Sluiskil heeft alles Maatschappelijk werk draait weer volcontinu OPEN HUIS w PZC Glastuinbouw richt zich op Vlamingen „We kiezen voor groei. Laten de krimp maar aan ons voorbijgaan, want doe je niets, dan gebeurt er ook niets." Adri de Bruijne Bromfietser betrapt bij rijden onder invloed Carnavalmarkt trekt veel belangstellenden Gebiedsgerichte Aanpak West Zeeuwsch-Vlaanderen G G A Afspraak Hulster Dullaert in de ban van zorg 14 I Maandag 16 maart 2009 pzc Z door Conny van Gremberghe terneuzen - Het Algemeen Maat schappelijk Werk (AMW) in Zeeuws-Vlaanderen zal weer conti- nuediensten draaien. De stichting zorgt er voor dat ze binnenkort 24 utir en zeven dagen per week be reikbaar is. Die afspraak is met de gemeenten gemaakt. Het AMW draaide tot voor enkele jaren terug een volledige bereikbaarheids dienst, maar omdat daar amper ge bruik van werd gemaakt schafte de stichting die dienst af „Het kostte ons een kwart formatie plaats en het geld daarvoor kon den we beter gebruiken", zegt di recteur Richard Oldenziel. Begin dit jaar werd de gemeente Hulst echter geconfronteerd met het eerste tijdelijke huisverbod in Zeeland en kon met een hulpvraag nergens terecht. Dit kan nu niet meer voorkomen. a.s. woensdag t/m zaterdag Vlietstraat 15Terneuzen Tel. 0115-614082 Bij ziekenhuis "De Honte" terneuzen - Een 47-jarige brom fietser uit de gemeente Terneuzen is in de nacht van zaterdag op zon dag betrapt op rijden onder in vloed. De politie controleerde de man rond kwart over drie in de Nieuwstraat in Terneuzen. Uit een ademanalyse bleek dat de man ruim 3,3 maal teveel alcohol had gedronken. Tegen de bromfietser is proces-ver baal opgemaakt. De man heeft te vens zijn rijbewijs moeten inleve ren. hulst - Met dertien grote praalwa gens op oude Karwei-terrein aan de Absdaalseweg en dertig foto's van carnavalscreaties in brasserie de Halve Maan had de 12e editie van de carnavalsmarkt in Hulst za terdag weer heel wat te bieden. Bouwclubs uit de regio en West Brabant deden met het oog op het volgende zottenfeest al goede za ken. Niet alleen complete wagens maar ook losse poppen, onderdelen en kleding van loopgroepen wissel den van eigenaar. West Zeeuivsih Vlaanderen De Gebiedscommissie West Zeeuwsch-Vlaanderen komt bijeen op donderdag 19 maart vanaf 19.30 uur in het kantoorgebouw van het Projectbureau Zwakke Schakels, Veerhaven 5 te Breskens. U bent van harte welkom deze bijeenkomst bij te wonen. Deze avond is belegd om van gedachten te wisselen met de gemeenteraad en het college van de gemeente Sluis over de werkzaamheden van de Gebiedscommissie. Kijk voor meer informatie op www.gebiedsgerichteaanpak.nl ZEEUWSE Willem van veertien was op be zoek bij zijn tante Martha. Die ver telde uitgebreid bij een frisdrankje over een goede collega van haar, met wie ze soms samen naar het werk ging. Een zéér geëmancipeer de dame, met een zéér geëmanci peerde echtgenoot. Die twee had den de afspraak 'wie het eerste thuis komt van het werk, die De bevolking van Sluiskil toont zich onverzettelijk als het er op aankomt Tip? redactie@pzc.nl kookt'. Afgelopen week had de des betreffende dame een vroegertje van het werk. Tante ook en bood haar collega een lift aan. Dan hoef de ze niet op de bus te wachten en zou ze veel eerder thuis zijn. Haar collega bedankte echter voor het aanbod. „Soooo", zei Willem. „Das ook een uitgekookte." HULST - Met een aanbod van vijftig stands was er het voorbije weekeind van alles te zien en te beleven op het gebied van gezondheid, zorg en wel zijn in de Hulster Dullaert. „De opzet voor jong en oud met gratis entree sloeg enorm goed aan", zegt Ad Smout van de organisatie. Gezien de grote opkomst krijgt de beurs volgend jaar een vervolg. foto Camile Schelstraete zelzate - Bij het Voorlichtings-en opleidingscentrum voor de glas tuinbouw (VOC) in de Kanaalzo ne hébben zich de voorbije weken bijna tweehonderd mensen ge meld voor een baan in het nieuwe glastuinbouwcomplex in de Ka naalzone. Daaronder zit geen enke le Belg, terwijl het hele project juist werd opgezet óm werkzoe kenden aan weerskanten van de grens aan een baan te helpen. Burgemeester Freddy de Vilder van Zelzate hoopt daarin verande ring te brengen. Op woensdag 27 mei wordt daarom in Zelzate een grote kennismakingsbeurs gehou den. De beurs moet de Vlaamse in stroom op gang helpen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 22