opzegaienst Familieberichten I,) IDensenlinq.nl Sija Schot-Suurmond Johannes Cornelis Sinke Colofon Familieberichten Cornelia Jacoba de Bruine Wilhelmina Jozina Buteijn-Griep Pieternella Janna van den Heuvel-Linders Hans Huizen De Ui tvaart Informatie Hulplijn Cl 22 I Dinsdag 17 maart 2009 kijk ook op Vol verdriet en verslagen berichten wij u dat is over leden, onze lieve dochter, zus, schoonzus en tante echtgenote van Wim Schot moeder van Wouter en Bart schoonmoeder van Nicole op de leeftijd van 52 jaar, Vlissingen: J. Suurmond J. Suurmond-Bezemer Vlissingen: Kees Suurmond Hannie Suurmond-Prins leke Koole-Suurmond Martin Koole Imara, Lars Matthijs Suurmond Corné Suurmond Roosendaal, 15 maart 2009 Correspondentieadres: Westerzicht 319, 4385 BB Vlissingen Als je verdrietig bent kijk dan opnieuw in je hart en je zult zien datje huilt om watje vreugde heeft gebracht. Verdrietig nemen wij afscheid van mijn lieve vader, schoonvader en onze opa Jo sinds 22 november2006 weduwnaar van Laurina Meijers in de leeftijd van 89 jaar. Wij blijven achter met mooie herinneringen Paul Sinke Silvia Sinke-Wolterbeek Marijn Guus Vlissingen, 13 maart 2009 Zorgcentrum Scheldehof Correspondentieadres: H. Roland Holstlaan 46 4385 KJ Vlissingen Er is gelegenheid afscheid te nemen op donderdag 19 maart van 12.30 tot 13.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De afscheidsdienst, waarin ouderenpastor J.H. vd Berg voorgaat, zal aansluitend om 13.15 uur worden gehouden in de aula van het uitvaart centrum. Daarna zullen wij hem begeleiden naar de Algemene Begraafplaats aan de Molenweg te Oost-Souburg waar om 14.30 uur de bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden. Na de plechtigheid is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in voornoemd uitvaartcentrum. fïlensenlinq.nl ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Na alle fijne jaren die we met haar mochten beleven, hebben wij onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Martina Trimpe-Leijnse sinds 25 maart 2006 weduwe van Adriaan Trimpe A Koudekerke 8 december 1928 t Vlissingen 15 maart 2009 Janus Trimpe Elly Rauws Rinus Trimpe Kathy Trimpe-Jankovics Mark en Mareille Richard en Anissa Willeke Acda-Trimpe Gerie Acda Christina en Nanne Ramona en Jhonathan Lein Correspondentieadres: Prinses Beatrixstraat 3,4341 GK Arnemuiden Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen vrijdag 20 maart van 09.45 uur tot 10.00 uur in het uitvaart centrum "Monuta de Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 10.00 uur in het uitvaartcentrum een afscheidsbijeenkomst worden gehouden, waarna er gelegenheid is tot condoleren en samenzijn. De begrafenis zal, ingevolge haar wens, in familiekring plaatsvinden. Ah, Jij, te oud voor 't Beest? Hoezo Bestuur, staf en vrijwilligers van Podium 't Beest Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopi een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclamereci.n.a.v'têlefonisch opgegeven advertenties "JKüC icfèfjft'krijgt telefonisch E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsijiedia.nl Telefoon 088 - 013 9999 Fax 088-013 9990 LET OP: NIEUW NUMMER!! De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Indien er sprake is van een sterfgeval moeten er veel zaken worden geregeld. Hierbij worden nabestaanden vaak geconfronteerd met veel administratieve afhandelingen en papierwerk. Dit blijkt in de praktijk een tijdrovende zaak. Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan. ÊFiIJÊ DufikbïiutèiriP. Voor de vele blijken van medeleven die wij van u mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder en oma betuigen wij u onze hartelijke dank. Het heeft ons erg goed gedaan. Fam. de Hamer Fam. Siereveld Fam.Averens Krabbendijke, maart 2009 De blijken van medeleven, woorden van troost en waardering, ondervonden tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve zorgzame vrouw, onze lieve zorgzame moeder en mijn oma Mientje hebben ons diep getroffen en gesterkt. Hiervoor betuigen wij u onze hartelijke dank. L. Buteijn Kinderen en kleinkind Krabbendijke, maart 2009 Onze hartelijke dank, mede namens de verdere familie, voor de belangstelling en het medeleven na het overlijden van onze tante en nicht Dank aan de medewerkers van zorgcentrum "Duinoord", in het bijzonder van de Tuinkamer en Dierenlaan, buren van 't Lage Burgh, alsook de thuis zorg voor hun aandacht en verzorging. Arensman Uitvaartverzorging met name dhr. L.M. van der Werf voor alle zorg rondom het afscheid. Jeanne en Karei Rijkuiter-Lansbergen Wil en Piet Meerman-Meerdink Haamstede, maart 2009 jSknjürkwi IN MEMORIAM 17-03-2007 17-03-2009 Tijd verzacht de pijn zegt men, dat is ook wel een beetje waar. Maar dierbaren verliezen blijft altijd zwaar. Nellie, Bert, Rinus, Riet we gedenken ook Joke en onze ouders Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu ai uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren voor een uitvaart? Kan ik een rouwreportage laten maken? Wat zijn de kosten van een advertentie? 0800 - 44 44 000 info@scu.nu www.scu.nu Stichting Centrum voor Uïtvaartinformatie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 24