetend, eens komt alles goed. Rustend na het leven, rusten bij de bron, van waar lang geleden ook de weg begon. Geheel onverwacht is overleden onze zus, nicht en vriendin W Vlissingen, 6 mei 1949 Goes, 15 maart 2009 haar broer: Kees haar zus en zwager: Karin en Robert haar oom: Co haar vriendinnen: Carla Meins Correspondentieadres: Kees van den Hoek De Visserstraat 58 3317 TA Dordrecht Francisca is opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1. Er is aldaar gelegen heid om afscheid van haar te nemen op vrijdag 20 maart a.s. van 11.00 tot 11.30 uur. De samenkomst voorafgaande aan haar begrafenis zal aansluitend worden gehouden om 12.00 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie en vrienden te condoleren in bovengenoemd rouwcentrum. Francisca hield van witte rozen. We zijn diep getroffen door het plotselinge overlijden van oud-jeugdbrandweerlid We wensen Petra, ouders en overige familie veel sterkte toe in deze moeiüjke tijd. Jeugdbrandwachten en leiders van Jeugdbrandweer Vlissingen Ons bereikte het droeve bericht van het overlijden van Joop was meer dan alleen een ontwerper: voor onze o'pdrachtgevers een intensieve meedenker, voor ons bureau een steun en toeverlaat. Wij zijn dankbaar hem als mens en collega gekend te hebben. Wij wensen zijn' familie veel kracht toe bij het aanvaarden van dit verlies. Rothuizen van Doorn 't Hooft Architecten Stedenbouwkundigen, partners en medewerkers "Ik ben de opstanding en het leven Wie geloof oefent in mij, zal, ook al sterft hij, tot leven komen Johannes 11:25 Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze papa en opa echtgenoot van Christiana Joanna Proost-van Meirvenne Hij overleed in de leeftijd van 81 jaar. Zijn echtgenote: Christian Zijn kinderen: Eunice en Henny Kitty en Chris Aquila en Henry James en Renata Zijn kleinkinderen en hun partners 14 maart 2009 Berliozhof 85,4536 EX Terneuzen U kunt afscheid nemen van Derk in het rouwcentrum aan de Rooseveltlaan 6 te Terneuzen, op woensdag 18 maart van 20.00 tot 21.00 uur. De Lezing wordt gehouden op vrijdag 20 maart om 14.00 uur in de Koninkrijkszaal van Jehovah's Getuigen, Evertsenlaan 84B te Terneuzen. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. De Protestantse Gemeente Terneuzen i.w. heeft met ontroering kennisgenomen van het overlijden van haar oud-predikant Ds. Rietveld heeft de Hervormde Gemeente in de jaren 1968-1985 met grote toewijding gediend en de jonge ^Hervormde wijkgemeente rond de Opstandingskerk met enthousiasme helpen opbouwen, daarin voluit gesteund door zijn echtgenote. Onze gedachten en voorbeden gaan dezer dagen naar haar en haar gezin uit. De algemene kerkenraad i.o. van de Protestantse Gemeente Terneuzen i.w.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 44